Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 15 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 15-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien būsite aktyvūs ir fiziškai, ir protiškai. Regis, bus aptartos jūsų perspektyvos. Augs ambicijos, ir tai gali nemaloniai trikdyti jūsų aplinkos žmones.

JAUTIS. Jausite atsakomybę ir tempsite nelengvų rūpesčių naštą netgi tuo atveju, jei bus akivaizdu, kad jums per sunku. Jausite slaptą priešiškumą. Kažkas be skrupulų stengsis jus nustumti, apkalbėti. Bent jau patys savo iniciatyva nesivelkite į intrigas.

DVYNIAI. Šiandien galbūt teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką, arba bus tikrinamos jūsų žinios, kompetencija.

VĖŽYS. Turėsite nemažai rūpesčių. Gali pasireikšti šiokie tokie negalavimai. Apsidrauskite nuo galimų rizikų. Dabar padarytos klaidos gali daug kainuoti.

LIŪTAS. Rūpesčių gali sukelti studijų reikalai. Norėsis pramogų, nuotykių. Galima slapta avantiūra. Nesistebėkite, jei sulauksite antrosios pusės įtarimų ir priekaištų.

MERGELĖ. Iš darbovietės/darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kai ką reikės papildomai padaryti, perdaryti. Jeigu norite investuoti, rizikuoti verslo srityje, turite rimtai pagalvoti apie galimas perspektyvas. Įvertinkite ir galimus neigiamus padarinius.

SVARSTYKLĖS. Jeigu šiandien velsitės į ginčus, didesnė tikimybė bus įgyti priešų, o ne ką nors įrodyti. Verčiau nelįskite į finansines avantiūras. Regis, nerimausite ir dėl meilės reikalų.

SKORPIONAS. Iš kailio nersitės, kad nepriekaištingai atliktumėte pareigas ir kad jūsų nurodymus vykdytų kolegos ar šeimos nariai. Regis, stokosite takto. Galite išprovokuoti rimtą konfliktą.

ŠAULYS. Šiandien kai kas ims kelti reikalavimus, norės pasikalbėti, aiškintis santykius. Išsisukti nuo konkretaus pokalbio gali pavykti, tačiau tai ne išeitis. Nieko gero, jei įsitrauksite į aferas.

OŽIARAGIS. Tikėtini nesusipratimai, kurie gali lemti nuostolį. Netvarkykite turtinių, verslo reikalų paskubomis, pravartu nuodugniai išsiaiškinti, ką gausite ir ką prarasite. Labiau rūpinkitės šeimos nariais.

VANDENIS. Regis, aplinkiniai norės iš jūsų išspausti daugiau, nei leidžia jūsų galimybės ir energija. Neverta atvirai priešgyniauti. Verčiau pamėginkite pasmailint liežuvį ir kai ko naudingo sau išsiderėti.

ŽUVYS. Diena bus nebloga, jei nepradėsite sudėtingų darbų ir išvengsite keblių pokalbių. Esant žalos galimybei, atsisakykite abejotino sumanymo. Pasisaugokite vagių, infekcijų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

...,sveiki! MIELIEIJI,SVEIKI! ipuseje PAVASARI...,

...,sveiki! MIELIEIJI,SVEIKI! ipuseje PAVASARI..., portretas
grazios ANTROS PAVASARIO PUSES linkiu JUMS VISIEMS... TASKAS
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių