Astrologinė prognozė sausio 20–26 d.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje geriau seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, studijos. Tikėtini reikalai su užsieniečiais. Iki savaitgalio pravartu užbaigti neatidėliotinus darbus. Labai svarbu atkreipti dėmesį į vaikų išdaigas, keistus jų poelgius. Venkite abejotinų avantiūrų. Ypač rūpinkitės reputacija, įvaizdžiu. Savaitės pabaigoje prasidedanti jaunatis suteiks noro megzti pažintis, draugystes, eiti į renginius.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks planuoti pajamas ir išlaidas, įvertinti savo finansines galimybes. Su kolegomis, vadovybe vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jeigu sulauksite kritikos. Net ir tokiu atveju atsiras naujų paskatų kažko imtis, siekti. Bus sunkiau, jei jums šiuo metu tenka ne tik įtemptai dirbti, bet ir mokytis, laikyti egzaminus. Stenkitės pasitelkti optimizmą ir teisingai dėlioti prioritetus.

DVYNIAI

Savaitės pradžia gali paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, linkusiais oponuoti, ginčytis. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau daug ką išsiaiškinsite. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. O jeigu trokštate laisvai mėgautis malonumais, susitaikykite, kad jie kainuoja. Savaitgalį turiningai praleisite laisvalaikį, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką, apsilankyti renginyje.

VĖŽYS

Šią savaitę be didelių pastangų turėtų pavykti užbaigti anksčiau pradėtą darbelį, įsipareigojimą ir netgi pakelti dvigubą darbo krūvį. Galbūt sužinosite, kad esate priimti į darbą. Jeigu jūsų veikla reikalauja psichologinės įžvalgos, jums seksis geriau. Pasisaugokite nuovargio, infekcijų, nes jūsų organizmas ne itin atsparus. Meilė, susižavėjimas bus ir vaistas, ir nuodas. Nuodingai gali veikti kitų pavydas ar bandymas jus išnaudoti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę gana smagiai, norėsis pramogų, romantikos. Darbe būsite veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai, turbūt teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams ar norams, todėl stengsitės juos įtikinti. Reikėtų pasisaugoti traumų, avarinių ir konfliktinių situacijų. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite gyvenimo partneriui, artimiesiems.

MERGELĖ

Šią savaitę savo energiją eikvosite šeimos, namų, gyvenamosios aplinkos, vaikų labui. Galite užbaigti tai, kas jau ėmė įgristi. Regis, gims kūrybinių idėjų arba pavyks realizuoti jau pradėtas įgyvendinti. Kita vertus, įdomų planą gali sujaukti kažkoks netikėtumas. Tai gali būti susiję su sveikata, užsieniu, mokslu. Savaitgalį turbūt imsitės aktyvios veiklos namų ūkyje ar versle. Geras metas įvaizdžiui tobulinti, sveikatai stiprinti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę išgirsite aktualių jums dalykų ir patys su kitais dalysitės savo žinių bagažu. Galimas vertingas sumanymas, susijęs su nuosavybe, verslu. Tačiau dėl kitų žmonių nenoro jūsų suprasti arba išgyvenimų dėl jų problemų galimi emociniai sutrikimai. Teks tam tikra prasme įveikti save. Savaitės pabaiga skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite nuotykių.

SKORPIONAS

Šią savaitę jums gali ypač parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali padėti patarimu ar kitokiu būdu. Tikėtinos išlaidos pirkiniams, dovanoms, susijusioms su šeimos narių, draugų progomis. Vis dėlto šia prasme bus nelengva įtikti ir pernelyg originalūs daiktai ar pasiūlymai gali sukelti priešingą reakciją, nei jūs tikitės. Jeigu mokotės, laikote egzaminus, tam teks skirti daug laiko. Savaitgalis bus ramus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje kuo racionaliau tvarkykite reikalus. Jeigu taip padarysite ir į viską reaguosite santūriai, veikiausiai išvengsite padarinių, kurie gresia elgiantis impulsyvai, nekantriai. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės, verslo klausimų sprendimu. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto, pervežimų, ryšių sutrikimų, darbo saugos pažeidimų. Savaitgalį daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje geriau jausitės, jei išvengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę. Tikriausiai kils slaptų svajonių, susijusių su meile, pinigais, verslu, kūrybiniu projektu. Vis dėlto nederėtų gundytis keistais pasiūlymais greitai praturtėti ar išgarsėti, nes neaiškios avantiūros gali sukelti problemų. Kita vertus, tikri jausmai, nuoseklios pastangos ko nors realaus siekiant išties nenuvils.

VANDENIS

Savaitės pradžioje iš pažįstamo asmens galite gauti protingą patarimą ar neblogą pasiūlymą. Be to, išgirsite kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti. Verčiau ir patys nedarykite nieko tokio, kas galėtų suklaidinti kitą žmogų, išvesti iš kantrybės šeimos narį ir pan. Atsargiai elkitės su elektra, technika. Jeigu ims varginti prastesnė savijauta, nenumokite į tai ranka.

ŽUVYS

Šią savaitę jums labai rūpės darbai, kuriuos svarbu kuo greičiau užbaigti. Galimas nepasitenkinimas savo aplinka ar gyvenimo būdu, susirūpinimas sveikata ar pan. Vis dėlto situacija turėtų būti nebloga, jeigu sugebėsite tarp darbų pasimėgauti meilės ir kitais nedideliais gyvenimo malonumais, pabendrauti su draugais. Jei norite išvengti nesusipratimų, nekalbėkite mįslėmis, užuolankomis. Savaitgalį kaupkite jėgas, ilsėkitės, rūpinkitės sveikata.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių