Astrologinė prognozė liepos 22-28 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Šią savaitę sulauksite pasiūlymų, pastabų, tarp jų ir susijusių su užsieniu, kelionėmis. Galbūt atsiras stimulas įsigyti kažką prašmatnaus, diegti naujoves versle ar namų ūkyje. Kai kurie sumanymai gana lengvai virs tikrove. Savaitgalis žada ir puikius susitikimų, ir staigmenų. Galima kelionė, ekskursija, piknikas. Bet kuriuo atveju trokšite įspūdžių, nuotykių, todėl nenustygsite vietoje. Būkite atsargūs kelyje, nevairuokite apsvaigę.

JAUTIS

Šią savaitę jus erzins didelis įvykių ar darbų tempas, jausitės pasiilgę ramybės, tylos. Jei įmanoma, pirmenybę teikite ne triukšmingam šurmuliui, o intymesnei atmosferai. Pavojinga vartoti alkoholį, slopinančius vaistus. Nuo ketvirtadienio jus tarsi kas pakeis. Atsiras noras rizikuoti, intriguoti. Nevengsite romantiškų intrigų, flirtų, neplanuotų pirkinių. Būsite linkę nesikuklindami pabrėžti savo indėlį į šeimos lizdelį.

DVYNIAI

Šią savaitę galimos daug žadančios pažintys. Bandykite įgyvendinti kai kurias idėjas, į pagalbą pasitelkdami bendraminčius. Būsite linkę klausytis savo širdies balso, pasiduoti srovei, nešančiai į kai kurių svajonių išsipildymą. Jeigu sugebėsite susikaupti, sklandžiai sutvarkysite verslo bei komercinius reikalus, įveiksite buitinius nesklandumus. Savaitgalį kils neįprastų norų bei užgaidų. Atsargiai vairuokite. Saugokitės sukčių, vagių.

VĖŽYS

Savaitė bus gana produktyvi ir rami. Pildysis kai kurie jūsų troškimai, pasiteisins pastangos. Galite gauti naudingą pasiūlymą, susijusį su darbu, papildomu uždarbiu ar nekilnojamojo turto pirkimu-pardavimu-nuoma. Tikėtina komercinė sėkmė. Nesunkiai susidorosite su visomis užduotimis. Galbūt pažįstamas žmogus įtrauks jus į kolektyvines pramogas, pakvies į įdomų renginį. Savaitgalį geriau seksis, jei būsite kuklesni, atsargesni.

LIŪTAS

Mintys suksis apie keliones, su jomis susijusius rūpesčius, būsimus ar įvykusius susitikimus. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais, žinios iš toli arba iš švietimo, kultūros įstaigos, kitos institucijos. Galbūt teks pademonstruoti profesinius ar kitokius sugebėjimus, derėtis dėl darbo užmokesčio ar honoraro. Šiuo metu jums turėtų pavykti įtikti ir sau, ir kitiems. Seksis turizmo bei pramogų verslo atstovams, grožio kūrėjams.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje labiausiai domins finansiniai, materialiniai jūsų pastangų rezultatai. Galite pasipelnyti iš laikino darbo, palūkanų, akcijų, draudimo, paveldėjimo ar pan. Visgi realiai vertinkite galimybes ir jėgas, pernelyg neišlaidaukite ir nepersitempkite. Nuo ketvirtadienio bus ypač aktualu tvarkyti reikalus, susijusius su mokslu, kultūra, užsieniu. Gali atsinaujinti svarbi pažintis. Galbūt netikėtai leisitės į kelionę.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę įmanomos asmeninių santykių permainos arba išspręsite problemas, susijusias su kelione, stojimu mokytis, informacija, reklama, logistika. Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą, dalyvauti konkurse, svarbiuose renginiuose. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti ar paviešėti toli nuo namų. Savaitgalį tikėtina spontaniška kelionė ar pažintis, įspūdingas pasimatymas arba renginys.

SKORPIONAS

Savaitė gana palanki demonstruoti profesinius sugebėjimus, derėtis dėl įsidarbinimo ar darbo užmokesčio, ginti viešąjį interesą bei savo teises. Gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Verčiau nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Labai svarbu sugebėti bendradarbiauti, derinti veiksmus, interesus, koreguoti planus. Savaitgalį tikėtinos didesnės išlaidos, nei planavote. Pasisemsite ypatingų įspūdžių.

ŠAULYS

Seksis improvizuoti, daryti įspūdį aplinkiniams, stebinti antrąją pusę, džiuginti vaikus. Kelionės, sportinė, kūrybinė, sceninė veikla, dalyvavimas tarptautiniuose renginiuose, studijų aktualijos veikiausiai nenuvils. Jei staiga kiltų sveikatos problemų, kreipkitės į gydytojus. Savaitgalio nuotykis kelionėje, meilės romanas ar kitoks įvykis gali sukelti jausmų audrą, nelengvą apsisprendimo dilemą.

OŽIARAGIS

Ši savaitė žada apsisprendimų, susijusių su namų aplinkos modernizavimu, gyvenimo sąlygų gerinimu arba šeimos atostogomis. Norėsis palepinti artimuosius, suteikti jiems komforto, pramogų. Regis, išsiverš jausmų ugnikalnis, vilios nuotykiai, žaidimai. Ieškodami meilės malonumų, būsite neįprastai išradingi. Savaitgalį jus gali apimti tvarkos, švaros manija. Galbūt griebsitės ūkio darbų, išmesite daug senų daiktų arba drąsiai keisite įvaizdį.

VANDENIS

Savaitės pradžioje teks nemažai bendrauti, tarpininkauti ar ieškoti tarpininkų, partnerių. Gebėsite numatyti pašnekovų tikslus ir manevrus. Regis, sužinosite, kaip jus kiti vertina ir ko iš jūsų tikisi. Palanku dėti šeiminio gyvenimo, gerovės pamatus. Galite sulaukti atsakymo, susijusio su nuosavybe, paskola, draudimo išmoka, paveldėjimu ar kt. Vis dėlto kai kur galite pasielgti neatsakingai. Savaitgalis žada linksmybių, pramogų.

ŽUVYS

Šią savaitę galite neblogai užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo, grožio paslaugų. Galbūt pagaliau pavyks sutvarkyti nuomos reikalą, sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį arba gauti norimą darbą. Bet kita ko, lengvai ir lanksčiai bendraudami sugebėsite naudingai sutvarkyti ne vieną reikalą, susitarti dėl įvairių smulkmenų. Nesigailėsite, jei surengsite pikniką. Savi namai, sodyba – puikus pasirinkimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių