Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 28 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 28-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Venkite finansinių ir verslo eksperimentų, jeigu neturite pakankamai žinių, nepasvėrėte savo galimybių. Ramybės neduodančios abejonės – svarbus rodiklis, kad ne viskas tvarkoje. Kitas dalykas, jei viskas puikiai parengta, yra galimybių ar rėmėjų.

JAUTIS. Gana palanku tvarkyti nuosavybės, finansinius reikalus. Tik svarbu atkreipti dėmesį į teisinę reikalų pusę, kad čia neliktų spragų. Santykiai, partnerystė, kurią šiandien užmegsite, turės tęsinį.

DVYNIAI. Šiandien neblogai seksis kurti komfortą, grožį, užsiimti aplinkos dizainu, amatais. Geras metas pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą, sportuoti. Jeigu negaluojate, neužleiskite ligos – eikite pasitikrinti sveikatos.

VĖŽYS. Šiandien naujai pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūryba, nuotolinių renginių organizavimu. Gali puikiai pasisekti, jei ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką. Nenuvils ir meilės pasimatymas.

LIŪTAS. Šiandien jums geriausiai seksis suktis artimiausioje aplinkoje, buityje, spręsti savas ir namiškių problemas. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo šiltesnis, draugiškesnis.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę tartis, derėtis, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Jūsų mintys, idėjos bus išklausomos gana geranoriškai ir yra vilties, kad kiti prisidės prie jų realizavimo.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikriausiai sulauksite praktiškų asmenų pagalbos, patarimų. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu arba pasitaikys proga papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų ar kt.

SKORPIONAS. Turbūt gana aiškiai žinosite, ką norite toliau veikti, ko siekti, arba dabar jūsų mintys apie tai suksis, dėliosis konkretus planas. Visgi nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus.

ŠAULYS. Šiandien venkite triukšmingų susibūrimų, emocinės įtampos. Nors gerai derės jūsų praktiškoji ir meniškoji asmenybės pusė, neturėsite tiek energijos ir atsparumo negatyviems poveikiams, kad galėtumėte produktyviai veikti nedarnioje aplinkoje.

OŽIARAGIS. Šiandien nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi ir traukia tos pačios idėjos. Kartu galite nemažai nuveikti. Galbūt bandysite įsilieti į naują kolektyvą.

VANDENIS. Protinė ir fizinė įtampa neleis jums atsipalaiduoti. Galbūt teks spręsti nemažą profesinę problemą ar dilemą. Regis, sugebėsite taip sutvarkyti savo reikalus, kad „ir avis liktų sveika, ir vilkas sotus”.

ŽUVYS. Tikriausiai teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, rengti publikacijas, mokslinius darbus, arba tame procese dalyvauti, jungtis į konferenciją, seminarą. Nelengva bus įrodyti teisybę, kuri gudriai verčiama aukštyn kojomis.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių