Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (balandžio 16 d.)

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, antradieniui.

AVINAS. Gana įtempta diena, jeigu reikia daug dirbti, vykdyti rimtas pareigas, konkuruoti, bendrauti su nelengvo būdo žmonėmis ar pan. Nepasiduokite provokacijoms. Pasistenkite, kad jūsų norai ir jausmai atitiktų situaciją. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Jeigu jusite prabundant kūrybines galias, nesėdėkite rankų sudėję - tai, ką nuveiksite, bus naudinga ne viena prasme. Galite tikėtis romantikos, nuotykio. Tik būkite atsargūs, jei netrokštate pasikeitimų santykiuose.

DVYNIAI. Nekaip seksis besiblaškantiems, mėgstantiems be saiko rizikuoti ar regzti intrigas. Santykiai su artimu žmogumi lengvai gali pašlyti dėl jūsų polinkio dramatizuoti, išpūsti nesutarimus.

VĖŽYS. Jeigu leidžia galimybės, pravartu praturtinti garderobą viena kita madinga detale, pasirūpinti komfortu. Būkite pakantesni artimam žmogui - geruoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus. Beje, juos verta išsiaiškinti.

LIŪTAS. Norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Galite pajusti permainų dvelksmą profesinių arba meilės santykių srityje. Galbūt teks rinktis, kas jums svarbiau - tai, kas jau aišku, stabilu, įprasta, ar tai, kas kvepia permainomis, malonumais.

MERGELĖ. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Galbūt žaidžiate dvigubą žaidimą ir tai vargina. Skirkite laiko apmąstymams, kūrybai. Neskleiskite paskalų, neiškreipkite gautos informacijos.

SVARSTYKLĖS. Galite tikėtis kiek praturtėti iš papildomos ar nelegalios veiklos. Deja, vakare gali paaiškėti, kad suplonėjo jūsų piniginę, o rezultatas ne itin džiugina. Visgi nuotaiką skaidrins malonios fantazijos, svajonės.

SKORPIONAS. Užmegztos pažintys atrodys žavios, tačiau pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Mokėkite parodyti, kad vertinate aplinkinių dėmesį, tačiau nebūkite pernelyg patiklūs. Saugokite savas ir svetimas paslaptis.

ŠAULYS. Diena bus nelengva emociškai, tačiau kantrybė ir atkaklumas padės nemažai nuveikti. Vykite šalin negatyvias mintis bei nuostatas, nugalėkite baimę, kuri trukdo jums keistis.

OŽIARAGIS. Jeigu bylinėjatės, bus nelengva: gali pritrūkti protingų ir svarių argumentų. Būkite objektyvūs, klausykitės intuicijos balso bei tų, kurie iš tikrųjų išmano jus dominantį reikalą. Tiktų apsilankyti dėmesio vertame renginyje.

VANDENIS. Domins ekonominės aktualijos, kainų svyravimai. Kaip beskaičiuotumėte, tikriausiai išleisite per daug. Kad to išvengtumėte, iš anksto susidarykite konkretų planelį. Stenkitės įveikti savo silpnybes.

ŽUVYS. Šiandien verčiau neieškokite priežasčių reikšti nepasitenkinimą aplinkiniais. Net jei jums sunku, nebūtinai kalti kiti. Jeigu norite nutraukti kokius ryšius, santykius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių