Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 10 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 10-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Rytinė nuotaika bus geresnė už popietinę, todėl svarbesnių veiklų ir bendravimo neatidėkite. Vėliau pradėsite jausti nerimą dėl artėjančios darbo savaitės, pareigų naštą.

JAUTIS. Suksite galvą dėl norimų pirkinių ar netikėtų išlaidų. Galbūt teks už kažką atsiskaityti ar pan. Vakaras žada įdomų renginį ar susitikimą. Arba užmegsite pažintį internetu.

DVYNIAI. Ši diena bus sėkminga tuo atveju, jeigu tinkamai elgsitės su informacija. Tuomet daug nuveiksite, šauniai pabendrausite ir patirsite malonių staigmenų. Gali tekti aiškintis santykius su partneriais, gerbėjais, ir tai turbūt išeis į gera.

VĖŽYS. Stengsitės įspūdingai atrodyti ir nustebinti aplinkinius, o ypač – meilės objektą. Ši diena turėtų būti turininga, įdomi, nekasdieniška jums arba jūsų antrajai pusei.

LIŪTAS. Neabejotinai atsiras galimybių pasilinksminti ar šauniai pasportuoti, susitikti su draugais, mylimu žmogumi. Malonumams, dovanoms išleisite nemažą sumelę. Noriai bendrausite ir su vaikais, negailėsite jiems dėmesio, vaikiškų pramogų.

MERGELĖ. Dienos sėkmė priklausys nuo jūsų kuklumo laipsnio. Jeigu tikitės kažko labai daug, turbūt nusivilsite. Gana palanku organizuoti romantišką pasimatymą, pasikalbėti apie jausmus, išreikšti savo simpatijas. Tikėtinas meilės prisipažinimas.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nusimato viešnagė, svečiai ir panašus judėjimas. Nenustygsite vietoje, būsite plepus, linkęs ieškoti įdomios draugijos ir nuotykių. Vis dėlto būtų geriau, jei vakarą praleistumėte namuose su artimiausiais žmonėmis.

SKORPIONAS. Šiandien derėtų atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe arba kitais malonumais, skaniais patiekalais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Jei eisite į parduotuves, galite iššvaistyti per daug pinigų.

ŠAULYS. Jums gali pavykti atkurti partnerišką ryšį, tik mokėkite įvertinti mylimo žmogaus privalumus, pagirti. Dar geriau suveiktų maloni staigmena, dovanėlė.

OŽIARAGIS. Šiandien jus itin domins menas, meditacijos, muzika. Tai ir leiskite sau atitrūkti nuo rūpesčių, pasimėgauti romantišku intymumu, ramybe, kūryba ar tiesiog ramiai patinginiauti. Diena žada šaunių įspūdžių ir emocijų.

VANDENIS. Rytas bus energingesnis ir protingesnis už vakarą. Jau po vidurdienio tapsite kiek apsnūdę, išsiblaškę. Atsargiai kelyje. Saugokitės traumų, ugnies, infekcijų.

ŽUVYS. Nors ir savaitgalis, jūs šiandien suksitės kaip vijurkai. Patiks ir mokytis, ir kurti. Galite rasti įdomios, turiningos informacijos, sulaukti gerų žinių iš dominančio žmogaus.         

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių