Astrologinė prognozė kovo 22–28 d.

AVINAS

Šią savaitę daug dėmesio skirsite buičiai, vaikams, komfortui. Tikėtini jaudinami prisiminimai ir naujos svajonės. Regis, mėginsite sudaryti įspūdį, kad esate dosnūs, turite humoro jausmą ar kūrybinį talentą, daug žinote, mokate bendrauti su vaikais. Savaitės antroji pusė žada žavių pagundų. Savaitgalį labiau rūpinkitės sveikata, saugokitės avarinių situacijų ir sukčių.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite linkę atverti širdį mylimam žmogui, pažerti pagyrų vaikams, giminaičiams, kaimynams ar kolegoms. Galbūt teks tvarkyti skubius reikalus. Savaitės viduryje situacija taps sunkiai prognozuojama. Regis, nekaip seksis apginti savo nuomonę, pradėsite pykti, kaltinti kitus. Savaitgalį nepagailėkite savo artimiesiems šilumos – jie bus už tai dėkingi.

DVYNIAI

Šią savaitę teks paplušėti srityje, susijusioje su nuosavybe, verslu, informacija. Galbūt stengsitės paveikti kito žmogaus apsisprendimą, pakreipti įvykius sau naudinga linkme. Verčiau neskubėkite nieko žadėti, įsipareigoti, nes jūsų nuomonė greitai gali pasikeisti. Saugokitės avarijų, ugnies, sukčių. Savaitės pabaigoje pravartu pagalvoti apie naujoves šeimos versle.

VĖŽYS

Šią savaitę jus domins, kuo dabar gyvena, alsuoja aplinkiniai ir visuomenė. Regis, pasitaikys progų žybtelėti humoro jausmu, įdomiais argumentais. Turbūt sulauksite pozityvaus dėmesio, komplimentų. Venkite ginčytis su turinčiais kitokią nuomonę – jos nepakeisite, o susipykti bus labai lengva. Nors norėsis labai daug nuveikti, kartais matysite, kad kyla kliūčių ar tiesiog nespėjate.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje įtampos kels sąmokslo teorijos, paskalos. Stenkitės viską ramiai apsvarstyti ir rasti reikalingas išeitis. Regis, po truputį ims ryškėti jūsų įdirbio, pastangų rezultatai ar perspektyvos, autoritetas. Už viešą kalbą, pasirodymą galite sulaukti komplimentų, už egzaminą – norimą įvertinimą. Savaitgalį jausitės geriau, jeigu jus sups harmoninga ir tvarkinga aplinka.

MERGELĖ

Šią savaitę gali tekti aiškintis santykius su žmonėmis, kurie jums svarbūs ar kaip nors įsipareigoję. Pasiūlymus, patarimus verta apmąstyti, o paskalas – patikrinti. Venkite konfliktų, saugokitės traumų, neignoruokite sveikatos problemų. Savaitgalį įtarimais nuo savęs galite atstumti partnerį. Gerus santykius – sugadinti be reikalo, o nedoru asmeniu – patikėti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę pareiga pareikalaus atsidavimo ir atsakingumo. Tam tikra prasme galite pasijusti brandesni, atsakingesni už savo ir kitų žmonių poelgių padarinius. Visgi šokti stačia galva į ugnį nederėtų – ramiai aiškinkite savo tiesas, neforsuokite. Savosios dėmesio dalies pareikalaus ir auganti karta. Savaitgalį derėtų skirti poilsiui, gerai išsimiegoti, sveikatai stiprinti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje kils ūpas kažkaip pertvarkyti savo gyvenimą ar aplinką. Ne mažiau tikėtina, kad teks tvarkyti teisinius reikalus, ruošti publikacijas, užsiimti mokslo veikla arba šviesti kitus. Visgi galutiniam rezultatui pasiekti prireiks ilgalaikių pastangų, nes dabar stigs emocinės pusiausvyros. Prieš savaitgalį kai kurie įvykiai gali padidinti jūsų įtaką, išplėsti bendraminčių ratą.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tikriausiai mėginsite sutvarkyti aktualų finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Galite susidurti su reikliais žmonėmis. Pasistenkite neprovokuoti susipriešinimo. Regis, mąstysite apie permainas ir daugės pavasario jūsų širdyje – kūrybingumo, meilės. Savaitgalį būkite ypač dėmesingi savo ir kitų jausmams.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jums bus nesunku daryti įtaką antrajai pusei, aplinkiniams, spręsti teisines problemas, tvarkyti partnerystės reikalus, tarpininkauti. Galbūt perskirstysite savo laiką taip, kad jūsų dėmesio pakaktų ir vaikams, ir atliekamiems darbams, ir įvaizdžiui gerinti. Savaitės pabaigoje nekasdieniškai praleisite laisvalaikį, tačiau galite neišvengti nepageidaujamo viešumo.

VANDENIS

Ši savaitė turėtų būti veikli, informatyvi, jeigu kojos nepakiš sveikatos problemos. Aktualūs gali būti reikalai, susiję su tarpininkavimu, žmonių telkimu bendram tikslui. Skubėsite, suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Neignoruokite vaikų poreikių ir baimių. Savaitgalį kils ūpas išlaidauti. Turbūt bus nelengva pasiruošti egzaminui, paskaitai.

ŽUVYS

Šią savaitę fortūna jums bus permaininga. Pravartu šį tą susiplanuoti ir tikslingai veikti. Regis, teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimo spragas. Jeigu kils noras atsipalaiduoti, tai jauskite saiką, antraip pakenksite santykiams. Saugokitės konfliktinių situacijų, ugnies, traumų. Savaitgalį pravartu apsikuopti. Neskubinkite įvykių meilės srityje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių