Astrologinė prognozė kovo 29–balandžio 4 d.

AVINAS

Ši savaitė bus produktyvi, jeigu sieksite numatyto tikslo, jautriai reaguosite į kitų žmonių bėdas, psichologines problemas. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Saugokitės sukčių. Savaitės antroje pusėje filosofuosite, dažniau minėsite religines tiesas, o savaitgalį būsite nusiteikę padirbėti. Galbūt tai bus šventinė ruoša, o gal pagalba kitiems už atlygį.

JAUTIS

Savaitės pradžioje sumaniai tvarkysite dalykinius ir ūkinius reikalus. Turbūt pasitaikys progų papildomai užsidirbti. Visgi saugokitės sukčių, netapkite sąmokslo teorijos, reklamos ar apgaulingos virtualiosios prekybos aukomis. Regis, atsinaujinęs ryšys suteiks galimybių draugystei. Prieš velykinį savaitgalį išlaidausite, stengsitės ištrūkti iš įprastos aplinkos.

DVYNIAI

Šią savaitę jums seksis sublizgėti kūrybos, vaikų ugdymo ar reklamos srityje. Būsite nusiteikę keisti darbą arba įsidarbinti, formuoti įvaizdį, tobulinti darbo metodus. Kita vertus, darbe ir kitur padaugės intrigų. Netikėtai gali išryškėti sveikatos problema. Pasistenkite, kad prieš savaitgalį dienotvarkė būtų kuklesnė, nes skubėjimas, persitempimas gero neatneš.

VĖŽYS

Šią savaitę gali kilti dilema, ar keisti esamą padėtį, ar likti prie to, kas įprasta. Išdrįskite bent šiek tiek atverti savo širdį, antraip jums neabejingi žmonės gali pasiklysti abejonių migloje. Jums gali atsiskleisti intriguojanti paslaptis. Seksis, jeigu dirbate kūrybinį darbą, sukatės grožio versle. Artėjant savaitgaliui saugokite sveikatą, o per Velykas siekite santarvės.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jus domins įvairi informacija, augs ūpas mokytis, atnaujinti žinias, vilios diskusijos. Pasirūpinkite finansinėmis, socialinėmis garantijomis. Intensyvus bendravimas netrukus pradės varginti, norėsis užmiršti dalykinius rūpesčius. Geriau jausitės mažame artimų žmonių ratelyje. Pasistenkite, kad aplinka būtų kuo jaukesnė, – tai padės nusiraminti.

MERGELĖ

Šią savaitę jums seksis tvarkytis buityje, spręsti turtinius reikalus. Būkite atidūs artimųjų poreikiams, neignoruokite partnerio užuominų. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali duoti vertingų patarimų, tačiau saugokitės sukčių. Jeigu aktualu pasimokyti, neieškokite pretekstų išsisukti. Prieš Velykas noriai joms ruošitės, tvarkysitės.

SVARSTYKLĖS

Viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai iš dalies pasiteisins. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, draudimu, tiekimu. Palanku tartis dėl darbo sąlygų. Labiau saugokite savas ir svetimas paslaptis, neskleiskite gandų. Savaitgalį pagaliau atsigręšite į šeimą, buitį, namus, artimuosius.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje teks atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Tikėtinas konfidencialus susitarimas. Visgi bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais. Galbūt sujaudins paskalos apie mylimą žmogų. Atkreipkite dėmesį į vaikų užuominas, keistą jų elgesį. Nederėtų niekur skubėti, rizikuoti, provokuoti priešiškų žmonių. Prieš šventes apgalvotai apsipirkite.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti. Kita vertus, nepasitikėjimo, abejonių sukels jūsų šeimos narys. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo ar nuovargio. Gali būti, kad teks atlikti medicininį tyrimą, testą ar kt. Prieš pat savaitgalį atsiras daugiau veiklos, raginimų, spaudimo.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite būti raginami užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu. Jeigu teks bendrauti su viršininku ar visuomene, turbūt aiškiai parodysite, kad esate neabejingi įvykiams darbe, šalyje, jaučiate atsakomybę. Šeimos nario ar mylimo žmogaus reiklumas jums išeis į naudą. Artėjant savaitgaliui, pasijusite nusiplūkę, norėsis atsipalaiduoti.

VANDENIS

Ši savaitė žada daugiau optimizmo. Jūsų viltys rasti teisybę, įgyti autoritetą ar nuosavybę taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite žengti deramą žingsnį. Galbūt reikės apsispręsti, ar priimti papildomą darbo krūvį, vykti į užsienį. Susitikite su reikalingu žmogumi, aptarkite perspektyvas. Gali būti, kad gausite oficialią žinią ar imsitės sudėtingesnių darbų, nei esate įpratę.

ŽUVYS

Šią savaitę pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus ir rimtai imtis darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Venkite manipuliuoti kitais, skleisti dezinformaciją. Galbūt pavyks sublizgėti žiniomis, paslaptingumu, meniškumu, psichologine įžvalga. Savaitgalį savo dėmesiu ar dosnumu jus gali nustebinti pažįstamas asmuo, gauti komentarai ar pasiūlymai.NAUJAUSI KOMENTARAI

tuscios

tuscios portretas
nostalgynes kalbos is kavos tyrsciu ar kokios zvaigzdes kuri seniai uzgesusi;;;;;;;;;;;;;;;
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių