Astrologinė prognozė vasario 8–14 d.

AVINAS

Ši savaitė nebloga, tik nepervertinkite savo galimybių ir nepasiduokite puikybei. Dirbkite, kurkite, mylėkite. Pasieksite rezultatų, kurie jus nudžiugins. O jeigu kažkur pralaimėsite, mokėkite tai pripažinti ir pasidžiaugti kito sėkme. Saugokitės traumų, avarijų. Antroje savaitės pusėje prasidedanti jaunatis žada naujovių. Savaitgalį neverskite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria jūsų širdis ir protas.

JAUTIS

Šią savaitę turbūt teks tartis dėl tarpininkavimo, logistikos, interviu, tvarkyti studijų ir teisinius reikalus. Stenkitės tvarkingai užbaigti senus darbus, susumuoti rezultatus, padaryti išvadas. Atsargiai su ugnimi bei kelyje. Neprovokuokite konfliktų. Antroje savaitės pusėje turbūt kils noras daryti rimtus pokyčius ir teikti pasiūlymus, siekti įtakos. Savaitgalį patirsite gerų įspūdžių, jei susisieksite su draugais, bendraminčiais.

DVYNIAI

Šią savaitę tikriausiai bus kalbama apie verslo užsakymą, sutarties tęsimą. Svarbu laiku sumokėti mokesčius, įmokas, baudas, parengti ataskaitas ir pan. Neskubėkite aklai tikėti internete pateikiama informacija, reklama. Pavojai tykos kelyje. Nuo ketvirtadienio, prasidedant jaunačiai, labai svarbu, kokį įspūdį padarysite darbdaviui, vadovybei. Jeigu pasistengsite, jums seksis inicijuoti pokyčius, susijusius su karjera, verslu, mokslu.

VĖŽYS

Šią savaitę pravartu reikalauti to, kas jums pagal įdirbį ar nuopelnus priklauso. Tiktų stiprinti bendradarbiavimą, aiškintis santykius su konkurentais, partneriu. Tačiau, jei galvosite vien apie savo patogumus ir norus, vargu ar būsite suprasti. Galimos rinkliavos ar kitos neplanuotos išlaidos. Prasidėjus jaunačiai galbūt savaime įvyks svarbus pasirinkimas. Galite tartis dėl užsakymo, kelionės, projekto ar pasiduoti romantiškam polėkiui.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nepervertinkite savo finansinės situacijos, sveikatos būklės ir neužsigriebkite per daug. Gali būti, kad teks tikrintis sveikatą, darytis tyrimus. Nuo ketvirtadienio jus labiausiai jaudins santykiai su žmonėmis, kuriems esate neabejingi ar skolingi. Gana stipriai reikšis ir erotinis interesas arba troškimas lengvai praturtėti. Regis, sėkmingai tarpininkausite kitiems, darysite teigiamą psichologinį poveikį.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje imkitės darbų, kuriuos jau reikia užbaigti. Regis, sugebėsite padaryti įspūdį patinkantiems asmenims, šildys komplimentai. Saugokitės avarinių situacijų, gamybinių ir kitokių traumų. Jeigu ne darbas ar mokslas, tai galbūt sveikata taps svarbiausia aktualija prasidedant jaunačiai. Pravartu užsiimti sveikatos ir grožio profilaktika. Būsite nusiteikę paišlaidauti artimo žmogaus labui arba daug žadėti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia nenuvils, jeigu galite atsiremti į savo šeimą, saugiai jaustis namuose, gerai sutarti su savo atžalomis ir neturite problemų dėl artimo žmogaus sveikatos. Prasidedant jaunačiai, tikėtini viliojami pasiūlymai, malonūs prisipažinimai, arba jūs matysite ir girdėsite tai, ką norite. Regis, noriai talkinsite aplinkiniams bet kokioje veikloje. Šiuo metu galite apsispręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia tinkama reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs. Iki jaunaties tęskite įprastus darbus, iš pagrindų susitvarkykite namus. Netrukus pajusite, kad norisi naujovių, permainų, džiaugsmo ir meilės. Savaitgalį mielai flirtuosite ir realiai, ir virtualiai. Pravartu aktyviai leisti laisvalaikį su vaikais, sportuoti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būkite atidesni, jeigu teks derėtis, įsipareigoti, imti / teikti paskolą. Jeigu ketinate pasipelnyti, gali pasirodyti, kad jums sekasi. Visgi nepraraskite apdairumo. Nerimą keliančių naujienų galite sulaukti iš giminių. Gali būti, kad savaitės viduryje teks viešai pareikšti tam tikrą savo poziciją. Savaitgalį sunku tikėtis konkretumo, ypač jausmų ir pinigų srityse. Daug kas priklausys nuo artimų žmonių palaikymo.

OŽIARAGIS

Šią savaitę turbūt džiaugsitės tuo, kad pagaliau pavyko į save atkreipti kažkieno dėmesį, įsigyti norimą daiktą ar susitaikyti su artimu žmogumi. Tačiau anaiptol nesidžiaugsite sugadinę techniką, užsidirbę baudą ar pan. Kad ir ką darytumėte, galvokite apie galimus padarinius. Regis, aktyviai bendrausite su giminaičiais, draugais. Savaitgalį galite rūpintis dovana, ką nors sveikinti arba patys sulauksite kažko, kas sužadina geras emocijas.

VANDENIS

Savaitės pradžioje teks labiau pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu. Būkite lankstesni, nebrukite kitiems savo požiūrio, antraip galite išprovokuoti pasipriešinimą. Saugokitės infekcijų, traumų, atsargiai kelyje. Antroje savaitės pusėje galite pradėti įgyvendinti rimtus siekius. Tiktų ieškotis uždarbio šaltinio, inicijuoti projektus. Savaitgalį būsite linkę sau pataikauti, lepintis maloniais dalykais, flirtuoti.

ŽUVYS

Šią savaitę galite patekti į svarbių įvykių sūkurį. Kai kas jums gali dėkoti už savanoriavimą, pasiūlyti susitaikymą, draugystę. Tačiau gana didelė avarijų ir infekcijų grėsmė, ir kažkas gali pasisukti visiškai kitaip, nei tikimasi. Galite sunegaluoti arba teks rūpintis ligoniu. Jeigu gerai jausitės, savaitgalį būsite linkę pasiduoti slaptoms meilės pagundoms arba nerti į kūrybos procesą, išnaudoti meninį įkvėpimą. Labiausiai norėsis komforto.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių