Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 17 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 17-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Tikėtinas reikšmingas susitikimas, pokalbis. Tai gali suteikti peno apmąstymams, ypač jeigu pasvajojate apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Planuojamas darbas išeis į naudą, nes praplės akiratį, pagilins kompetenciją.

JAUTIS. Galite gauti žinią iš toli arba labai domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Kai kuriomis naujienomis nepaprastai norėsis pasidalinti su kitais, galbūt net socialiniuose tinkluose. Jeigu galite, rinkitės patikimus pašnekovus.

DVYNIAI. Diena bus gana įtempta. Regis, turėsite nenumatytų išlaidų arba reikalų su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais. Yra vilties, kad kažkokį svarbų reikalą su tarpininkais atliksite sėkmingai.

VĖŽYS. Šiandien puikiai seksis, jeigu mokate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę. Sulauksite daug dėmesio iš kitų žmonių. Tačiau nieko gero nesitikėkite, jei vengiate įsipareigojimų, nerodote nuoširdaus palankumo.

LIŪTAS. Šiandien gana išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Iki vakaro visgi sugebėsite draugiškai bendrauti net su oponentais, tačiau vakare galite jau galite pratrūkti dėl menkiausios kritikos. Atsargiai su elektra, ugnimi, pirotechnika.

MERGELĖ. Iš pat ryto aktyviai rūpinsitės vaikais, mylimu žmogumi, nebaigtais darbais, šventiniais pasiruošimas ir pan. Visgi kai kuriems gali pasireikšti sveikatos sutrikimo simptomai. Jeigu įmanoma, venkite kontaktų su nepažįstamais.

SVARSTYKLĖS. Situacija atrodys palanki, jausitės išgirsti, įvertinti. Savo pasiekimais, išryškėjusiomis savybėmis, gabumais arba ilgai slėptomis problemomis jus gali nustebinti artimas žmogus.

SKORPIONAS. Nenuobodi diena. Daug įvykių, bendravimo. Visgi neskubėkite atvirauti su bet kuo. Turėtų pavykti sumanymas susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila ar praktiniais šeiminiais reikalais.

ŠAULYS. Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Būsite nusiteikę demonstruoti iškalbą. Turbūt sulauksite žinučių apie giminaičių, draugų sumanymus.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite linkę ginti ir stiprinti turtines pozicijas. Visgi nenorėkite per daug, kad neatsidurtumėte prie „suskilusios geldos“. Iš artimų žmonių galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų emocinės, psichologinės problemos.

VANDENIS. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus bei siekti sutarimo, stabilumo. Intuicija padės atskirti grūdus nuo pelų. Galbūt gausite dovaną arba naudingą patarimą.

ŽUVYS. Šiandien nenuobodžiausite, jeigu užsiimate menu, labdara, mistine arba gydymo veikla. Svarbu visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių