Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 19 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 19-ajai, antradieniui.

AVINAS. Būsite ambicingi ir netaktiški. Suvaldykite norą kritikuoti, erzinti, nes kitaip patirsite nusivylimų ar net sulauksite nepageidaujamų finansinių padarinių. Pasistenkite labiau saugoti save ir kitus, tausoti techniką, įrankius.

JAUTIS. Šiandien jūs sugebėsite atsiriboti nuo bet kokio purvo, rutinos ir į viską reaguoti filosofiškai. Kita vertus, sumažės pasitikėjimo aplinkiniais, kolegomis, nes kažkas iš jų gali nuvilti, apkalbėti. Gali tekti darytis medicininius tyrimus.

DVYNIAI. Diena bus kupina rūpesčių, atsakomybės. Dėl neapgalvotų sprendimų galite prisivirti košės. Raskite laiko sveikatai naudingoms procedūroms. Subtiliau, taktiškiau elkitės su aplinkiniais.

VĖŽYS. Šiandien nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti, naudingai pakeisti. Veikite apgalvotai, diplomatiškumu mėginkite įveikti kitų žmonių nepalankumą.

LIŪTAS. Situacija ir aplinkiniai vers aklai priimti sprendimus arba su jais sutikti, nors turėsite didelių abejonių. Išsiaiškinkite iki galo rūpimą reikalą, klausimą, net jei tai kitiems nepatinka.

MERGELĖ. Šiandien jus trauks įvairios avantiūros, sportas. Tačiau nepasitenkinimą kels mokesčiai, nekonkrečios uždarbio perspektyvos ir pan. Būkite apdairūs, kad lengvabūdiškumas nenuvestų klaidingu keliu.

SVARSTYKLĖS. Keistoka diena. Dėl pagausėjusių trikdžių bus sunku sklandžiai dirbti, bendrauti, kils nemalonių ginčų. Neverta nuleisti rankų, jeigu kažkam neįtikote. Pasitelkite kantrybę.

SKORPIONAS. Plūksitės su nebaigtais darbais, tačiau jūsų mintys skrajos toli nuo kasdienybės. Galbūt dėl to darbų eiga bus lėta, su trikdžiais. Galite sulaukti nemalonios kritikos. Gali iškilti ir sveikatos problema.

ŠAULYS. Vienaip ar kitaip spręsis šeiminės, vaikų ir bendravimo problemos. Būsite nusiteikę sportuoti, kurti. Saugokite, prižiūrėkite vaikus. Apdairiau elkitės su pinigais.

OŽIARAGIS. Šiandien ramybės neduos artimieji, kolegos. Ne visi jų pasiūlymai, patarimai jums bus prie širdies. Nebūtina su viskuo sutikti. Svarbu išlikti tvirtiems, nepasimesti, jei atsitiks kas nors nenumatyta.

VANDENIS. Prieštaringų situacijų kupina diena. Svarbių darbų nesiimkite, nes galite privelti klaidų. Galbūt sužinosite kažkieno slaptą nuomonę ir tai jus įskaudins. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Šiandien galite susidurti su kitų žmonių aplaidumu, nekompetentingumu. Patys irgi nebūsite neklystantys. Staigmenų gali pažerti kai kurie jums svarbūs žmonės.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Jų kūrėjams

Jų kūrėjams portretas
Pešiok ramunėles ir bus tau horoskopas .
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių