Astrologinė prognozė vasario 3–9 d.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje vikriai suksitės, jeigu ruošiate publikacijas, interviu, organizuojate renginius. Galima neplanuota kelionė, komerciniai ryšiai, sutartys. Venkite per didelio greičio ir rizikos kelyje. Nuo ketvirtadienio intensyvūs darbai, kaip ir bendravimas, jau ims varginti. Norėsis daugiau laiko leisti namuose, rūpintis šeima. Savaitgalį gali gimti naujų meilės vilčių ir stimulų. Būsite linkę pasiduoti pagundoms. Vis dėlto derėtų neprarasti blaivaus proto ir nepulti į abejotinas avantiūras.

JAUTIS

Savaitės pradžioje turėsite gana daug praktinių reikalų, rūpesčių. Regis, visus vargus atpirks pasiektas norimas rezultatas. Įmanomi palankūs poslinkiai reikaluose, susijusiuose su verslu, pinigais, nekilnojamuoju turtu. Gali nusišypsoti sėkmė ne vienoje srityje, tačiau teks taikytis prie naujovių, o gal ir surizikuoti dėl norimos pažangos. Gali sukelti nerimo naujienos iš toli. Tai gali būti gandai – neskubėkite jų skleisti. Savaitgalį pravartu padaryti reviziją spintose. Saugokite sveikatą, venkite abejotinų išvaizdos eksperimentų.

DVYNIAI

Šią savaitę pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Regis, sugebėsite sumaniai derėtis, įtikinti. Tai turėtų padėti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso, arba suderinti būsimą jūsų darbų įvertinimą. Gali nudžiuginti egzaminų, mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų geri įvertinimai, reklaminių projektų sėkmė ar pan. Vis dėlto į darbo savaitės pabaigą galite pastebėti, kad kai kurie ryšiai, įsipareigojimai darosi kiek nuostolingi. Savaitgalį leisite aktyviai, daug sužinosite.

VĖŽYS

Šią savaitę pradėsite gana inertiškai nusiteikę, nelinkę rodyti iniciatyvos ir tikrai nepageidaujantys viešo dėmesio. Sustiprėjusi intuicija leis atskirti patikimus žmones ir tuos, kuriais negalima pasikliauti. Regis, išgirsite intriguojamų užuominų, apkalbų. Jeigu turite slaptų priešų ar kokių nors baimių, jums draugiški asmenys jus labai palaikys, padės. Tiesa, prieš pat savaitgalį galite susidurti su netaktišku oponentų, konkurentų elgesiu, spaudimu. Savaitgalį parūps su nuosavybe, pinigais, verslu susijusios aktualijos.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje seksis aktyviems jūsų ženklo žmonėms, lyderiams. Numatomas šaunus pabendravimas, kolektyvinis renginys. Galite užmegzti pažintį su originaliu asmeniu. Tikėtina romantiška intriga kelionėje arba internetu. Vis dėlto neskubėkite pulti į euforiją dėl kai kurių pasiūlymų, gundymų, ypač jei jų sulauksite iš nepažįstamų gerbėjų. Nuo ketvirtadienio lengviau pažeidžiama bus sveikata. Pasistenkite geriau pailsėti, nesinervinkite išgirdę apkalbų. Apdairiau rinkitės maisto produktus.

MERGELĖ

Šią savaitę gali kilti minčių apie darbo keitimą, stažuotę, kelionę. Tikėtini pasiūlymai, kaip papildyti piniginę, todėl gali tekti neplanuotai padirbėti. Iš artimo žmogaus galite sulaukti priekaištų dėl dėmesio stokos. Į panašias užuominas reaguokite teikdami malonias staigmenas, pasiūlydami kultūrinę programą. Savaitgalį pasistenkite atsipalaiduoti, daugiau pabūti vienumoje, pasigilinti į subtilius dalykus, meną, žmogiškos psichologijos paslaptis. Kuo būsite santūresni ir paslaptingesni, tuo mažiau problemų kils.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę jums nuotaiką gali praskaidrinti nepažįstami žmonės, nauji gerbėjai, apsilankymas įdomiame renginyje ar pan. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus. Galite gauti svarbių žinių. Vis dėlto galite susidurti su aplinkinių nenoru taikstytis su jūsų trūkumais. Regis, bus kritikuojamas jūsų gyvenimo būdas. Savaitgalį galite užmegzti pažintį, įgyti naują gerbėją. Galbūt įsitrauksite į bendraminčių grupę. Tik nesusipainiokite tarp savo norų ir pasirinkimų.

SKORPIONAS

Ši savaitė gana palanki finansiniams reikalams, teisinėms konsultacijoms ir tarpininkavimui. Meilės, seksualiniai lūkesčiai taip pat gali išsipildyti. Regis, gerai jausitės neįprastoje aplinkoje, tarp nepažįstamų žmonių. Jausite susidomėjimą jūsų asmeniu. Tačiau iš artimiausių žmonių supratingumo sulauksite ne tiek daug, kiek tikitės. Savaitgalį nebūkite smulkmeniški, nebambėkite dėl niekų. Būkite, kiek įmanoma, kantresni su partneriais, namiškiais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite filosofiškai nusiteikę, kupini toli siekiančių planų. Galbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle. Tiktų planuoti savo veiklos ar asmeninio gyvenimo permainas. Antroje savaitės pusėje nesusipratimų gali kilti darbe arba turėsite rūpesčių dėl savo augintinių. Saugokitės lėtinių ligų suaktyvėjimo. Savaitgalį galima pažintis, kuri iš pradžių labai suintriguos, bet vėliau kažkas jums gali pasirodyti nepriimtina. Aktualus gali tapti primirštas pomėgis. Labiau saugokite vaikus.

OŽIARAGIS

Šią savaitę palanku derėtis, tartis dėl įsidarbinimo, mokėjimų, medicininių reikalų. Regis, daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės steigti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį. Ne pro šalį įsiklausyti į patyrusių žmonių rekomendacijas. Savaitės pabaigoje galite neteisingai suprasti jums rodomą dėmesį arba, atvirkščiai, atsiribojimą. Elkitės taktiškai, gerbkite kitų pasirinkimus. Savaitgalį turbūt kils ūpas kažką perdaryti, persiūti, renovuoti.

VANDENIS

Savaitės pradžioje padidės jūsų kūrybinis potencialas, pajusite meninį įkvėpimą. Į veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujumo. Tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais ar kūrybingais žmonėmis. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Antroje savaitės pusėje teks atlikti daugybę smulkių darbų. Verčiau nesitikėkite, kad kažkas eis iš paskos ir taisys jūsų klaidas. Jei turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, savaitgalį viską išsiaiškinsite. Vis dėlto tas aiškumas nebūtinai patiks.

ŽUVYS

Šią savaitę nesistenkite išsisukti nuo dalykinio ar šeiminio įsipareigojimo. Nenuvilkite darbdavių, artimųjų. Turėkite omenyje ir tai, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių nuotaika. Nekaltinkite kitų dėl rutinos ar nuobodulio, jeigu patys nė piršto nepakrutinate, kad visiems būtų įdomiau, smagiau ar jaukiau. Ne tik jums malonu sužinoti, kad esate mylimi, reikalingi. Savaitgalį gali kilti noras keisti gyvenimo būdą, mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio ar kitus darbus. Prioritetą teikite sveikatai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių