Astrologinė prognozė sausio 21–27 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje dėl Mėnulio užtemimo jausite vidinę sumaištį. Galite kiek per grubiai siekti meilės arba santykiuose elgtis savanaudiškai, o dėl vaikų interesų – net karingai. Išmintingai elgdamiesi galite daug laimėti, o nekantriai – daug netekti. Nuo savaitės vidurio labiau susikaupsite praktinei, ūkinei, techninei veiklai. Saugokite sveikatą – nemaža ligų, traumų tikimybė. Savaitgalį labiau derinkitės prie partnerio, artimųjų poreikių.

JAUTIS

Savaitę pradėsite jausdami emocinę įtampą. Tai, ko tikėjotės, gali neįvykti. Kita vertus, vienur praradę, kitur kompensuosite. Svarbu nesivelti į nelegalias ar abejotinas aferas. Dėl šeimos gerovės būsite nusiteikę imti kreditą ir pagerinti gyvenimo sąlygas. Arba sulauksite finansinės paramos iš artimo žmogaus. Artėjant savaitgaliui, norėsis keisti gyvenimo būdą, koreguoti figūrą. Vis dėlto eksperimentai su dietomis gali pabloginti savijautą.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jūsų nuotaika priklausys nuo artimos aplinkos žmonių, draugų, kolegų elgesio. Regis, yra jums neabejingas asmuo, kuriuo galite pasikliauti ir tikėti jo jausmais. Deja, šalia sukiosis ir tokie, kurie linkę vedžioti už nosies, manipuliuoti ar pasinaudoti. Neturėtumėte toleruoti tokio elgesio. Artėjant savaitgaliui, vis dažniau galvosite apie planuojamas pramogas, sportinius renginius, susitikimus.

VĖŽYS

Prasidedant savaitei, turėsite dėl ko nerimauti. Regis, darbe jausite didelę įtampą. Priežastys gali būti įvairios. Nuo savaitės vidurio tamsiausi debesys jau sklaidysis. Jeigu ieškote darbo ar tarpininkų, tikėtinas svarbus pokalbis. Visą šią savaitę būsite nesaugūs kelyje. Savaitgalį pagalbos, dėmesio prireiks šeimos nariams arba jums norėsis artimo peties atsiremti. Reikėtų paprasčiau žiūrėti į menkas problemas, neišpūsti jų.

LIŪTAS

Šią savaitę pradėsite neramiai, emocijos kunkuliuos. Netinkamas  metas komandiruotei, mokymams, reikalams su užsieniečiais. Gali nudžiuginti meilės prisipažinimas, gerbėjų rodomas dėmesys, vaikų aktualijos. Artėjant savaitgaliui, jau kiek palankiau būtų vykti į varžybas, konferenciją, į susitikimus užsienyje ar kitame mieste. Kita vertus, jūsų teikiamai informacijai, komentarams bus daug nepritariančių, ir tai gali gadinti nuotaiką. Būkite atsargūs kelyje.

MERGELĖ

Savaitės pradžia gali būti nekokia. Ir dėl finansų, ir dėl meilės, ir dėl sveikatos gali kilti rūpesčių. Venkite intrigų, masinių žmonių susibūrimų. Nuo ketvirtadienio imsite jaustis tvirčiau. Kai kas savaime susireguliuos, o kai ką įveikti padės artimi žmonės. Galbūt įveiksite nemažą praktinę, ūkinę ar techninę problemą. Savaitgalį pabandysite praskaidrinti sau gyvenimą susigalvodami neįprastų pramogų. Verčiau saugokite jums svarbius santykius, savo ir svetimą turtą. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia provokuos konfliktines situacijas. Reikia saugotis agresijos, nekurstyti kitų pykčio, nes galite rimtai nukentėti ar bent jau susipykti su partneriu, artimaisiais. Ir kitomis dienomis jums bus sunku suprasti, kur slypi tiesa: ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo vagių ir sukčių. Savaitgalį galbūt ruošite kokias ataskaitas ar darysite išsamią tvarką savo ūkyje.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikriausiai būsite sudirgę ir apsikrovę darbais. Išsijuosę plušėsite ne iš darbštumo, o norėdami išlieti destruktyvią energiją ir gauti naudos. Stenkitės atsargiau elgtis su technika, įrengimais, ugnimi. Saugokitės gamybinių traumų. Produktyviai padirbėję ir išvengę gresiančių negandų turbūt išties papildysite piniginę ar įsigysite trokštamą daiktą, paslaugą. Antroji savaitės pusė turėtų būti dosnesnė, ramesnė.

ŠAULYS

Reikalai, susiję su užsienio ryšiais, mokslu, sportu, teise, vaikais, vers jus stipriai nerimauti, ypač savaitės pradžioje. Tačiau širdį maloniai glostys meilė, komplimentai, gražūs daiktai. Būsite linkę daug duoti tiems, kuriuos mylite. Vis dėlto nesitikėkite didelio dėkingumo. Artėjant savaitgaliui, daugės smagesnių užsiėmimų ir planų. Galite puikiai pasireikšti kolektyvinėje, komandinėje veikloje, sporte.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia veikiausiai nedžiugins. Jausite įtampą, nepasitenkinimą dėl finansinių, nuosavybės reikalų, paveldėjimo, seksualinių ar psichologinių problemų, su kuriomis teks susidurti artimam žmogui arba jums. Nuo savaitės vidurio labiau suimsite save į rankas, gebėsite filosofiškiau vertinti situaciją. Galite išgirsti vertingų patarimų verslo, turto klausimais. Savaitgalį galimos nenumatytos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus.

VANDENIS

Mėnulio užtemimu prasidedanti savaitė veiks emociškai, trukdys adekvačiai vertinti kitus žmones, bendrauti. Visiškai be reikalo galite pyktis ir rizikuoti tiek gatvėje, tiek kitur. Kartu gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar tikslai. Tarpininkauti, bendrauti seksis tik su tais, kurie jums neabejingi. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau galvosite apie atrakcijas.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje nepasitenkinimą kels sveikatos būklė arba situacija darbe. Nelabai pasitikėsite ir mylimu žmogumi arba patys turėsite nuo jo paslapčių. Vis dėlto jūsų dalykinių pastangų, visuomeninės veiklos, kūrybinių talentų neįvertinimas ar per mažas kolektyvo palaikymas jus žeis labiausiai. Nesivelkite į intrigas. Savaitgalį raskite tokį užsiėmimą, kuris padėtų atsipalaiduoti, bet per daug nekainuotų. Regis, jums patiks mokytis.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių