Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 27 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 27-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Regis, prisiplanavote ūkinių ar kitokių darbų, tačiau iš ryto galite jausti keistą silpnumą, neįveikiamą mieguistumą. Vakare labiau pasisaugokite traumų, gyvūnų įkandimų.

JAUTIS. Šis šeštadienis gali būti kupinas meilės, malonumų, pramogų. Išaugs jūsų kūrybinės galios, padaugės azarto ir užgaidų. Vakare labiau pasisaugokite sportinių traumų, atidžiau prižiūrėkite vaikus.

DVYNIAI. Galimas intriguojamas pasiūlymas, netikėtas nusiteikimas rizikuoti. Galite spontaniškai įsimylėti, ką nors sužavėti. Arba nutiks kitoks nekasdienis patyrimas. Vakare pasisaugokite agresijos, traumos.

VĖŽYS. Jums puikiai seksis komunikuoti, dalintis informacija su pažįstamais ir su nepažįstamais pašnekovais. Galite atnaujinti ryšį, kuris buvo ar tebėra jums svarbus.

LIŪTAS. Tikėtina, kad šiandien pailsėsite ir kūniškai, ir psichologiškai. Veikiausiai jausitės patenkinti savo pagerintu įvaizdžiu, džiaugsitės naujai įsigytais daiktais, drabužiais.

MERGELĖ. Būsite aktyvūs, kūrybingi, tačiau keisti ir neramūs. Galimas netikėtumas, kuris jus privers elgtis kažkaip neįprastai. Ramybės gali neduoti išgirsti gandai, apkalbos.

SVARSTYKLĖS. Jums pravartu leisti sau nieko neveikti, ramiai patinginiauti. Stenkitės suteikti sau tiek asmeninės erdvės, kiek tik jos reikia, kad atsigautų kūnas ir jausmai. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą.

SKORPIONAS. Jums gali būti siūlomos naujovės, tam tikri santykiai. Tai intriguos. Neskubėkite, pagalvokite. Jūsų aplinkoje veikiausiai yra tokių asmenų, kurių patarimai labai pravers.

ŠAULYS. Rodos, jums iš galvos neišeis valstybės arba verslo įmonės, šeimos situacija, politika, karjera. Visur patartinas saikas, santūrumas. Vakare neeskaluokite konfliktų, pasisaugokite traumų, ugnies.

OŽIARAGIS. Laiko sąnaudų, išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione, nepažįstamais žmonėmis susiję reikalai. Regis, naršysite internete ieškodami galimybių užsidirbti, įsidarbinti ar įsigyti modernų daiktą. Turbūt užsisakysite prekę arba kelionę.

VANDENIS. Regis, šiandien domėsitės didesnės vertės prekėmis ir paslaugomis. Gali būti, kad stengsitės kažką įsigyti arba parduoti. Jeigu pinigų išleisite technikai, vakare turbūt kils nerimas, ar tinkamai pasirinkote.

ŽUVYS. Tikriausiai šiandien patirsite ypatingų emocinių impulsų. Jumis labai domėsis priešingos lyties atstovai arba patys pasijusite neįprastai suintriguoti. Būsite linkę leistis į rizikingą avantiūrą. Pasisaugokite seksualinės ir kitokios prievartos.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių