Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 16 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Dieną nemažai bendrausite, nusimato daugybė reikalų. Regis, būsite impulsyvūs ir aktyvūs. Pravartu susikoncentruoti sprendžiant dalykines ir viešas problemas, prisiminti patirtas praeities pamokas.

JAUTIS. Aplinkinių netolerantiškumas ir reiklumas augs. Galimi finansiniai ar kitokie keblumai. Yra tikimybė, kad jums teks teisintis ar aiškintis. Venkite demonstruoti nepagarbą.

DVYNIAI. Nusimato netikrų pažadų, abejotinų sandėrių, nereikalingų ginčų. Nepatartina bendrauti su užsieniečiais bei apskritai būti patikliems bendraujant su bet kuo socialiniuose tinkluose.

VĖŽYS. Diena gali pateikti nemalonių siurprizų. Būtina diplomatija ir atsargumas. Jeigu įmanoma, šiandien venkite atsakingų sprendimų, įtampos. Žiūrėkite, po kuo pasirašote. Saugokitės avarinių situacijų, infekcijų.

LIŪTAS. Tikėtina sumaištis partnerystės santykiuose. Staiga nei iš šio, nei iš to galite nutraukti ryšius su jums svarbiu asmeniu arba leistis į pavojingą avantiūrą. Nekokia diena kontaktams su užsieniečiais.

MERGELĖ. Dėl sveikatos sutrikimo arba didelio darbo, mokslo krūvio galite jaustis nekaip. Venkite tokių atsipalaidavimo ir liekninimosi būdų, kurie gali pakenkti sveikatai. Atsisakykite finansinės rizikos.

SVARSTYKLĖS. Ilgėsitės mylimo žmogaus dėmesio, trokšite pramogų. Gali kilti iš pirmo žvilgsnio perspektyvių veiklos, kūrybos idėjų, tačiau būkite atsargūs jas realizuodami. Pasitarkite su tais, kuriuos ketinate į tai įtraukti.

SKORPIONAS. Regis, harmonijos ir stabilumo šiandien nėra ko laukti. Turėsite pasistengti išlaviruoti sudėtingoje situacijoje. Perleiskite iniciatyvą kitiems, nusiraminkite ir viskas susitvarkys.

ŠAULYS. Veltui mėginsite pakeisti kitus žmones arba priversti juos tenkinti jūsų poreikius. Keisti galite tik save, o ir tai būtų labai sunku. Užsiimkite tik produktyviausia veikla.

OŽIARAGIS. Šiandien išlošite arba pralošite – viskas priklausys nuo aplinkybių. Jei įmanoma rizikingą reikalą atidėti, taip ir padarykite. Pirkimo-pardavimo, nuomos ir panašūs sandoriai gali pakrypti kitaip, nei planavote.

VANDENIS. Netikėtas pasiūlymas gali priversti koreguoti planus. Pasidomėkite, su kuo turite reikalą. Asmeniniuose santykiuose – nieko gero. Pyksitės su namiškiais, kaimynais. Saugokitės infekcijų, traumų.

ŽUVYS. Trumpam prarasite įprastinį aktyvumą, niekur nerodysite iniciatyvos. Regis, jums stigs objektyvumo ir plataus požiūrio. Laikykitės nustatytų taisyklių, kad išvengtumėte incidentų bei žalos sau ir kitiems.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Jokas ima

Jokas ima portretas
Kaip jos moka mokescius, nebijo Dievo mulkinant žmones visokiom cia programom.

...horoskopas neKOKS....

...horoskopas neKOKS.... portretas
diena prasidejo neBLOGAI,bet...kaip LIAUDYJE SAKOMA...,neGIRK dienos be VAKARO,o MERGOS be PATALO...,riekia paLAUKTI VAKARO tuomet ir galesim kalbeti apie PRAEJUSIA DIENA..., JAUTIS...,MALONIOS DIENELES VISIEMS... TASKAS
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių