Astrologinė prognozė rugpjūčio 3–9 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Degsite noru parodyti, ką sugebate. Iš kitų reikalausite pritarimo savo poelgiams, idėjoms, tačiau labiau tikėtina kritika nei palankumas. Savaitės viduryje jusite didesnį ramybės poreikį. Pagalvokite, ar nederėtų atsikratyti žalingų įpročių. Saugokite turtą nuo vagių. Savaitgalį pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams. Bendraujant būtinas taktas, susivaldymas. Saugokitės ugnies, agresijos, traumų.

JAUTIS

Neišvengsite įtampos, jeigu turite didelių ambicijų ir nenorite būti nustumti į šešėlį. Kažkas gali jus nustebinti arba nuvilti. Nesileiskite nukreipiami nuo pagrindinio tikslo. Nuo savaitės vidurio teks būti aktyviems, visuomeniškiems. Santykiai su aplinkiniais bus geri, tik nereikalaukite iš jų daugiau, nei jie gali. Savaitgalį paaštrės vaizduotė, intuicija. Sveikata lengvai pažeidžiama. Pavojų kels vanduo, ugnis, erkės ir kiti gyviai.

DVYNIAI

Būsite aktyvūs ir sumanūs. Kalbos dažnai suksis apie mokslą, ateities planus. Galbūt susitiksite su žmogumi, kuris turi ką papasakoti. Dėl keblių klausimų pravartu pasitarti su specialistais, o ne aklai priimti sprendimus. Jums gali pavykti sublizgėti kai kuriais privalumais. Tik nedemonstruokite perdėtų ambicijų ir gebėkite dalytis nauda. Artėjant savaitgaliui, daugės draugų dėmesio, galimybių pasireikšti. Atsargiai elkitės kelyje.

VĖŽYS

Būsite labai įžvalgūs. Tačiau tai nereiškia, kad pavyks įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vieniems kitus, užjausti. Tam gali trukdyti pavydas, tolerancijos stygius. Bandysite suvokti, kas artimoje ateityje yra įmanoma, o kas – tik iliuzijos. Dirbkite, kaupkite reikalingą informaciją, stenkitės ir jūsų galimybės prasiplės. Savaitgalį būsite aktyvūs, darbštūs, tačiau gana nekantrūs ir netolerantiški aplinkiniams.

LIŪTAS

Iš aplinkinių reikalausite daugiau, nei jie pajėgūs jums duoti. Kai susiduria skirtingi interesai, reikia ieškoti kompromiso. Turėtumėte labiau paisyti aplinkinių žmonių, ypač partnerių nuomonės. Nuo savaitės vidurio pasireikš polinkis tirštinti spalvas. Regis, visais būdais ieškote galimybės išspręsti finansines problemas, tačiau nepamirškite atsargumo. Savaitgalį derėtų pasisaugoti konfliktinių ir avarinių situacijų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje ryžtingai kibsite į darbus, kuriuos norom nenorom reikia atlikti. Jūsų dėmesio reikalaus artimi žmonės. Jeigu pasistengsite, jums pavyks užglaistyti nesusipratimus, sužavėti patinkantį asmenį. Saugokite sveikatą, o dirbdami būkite atsargūs. Galbūt aktuali bus konkurencinė kova. Savaitgalį daug kas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių ir sugebėjimo adaptuotis. Gali būti, kad turėsite nemažų išlaidų.

SVARSTYKLĖS

Nepagailėkite dėmesio mylimiems žmonėms, vaikams. Atvirai išsakykite nuogąstavimus, paskatinkite dialogą. Venkite kritikuoti ir spausti. Antroje pusėje būsite nusiteikę pasirūpinti kūno ir dvasios sveikata. Norėsis elegantiškai atrodyti. Galbūt įsigysite dailų drabužį, gražiau susitvarkysite aplinką. Galima naujiena susijusi su darbu ar bendradarbiu. Savaitgalį emocinė būklė bus nestabili.

SKORPIONAS

Jums norisi ramybės, jaukumo, buvimo su šeima arba gamtoje. Tačiau nesibaigianti rūpesčių virtinė turbūt neleis atsipalaiduoti. Nesulaukę pakankamo palaikymo galite pradėti kaltinti aplinkinius, reikšti pretenzijas. Savaitės viduryje padaugės kūrybinės energijos. Tikėtinos pažintys, iš kurių viena gali būti romantiška. Savaitgalį dėmesio pareikalaus ūkiniai reikalai arba augintiniai. Neplanuoti rūpesčiai taps tikra rakštimi.

ŠAULYS

Šią savaitę bus reikalų, kurių negalima atidėlioti. Suksitės kaip vijurkai. Turbūt neišvengsite nelengvų pokalbių. Net jei atrodys, kad nesiseka kitiems įtikti, vis tiek būkite geranoriški, taktiški. Vėliau tai pasiteisins. Savaitės viduryje noriai bendrausite su artimais žmonėmis. Jeigu nenorite, nederėtų savęs versti būti viešumoje. Jei esate kaip nors susiję su pramogų verslu, augančia karta, bus priežasčių nerimauti.

OŽIARAGIS

Vienokių ar kitokių rūpesčių gali sukelti partneriai, konkurentai, oponentai. Vykdomam projektui arba vaikų poreikiams išleisite pinigų. Gali kainuoti ir vaikų padaryta žala. Nuo savaitės vidurio kažkas paskatins bendrauti su tais, kuriuos retai prisimenate. Galite daug nuveikti, pasinaudodami gauta informacija. Savaitgalį nestigs įtampos. Ji gali prasiveržti ir sukelti streso. Saugokitės ugnies, avarijų.

VANDENIS

Mažiau bendraukite, kad neužsikrėstumėte slogia nuotaika ir kitiems neperduotumėte savo nepasitenkinimo. Būkite dėmesingesni savo ir kitų sveikatai. Savaitės viduryje parūps malonumai ir praktinė veikla. Atsitiktinai gali nuskambėti verslo pasiūlymas arba papilnės piniginė dėl suteiktos paslaugos. Visgi pasistenkite neleisti pinigų niekniekiams, nes jų gali prireikti būtinam reikalui. Savaitgalį atsargiai elkitės kelyje.

ŽUVYS

Nematomos kliūtys trukdys įgyvendinti numatytus praktinius tikslus. Kita vertus, sustiprės intuicija, vaizduotė. Tik nederėtų plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę lankytis pramogų vietose, leisti laiką su mylimaisiais, vaikais. Sulauksite dėmesio iš žmogaus, kurį vertinate. Tai džiugins, bet gali ir nuvilti, jeigu paaiškės, kad jumis siekiama pasinaudoti.


Šiame straipsnyje: astrologijahoroskopaisavaitė

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių