Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 7 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 7-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Regis, kažko reikalausite iš meilės partnerio arba jis iš jūsų. Nepatartini tiesmukiški ir aktyvūs veiksmai bei pareiškimai. Intuicija gali pakuždėti problemos sprendimą.

JAUTIS. Stengsitės viską daryti nepriekaištingai, palaikyti gerus santykius su aplinkiniais. Visgi praverstų didesnis konfidencialumas, nes atsiras norinčiųjų pasinaudoti jūsų silpnosiomis pusėmis.

DVYNIAI. Regis, jums bus nelengva, nes nemaža atsakomybės našta slegia jus, o galinčiųjų padėti ją nešti lyg ir nesimato. Nejaugi taip ir yra? Galbūt nepakankamai vertinate kitus ir nenorite niekuo pasidalinti?

VĖŽYS. Drąsiau imkitės projektų įgyvendinimo, kalbėkite apie tai su autoritetingais asmenimis. Jeigu rimtai kibsite į darbus, pavyks padaryti žingsnį pirmyn. Meilės sferoje – aistros, džiaugsmai ir nusivylimai.

LIŪTAS. Nestigs rūpesčių, kurie traukte traukia pinigus iš kišenės. Galimi lengvabūdiški poelgiai, tušti pažadai ar bevertės pagundos. Visgi jūsų įtaka, populiarumas turėtų augti.

MERGELĖ. Šiandieną bus nelengva įtikti kitiems. Regis, jūs ir patys būsite pernelyg kritiški aplinkinių atžvilgiu. Gali suaktyvėti konkurentai. Jums derėtų pailsėti ir pabendrauti su tokiais žmonėmis, kurie galėtų praskaidrinti nuotaiką.

SVARSTYKLĖS. Nelabai malonūs įvykiai nusimato darbe. Galbūt teks teisintis dėl neapgalvotai prisiimto ar neįvykdyto įsipareigojimo. Nekaip nuteiks ir kolegų intrigos. Meilės santykiai taip pat gali pakrypti neaiškia linkme.

SKORPIONAS. Tai, ko tikitės, turbūt neįvyks, tačiau bus kitokių staigmenų. Rūpės meilės pagundos, norėsis paišdykauti. Nekurkite per didelių planų, nesitikėkite ilgai išliekančių malonumų, antraip galite nusivilti.

ŠAULYS. Diena bus apgaubta emocijų ir nerimo lauku. Kapstysitės savyje, skęsite prisiminimuose, nerimausite dėl meilės ir pinigų. Dėl tokio emocinio nusiteikimo pirmenybę turbūt teiksite įprastoms pareigoms, rutinai.

OŽIARAGIS. Susidomėsite finansiškai naudingais projektais, sandoriais. Tačiau gali būti, kad jie tik iš tolo atrodys naudingi. Apdairiai elkitės su disponuojama informacija bei nuosavybe.

VANDENIS. Šiandien kils noras išlaidauti grožio, sveikatos, komforto tikslams. Galbūt įsitrauksite į derybas apie atlyginimą, sutarties sąlygas, atsiskaitymus ar kt. Įsigilinkite į keliamas sąlygas, kad, norint daugiau, nebūtų mažiau.

ŽUVYS. Šiandien produktyviai suksis menininkai, būrėjos, grožio ir sveikatos paslaugų teikėjai. Tik pasistenkite susikoncentruoti viena kryptimi. Nederėtų trukdyti tiems, kurie ieško vienatvės, tylos.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Irena

Irena portretas
Panašu!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių