Astrologinė prognozė spalio 26 – lapkričio 1 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje bus nelengva pradėti darbus dėl mieguistumo, sunegalavimo ar laikino energijos stygiaus. Nuo savaitės vidurio kartu su augančiu aktyvumu didės ir impulsyvumas, agresyvumas. Savaitgalį noriai skaičiuosite savus ir svetimus pinigus, naudą, turtą. Kai ką vertinsite optimistiškai ir pozityviai, o kai kas atrodys atitekę kitiems žmonėms visiškai nepelnytai arba tiesiog ieškosite preteksto nesidalyti, nepadėti.

JAUTIS

Šią savaitę jausis didesnis kolektyvo palaikymas, bendras pagyvėjimas. Mėgausitės savo populiarumu, patinkančia veikla. Jeigu per daug nesitikite iš visuomenės, vaikų, draugų, mylimųjų, priimate juos tokius, kokie jie yra, tai rasite kuo pasidžiaugti. Vis dėlto galite išgirsti apkalbų savo atžvilgiu ir jos skatins gynybinę reakciją. Savaitgalį nelengva bus išlikti korektiškiems. Galite įsivelti į nepadorius žaidimus, aferas.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje labai domins politikos naujienos. Regis, atsiras daugiau ūpo dirbti ir galite nemažai nuveikti ir pasijusti svarbia kolektyvo dalimi. Laisvalaikį taip pat užpildys draugų šurmulys arba socialiniai tinklai. Rizikinga nerti į abejotiną situaciją stačia galva, kenkti reputacijai. Savaitės pabaigoje patartina ramybė, jaukus intymumas. Jei aktualu, laikykitės saviizoliacijos. Didelė užsikrėtimo grėsmė.

VĖŽYS

Šią savaitę būsite filosofiškai nusiteikę ir linkę viską vertinti gana objektyviai. Susimąstysite apie veiklos perspektyvas. Galbūt tam paskatins gautas pasiūlymas arba pažįstamo asmens pasiekimai. Svetimi pavyzdžiai gali būti vertingi, bet vis dėlto orientuokitės į savojo kelio paieškas. Svarbu nepasiduoti įžūlioms provokacijoms, bandos jausmui. Savaitgalį su draugais ir artimaisiais stengsitės rasti bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę būtinų permainų, pinigų, skolų, nuosavybės ir gerbūvio klausimų sprendimu. Gana sėkmingas metas dalykinei, mokslinei veiklai. Jeigu esate įsitraukę į neįprastą projektą, semiatės naujų žinių ar demonstruojate kompetenciją, mezgate pažintis, tai patirsite įspūdžių, pasižymėsite viešai ir pan. Saugokitės ugnies, avarijų. Savaitės pabaigoje teks atlikti nelabai malonią pareigą, spręsti netikėtą problemą.

MERGELĖ

Šią savaitę drauge su kitais galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalyti idėjomis. Plėsis bendraminčių ratas. Vis dėlto jausite konkurencinę kovą arba jus gali trikdyti antrosios pusės būsena, elgesys. Aktualūs bus mokesčių, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Saugokitės ugnies, agresijos, avarijų. Savaitės pabaigoje nekasdieniškai leisite laiką, tačiau kur nors vykstant tykos pavojai. Verčiau likite namuose.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę būsite darbštūs, disciplinuoti ir tvarkingi. Aktyviai suksitės, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, tarpininkauti. Suinteresuotus asmenis gali trikdyti jūsų bendravimo stilius. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti ir objektyviai suvokti, jums patiems gali prireikti tarpininkų pagalbos, specialistų patarimų. Savaitgalį vis galvosite apie žmones, kurių šalia nebėra. Būkite atidesni, dosnesni šalia esantiems.

SKORPIONAS

Savaitė prasidės su polėkiu. Galima tikėtis komplimentų, malonių pažadų, seksis kūrybinė, pedagoginė veikla. Regis, viskas vyks tiksliai pagal planą, ypač jei siekiate sugrįžti į buvusią darbovietę arba prie nebaigto projekto ir jį tobulinti. Saugokitės traumų, infekcijų, neprovokuokite konfliktų, agresijos. Savaitgalį ypač siekite gerų santykių, nes bus lengva griauti, sunku atstatyti.

ŠAULYS

Šia savaitę jūsų mintys suksis apie šeimą, artimus žmones, namų reikalus. Kad ir kuo užsiimate, prioritetą būsite linkę skirti asmeninio gyvenimo aktualijoms. Regis, bus ne tik rūpesčių, bet ir galimybių pasireikšti sporto, kūrybos srityje, nudžiuginti kolektyvą, mylimą žmogų, vaikus šmaikščiomis replikomis. Saugokitės traumų, ugnies, labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalis nepalankus sveikatai, todėl reikėtų labiau save tausoti.

OŽIARAGIS

Šią savaitę neieškosite žodžio kišenėje, taigi, lengvai megsite pokalbius, rinksite ir skleisite informaciją, tvarkysite reikalus telefonu ir internetu. Kalba gali suktis apie nebaigtą reikalą, užsakymą, atsiskaitymą, dokumentus, nekilnojamąjį turtą, remontą, negrąžintus pinigus ar kt. Tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti tai, ką numatėte. Savaitgalis turbūt leis pasidžiaugti meile, vaikais, jiems skirti daug dėmesio.

VANDENIS

Šią savaitę galite susitikti su reikalingais žmonėmis dėl dominančių prekių, paslaugų ar tarpininkavimo. Gali būti, kad duosite ar imsite interviu, publikuosite straipsnį. Turbūt pavyks sudaryti aktualias sutartis, bet teks koreguoti planus. Nepameskite raktų, piniginės, saugokitės vagių, sukčių. Savaitgalį teks paisyti tradicijų ir rūpintis praktiniais dalykais, šeima, sveikata. Kantrybės pareikalaus bendravimas su artimu žmogumi.

ŽUVYS

Šią savaitę būsite emocionalūs ir jautrūs, pasižymėsite gera intuicija. Kiti jus arba jūs kitus galbūt mėginsite vedžioti už nosies, klaidinti. Nemanykite, kad ką nors apgavę galėsite džiūgauti. Vienaip ar kitaip spręsis nuosavybės, pinigų, skolų klausimai. Gali tekti atlyginti nuostolį, kurį kažkas patyrė dėl jūsų veikimo arba aplaidaus neveikimo. Arba patys stengsitės gauti materialinę kompensaciją, atsiimti tai, kas priklauso jums.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių