Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai, antradieniui.

AVINAS. Šiandien sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su tuo, kas jums aktualu. Tik venkite avantiūrų, nežarstykite nepagrįstų pažadų. Būkite racionalūs, konkretūs.

JAUTIS. Nelengva, įtempta diena. Nuotaiką gadins vyresnio amžiaus asmenys arba konservatyvūs žmonės. Teks atlikti skubius darbus, tačiau tai nebus taip paprasta. Gali išaiškėti nuslėpta informacija.

DVYNIAI. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, neatsakingumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios pažintys, ypač jei jos susijusios su finansiniais reikalais.

VĖŽYS. Šiandien gana aiškiai sužinosite, ką turite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato ir trukdymų. Gali būti pareikalauta atsakomybės, atsiskaitymų. Kažkas tik ir taikysis pakišti jums koją.

LIŪTAS. Šiuo metu tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Jūsų geri ar blogi ketinimai neliks neįvertinti.

MERGELĖ. Šiandien būkite kuo atidesni su materialinėmis vertybėmis, nesugadinkite. Venkite aplaidumo, jei teks spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikėtini trikdžiai, draudimai, apsunkinimai. Gali spręstis tolesnės asmeninių santykių eigos, darbo ir uždarbio klausimai. Regis, būsite linkę elgtis nelabai etiškai.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę rimtai veiklai, nestokosite noro pasireikšti. Tačiau ne viskas judės taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Jūsų akiratyje gali sukiotis įtartini asmenys.

ŠAULYS. Šiandien temos suksis apie sveikatą, vaikus, augintinius, mokslą. Regis, mintis apie tai provokuos gaunama informacija, tarptautiniai įvykiai. Tikriausiai pagerės jums svarbūs santykiai.

OŽIARAGIS. Dėl per didelės nervinės įtampos šiandien sunkiau bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Verčiau nevarginkite artimųjų, nuolat kalbėdami apie negatyvius dalykus. Nuo pavojų saugokite vaikus.

VANDENIS. Nors jausitės teisūs, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais, nes tai gali atsisukti prieš jus. Tikėtina, kad iš pasalų kažkas mėgins drumsti įprastą tvarką, skleisti gandus.

ŽUVYS. Šiandien turbūt kažkuo įtarinėsite žmones, su kuriais jus sieja ypatingi jausmai ar reikalai. Venkite skubotų sprendimų turto, verslo, pinigų reikaluose, nes bus lengva apsigauti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šešerios durys velniui. Egzorcisto patirtys

Šešerios durys velniui. Egzorcisto patirtys portretas
ISTRAUKA IS STR. Reikia sunaikinti visus užburtus įrankius, kuriuos dažnai pasitelkia metantieji užkeikimą. Juos palieka [aukos] namuose ar žmogui duoda suvalgyti ar išgerti kažkokio užkerėto maisto, ir kol žmogus neišsivaduos iš to prakeikimo, jis bus veikiamas, apsėstas, surištas, skriaudžiamas Piktojo. Tokius užkeikimus labai padeda įveikti sakramentai. Pagrindinės egzorcizmui naudojamos sakramentalijos yra vanduo, druska
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių