Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 1 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 1-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šiandien pravartu pabaigti nebaigtus darbus, apibendrinti savaitės triūsą. Stenkitės būti teisingi, sąžiningi, jeigu nusprendėte imtis naujo verslo ar reikia pasidalinti gauta nauda iš ankstesnio įdirbio.

JAUTIS. Tikėtina, kad gausite tam tikrą likimo ženklą, kuris patvirtins, ar mąstote ir elgiatės teisingai. Palanku megzti ryšius su užsieniečiais, dalintis žiniomis ir patirtimi su kitais, rinktis kelionės maršrutą.

DVYNIAI. Aktualūs bus psichologiniai arba finansiniai klausimai. Galite susisiekti su asmeniu, kuris gerai išmano jus dominančius reikalus. Išmintingi patarimai bei jūsų pačių gera įžvalga padės jums rasti svarbų atsakymą.

VĖŽYS. Turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, rasdami problemos sprendimą ar įveikdami kliūtį. Benutrūkstantys ryšiai turėtų sutvirtėti, o jeigu ilgai kentėte vienišumą, jus sušildys galimos partnerystės, meilės viltys.

LIŪTAS. Ieškosite naujų kelių ir būdų pademonstruoti, ką sugebate, stengsitės gauti daugiau pajamų ar kitų pagalbą. Pravartu keisti gyvenimo būdą į sveikesnį, apsilankyti pas kosmetologą ar stilistą, siųsti cv, jei tai aktualu.

MERGELĖ. Ši diena palanki veiklai, susijusiai su kūryba, vaikais, įvairiomis pramogomis. Skirkite laiko romantikai. Galbūt pavergsite patinkančio asmens širdį arba pagaliau įsižiebs šiokių tokių vilčių.

SVARSTYKLĖS. Geriausia būtų šią dieną paskirti šeiminiams reikalams. Palanku tvarkyti, prižiūrėti, puoselėti savo gyvenamą patalpą, žemės sklypelį. Daugiau širdies šilumos dovanokite artimiems žmonėms.

SKORPIONAS. Ši diena gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Aktualūs turėtų būti kelionių bei su informacija, mokslu susiję reikalai. Bendraudami su mielais jums žmonėmis, negailėkite komplimentų, padrąsinimų.

ŠAULYS. Ilgai lauktas sprendimas gali paliesti kelias gyvenimo sritis – draugystės ryšius, šeiminę, finansinę padėtį. Tarpusavio santykiuose šiandien atsiras daugiau supratimo.

OŽIARAGIS. Sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems įtaką. Tik nepervertinkite savo jėgų bei finansinių išteklių: staiga užplūdę norai bus didesni nei jūsų galimybės.

VANDENIS. Šiandien užplūs abejonės, kažką kuždės keistos nuojautos. Jausite, kad kai kurias savo klaidas privalote atitaisyti, jeigu norite toliau gyventi su ramia sąžine. Pravartu vienumoje apsvarstyti savo tolesnius žingsnius.

ŽUVYS. Ši diena palanki susitikimams, renginiams, draugystės ir meilės ryšių atnaujinimui. Savo iškalba, draugiškumu galite pakerėti aplinkinius, įgyti palankumą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių