Astrologinė prognozė liepos 20–26 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje nesuklyskite pasikliaudami vien savo nuožiūra ir manydami, kad patys vieni galite viską pakeisti. Gali sužlugti kai kurie planai arba atsiras laikinų kliūčių jiems įgyvendinti. Savaitės vidurys žada seksualumo, kūrybiškumo proveržį. Regis, nepavyks išvengti išlaidų, susijusių su netikėtais vaikų poreikiais. Savaitgalį stenkitės būti tolerantiški, supratingi. Tai padės išsaugoti trapius asmeninius santykius.

JAUTIS

Šią savaitę naujienų galite sulaukti iš giminaičių, draugų. Reikalą, susijusį su kelione, pervežimu, ryšiais gali tekti koreguoti. Kontroliuokite savo kalbą, jei nenorite pakenkti santykiams ir savo autoritetui. Skirkite daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad ne vien išorinis komfortas reikalingas artimiesiems. Galbūt kartu su šeima nuspręsite kažką keisti, kad gyvenimas taptų džiugesnis. Gali būti, kad įsigysite augintinį.

DVYNIAI

Šią savaitę bus nelengva susitaikyti su aplinkinių savanaudiškumu. Kažkoks jūsų planas gali pakibti ant plauko. Savaitės viduryje sulauksite netikėtų žinių arba gausite laišką, į kurį atsakydami galite išspręsti opią problemą. Galima tikėtis įdomių renginių, susitikimų. Tačiau jei jums reikia pagalbos ar patarimo, visų pirma kreipkitės į artimus žmones. Savaitgalį skirsite laiko pasimatymams, bendravimui su vaikais.

VĖŽYS

Šią savaitę pradedant kartu su jaunatimi formuosis nauji startai ir tendencijos. Galimi nesusipratimai dėl jūsų ir kitų žmonių poreikių. Gali tekti aiškintis dėl atsakomybės, įsipareigojimo. Jausite stiprų vidinės ramybės ir išorinio komforto poreikį. Galite tartis dėl nuosavybės, papildomo darbo. Turbūt stengsitės pagerinti įvaizdį įsigydami modernų daiktą ar išmokdami ko nors naujo. Savaitgalį geriausia būtų paskirti šeiminiams reikalams.

LIŪTAS

Šią savaitę ne tiek daug pavyks padaryti, kiek planuojate. Atsiras nenumatytų kliūčių. Būsite linkę slapukauti, veltis į neaiškias avantiūras. Gali išaiškėti už jūsų nugaros rezgamos intrigos. Venkite alkoholio, svaigalų. Galbūt gausite netikėtą pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu, arba kas nors grąžins skolą ar įteiks dovaną. Savaitgalį domins kelionių temos, įvairi informacija socialiniuose tinkluose.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite linkę ieškoti pažinčių, ryšių. Vis dėlto jums gali trūkti realybės jausmo, objektyvumo, todėl gresia nusivylimai. Nederėtų apgaudinėti, sukčiauti – tai pakenktų ne tik jūsų reputacijai. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkinių. Galbūt teks susipažinti, bendrauti su meniško tipo žmonėmis arba slaptais gerbėjais. Savaitės pabaigoje jums rūpės piniginiai reikalai.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būtina savitvarda, taktas, antraip galite daug netekti. Labiau pasirūpinkite šeima, sveikata, subalansuokite mitybą. Sėkmė labiau tikėtina, jei būsite solidarūs ir veiksite išvien su kolektyvu, bendraminčiais, artimaisiais. Atsisakykite savanaudiškų tikslų, nesielkite egoistiškai. Savaitės antroji pusė netinkama reikšti asmenines ambicijas, demonstruoti iniciatyvą. Jei įmanoma, leiskite sau atsipalaiduoti.

SKORPIONAS

Šiuo metu mintys ir kalbos suksis apie studijas, užsienį, globalinius įvykius ir pan. Galbūt teks atstovauti viešiesiems interesams, leistis į kelionę arba turėti su tuo susijusių rūpesčių. Tačiau svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su karjera, partneryste. Jeigu bus galimybė, susitikite su gerais bičiuliais, prasiblaškykite, atitrūkite nuo įgrisusių rūpesčių.

ŠAULYS

Šią savaitę jausite tam tikrą finansinę krizę ar jos grėsmę. Jus gali suerzinti partnerių egoizmas arba apvilti žmogus, iš kurio nemažai tikėjotės. Tam tikra prasme gali paaiškėti, kad viršijote savo galimybes. Savaitės viduryje neblogai seksis tvarkyti su logistika, teise, studijomis susijusius formalumus. Tam tikri pokyčiai gali nulemti tolesnę jūsų veiklą. Savaitgalis tinkamas susitikimams, kolektyviniams renginiams.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galite patirti nemalonumų. Vis dėlto nei materialiniai, nei kiti sunkumai nesutrukdys siekti užsibrėžto tikslo, jeigu gebėsite tartis su kitais žmonėmis, derinti interesus. Pravartu išsiaiškinti finansines problemas, aptarti skolinimosi, kreditavimo, paramos galimybes. Savaitės antroje pusėje jus gali užvaldyti dideli troškimai. Galbūt naujai regėsite dalį savo perspektyvų. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jus domins nelegali veikla arba neduos ramybės svetima nauda. Tai gali kiek pakenkti jūsų reputacijai, piniginei. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte slidžių pagundų. Regis, bus nemažai kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Besiklostantys įvykiai turbūt paneigs arba patvirtins, ar jau kurį laiką mąstote ir elgiatės teisingai. Savaitgalį kils pagunda rinktis kelionės maršrutą ir lėkti prasiblaškyti.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galimi išbandymai santykių ir kūrybos sferoje. Rūpesčių gali sukelti vaikai, augintiniai. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su partneriu, oponentais, konkurentais. Savaitės viduryje jus nustebins kai kurios naujienos. Regis, pajusite geros energijos antplūdį. Galite atverti širdį patinkančiam žmogui. Savaitgalį aktualūs bus psichologiniai arba finansiniai klausimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių