Pereiti į pagrindinį turinį

Astrologinė prognozė kovo 13–19 d.

2023-03-12 03:00
Freepik.com nuotr.
Turinys

AVINAS

Būsite priversti kažką slėpti arba sužinosite paslaptį, kuri jus apsunkins ir privers jausti atsakomybę. Jei studijuojate, mažai tikėtina, kad galėsite pademonstruoti puikius rezultatus: jie bus šiek tiek prastesni, nei tikitės. Vienišiai turės daug galimybių pagerinti asmeninį gyvenimą. Nesirūpinkite dėl pinigų – jūsų pajamos gali net šiek tiek padidėti.

JAUTIS

Jums reikia pasikliauti ne vien savo jėgomis, o apsidairyti aplinkui ir pagalvoti, į ką galite kreiptis pagalbos ir kas gali palaikyti. Gali būti, kad norėsite užsiimti savanoriška veikla, pradėti bendrą verslą ar išplėsti esantį, susijungti su kurio nors iš savo draugų ar verslo partnerių verslu. Būsite linksmi, šmaikštūs pašnekovai, neleisite nuobodžiauti.

DVYNIAI

Aktyviai sieksite karjeros. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo, kuris paskatins jus pakeisti darbą. Arba nuspręsite tai padaryti patys, norėdami išplėsti savo profesines perspektyvas, gauti didesnį atlyginimą. Šeimoje turėsite tam tikrų problemų, teks išgirsti kažką  nemalonaus iš savo sielos draugo, sužinoti nepageidaujamų naujienų. Nereikėtų imti per daug į širdį.

VĖŽYS

Gali tekti vykti į kelionę, greičiausiai – į užsienį darbo reikalais. Apskritai, dabar jums bus labai svarbūs visokie ryšiai su užsienio šalimis. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo, kuris paskatins keisti darbą. Būsite labiau suinteresuoti savo profesiniu tobulėjimu nei asmeninio gyvenimo kūrimu. Santuoka, sudaryta šiuo laikotarpiu, žada būti sėkminga visais atžvilgiais.

LIŪTAS

Kai kurie aktyviai įsitrauksite į klausimus, susijusius su palikimo gavimu. Galite gauti gerą pelną. Norėdami išbandyti savo jėgas ir galimybes, panorėsite užsiimti ekstremaliuoju sportu arba imtis iššūkių reikalaujančios veiklos – įsidarbinti gaisrininku, išvykti į karo zoną. Nepaisydami visų laimėjimų, vis tiek būsite nepatenkinti gyvenimu, o tai neleis atsipalaiduoti.

MERGELĖ

Aktyviau dalyvausite ne darbo, o šeimos gyvenime. Noriai dalyvausite renginiuose, megsite naujus kontaktus. Galite tapti kritiškesni, sunkiau laikytis mandagumo taisyklių ir nuslėpti nuo pašnekovo, ką iš tikrųjų galvojate. Arba atsidursite tokiose sąlygose, kada būsite priversti reikšti savo nuomonę savo partneriui, be to, pačia nešališkiausia forma.

SVARSTYKLĖS

Teks rūpintis savo sveikata, susitvarkyti su krūviais darbe ir namuose. Stenkitės supaprastinti reikalus ir erdvę, sustiprinti bendravimą. Net su tais žmonėmis, su kuriais ilgai nesimatėte arba kuriuos beveik pamiršote. Be to, galite kištis į kitų pokalbį, ypač jei jus domina aptariamas klausimas. Jums patartina išsakyti savo nuomonę ir pasiūlyti savo sprendimus.

SKORPIONAS

Šiuo metu yra rizika patekti į pavojingą situaciją. Gali tekti kapstytis iš krizės, ypač vyrams. Galimi konfliktai su moterimis ir verslo partneriais. Gali padaugėti išlaidų, užgriūti nemalonių situacijų su inkasatoriais, mokesčių tarnybomis, kontrolės organizacijomis. Nerekomenduojama skolinti ir skolintis pinigų. Su nuolatiniu partneriu galimos abejonės, rūpesčiai.

ŠAULYS

Švaistysite pinigus: sportuodami norėsite įsigyti brangiausią inventorių ar geriausią sportinę aprangą, trauks tik brangūs sporto klubai. Būsite pasiruošę bendradarbiauti su žmonėmis, o tai skatins partnerystę tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. Jums gali pasisekti, jei būsite diplomatiški ir ieškosite kompromiso.

OŽIARAGIS

Asmeninis gyvenimas bus svarbiausias. Džiaugsitės, kad artimieji dalyvauja jūsų gyvenime. Dabar labai svarbu, kad jaustumėtės reikalingi. Tapsite jautresni ir švelnesni, jei daugiau laiko praleisite su mylimu žmogumi. Palankus laikas sužadėtuvėms ir santuokai. Jei būsite itin nepriklausomai, jūsų planai gali netikėtai pasikeisti – nepasikliaukite sėkme.

VANDENIS

Sulauksite globos ir palaikymo. Dar geriau, jei paaiškės, kad tai ne kažkas kitas, o jūsų sielos draugas, žmogus, kuriuo galite visiškai pasitikėti. Pelno jums gali atnešti literatūrinė veikla, dienoraščiai, žurnalistika ir vertimai iš užsienio kalbų. Bet kokia tarpininkavimo veikla taip pat bus sėkminga. Jūsų pastangos dirbti nenueis veltui ir galiausiai bus tinkamai atlyginta.

ŽUVYS

Žvaigždės nepadės, jei vis dar mąstysite abstrakčiomis kategorijomis, žiūrėsite į nepasiekiamus tolius. Šis laikas palankus stambiam verslui, bendriems sandoriams su užsienio partneriais, religinei, propagandinei veiklai. Nuotykiai ir akiračio plėtimas padarys jus laimingesnius. Vyrai bus linkę į daug ką ką reaguoti perdėtai ir priimti neapgalvotus sprendimus.