Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 25 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 25-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Neimkite giliai į širdį nereikšmingų dalykų, venkite nemalonių diskusijų. Tikriausiai užplūs romantiškos nuotaikos, padaugės entuziazmo, kūrybingumo.

JAUTIS. Ši diena skatins spręsti kai kuriuos šeimai svarbius reikalus, nuosavybės klausimus ir pan. Puikiai leisite laiką su šeima, jeigu pasirinksite laisvalaikį gamtoje. Vakaras budins romantiškus jausmus.

DVYNIAI. Tikriausiai dėmesį nukreipsite į nuosavybę, verslą, pinigus ir su jais susijusius reikalus. Turėtų pasisekti, jeigu komplimentais, dovanomis siekiate dominančio asmens palankumo, atleidimo ar pan.

VĖŽYS. Šiandien jausite emocinį ir fizinį pakilimą. Diena turėtų būti produktyvi. Galite gauti informacijos, jums asmeniškai teikiančios vilčių realizuoti norimą planą, ištaisyti kai kurias klaidas, praturtėti ar kt.

LIŪTAS. Jums seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius. Būsite kupini emocijų ir svajonių. Regis, neskaičiuosite pinigų siekdami realizuoti savo nelabai realų tikslą.

MERGELĖ. Regis, pajusite, kad jums reikia asmeninės erdvės, ramybės. Visą dieną norėsis tinginiauti, stigs energijos numatytiems užsiėmimams. Tik vakare ims daugėti polėkio.

SVARSTYKLĖS. Regis, noriai gvildensite profesines ir visuomenines problemas. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, svetimos patirties įvertinimas leis geriau susivokti situacijoje.

SKORPIONAS. Atrodo, būsite nusiteikę praktiškai planuoti aktualius reikalus ir uoliai padirbėti darbe. Dėl akivaizdžių rezultatų ir nuotaika bus geresnė, ir sėkmės daugiau. Vakare galite atsidurti draugų kompanijoje, susitikti su naujais pažįstamais.

ŠAULYS. Jeigu šiuo metu esate toli nuo namų arba mezgate internetines pažintis, jūsų laukia stiprūs įspūdžiai. Būsite nusiteikę filosofuoti ir turbūt stebinsite pašnekovus savo požiūriu bei iškalba.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę pokalbiams apie okultinius dalykus, psichologiją, erotiką. Tikriausiai ką nors iš pašnekovų ne juokais sužavėsite. Tikėtinas jaudinamas pasimatymas arba nekasdieniškas įvykis.

VANDENIS. Neblogai seksis tvarkytis darbe ir namuose. Labai svarbu paisyti antrosios pusės poreikių, jeigu norite gerų santykių, meilės. Galite padaryti sprendimą aktualiu klausimu arba protingai patarti antrajai pusei.

ŽUVYS. Regis, šios dienos situacija neleis atsipalaiduoti, reikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Kita vertus, būsite nusiteikę susitikimui su jums patinkančiu asmeniu ir apie tai svajosite.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Pamiršote gyvatneši
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių