Astrologinė prognozė gruodžio 14-20 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje prasidės Mėnulio jaunatis kartu su Saulės užtemimu. Regis, būsite linkę tirštinti spalvas, aštriau reaguoti į tarptautinius įvykius, švietimo, autoriteto klausimus. Pasitelkite pozityvų požiūrį. Pradedami darbai išeis į naudą, nes praplės akiratį, pagilins kompetenciją. Tačiau jei kažką atliksite atmestinai, netrukus teks taisyti spragas. Savaitgalį pravartu atitrūkti nuo darbo rūpesčių.

JAUTIS

Šią savaitę naudokitės palankiomis situacijomis, jeigu norite užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, grąžinti ar atsiimti skolas, apsidrausti ir pan. Kažkokie jūsų žingsniai bus reikšmingi ateičiai, nulems permainas. Galite gauti aktualią žinią iš toli arba labai domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Savaitgalį nepavyks išvengti aplinkinių dėmesio. Kai kuriomis naujienomis nepaprastai norėsis pasidalyti.

DVYNIAI

Šią savaitę konfliktai santykiuose, konkurencijos motyvai gali sustiprėti. Jeigu turite priešų, jie atsiskleis ir parodys savo galias. Kita vertus, galite tikėtis pasiūlymų dėl finansiškai naudingo bendradarbiavimo. Kartu turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Pravartu apsidrausti. Savaitės pabaigoje norėsis ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų.

VĖŽYS

Jeigu nesergate, savaitės pradžioje plušėsite išsijuosę ir rezultatai nenuvils. Vis dėlto gana didelė užsikrėtimų ir lėtinių ligų paūmėjimo tikimybė. Imuninę sistemą stiprins ne tik sveika gyvensena, bet ir optimistinės nuostatos. Įdomios peripetijos galimos santykiuose su partneriais ir konkurentais. Netikėti įvykiai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones ir situaciją. Savaitgalį pinigai slyste slys iš kišenės.

LIŪTAS

Šią savaitę gali paaštrėti problemos ar dilemos, susijusios su vaikais, meile, kūrybine veikla. Išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Galite imtis iniciatyvos, jeigu norite kažką pradėti, pataisyti, patobulinti. Būsite įsitikinę, kad viską darote ir mąstote teisingai. Aplinkiniai savo elgesiu tik patvirtins tokį manymą. Gali būti, kad savaitgalį kažkas jums grąžins skolą, parems finansiškai.

MERGELĖ

Šią savaitę verta pasistengti, kad šeimoje padaugėtų santarvės. Savo pasiekimais, išryškėjusiomis savybėmis ar gabumais jus gali nustebinti vaikai arba mylimas žmogus. Neplanuotai gali tekti daugiau padirbėti, bet dėl to nenusiminsite, jei užuosite papildomas pajamas. Derėtų skirti dėmesio sveikatos profilaktikai, išvaizdai, augintiniams. Savaitgalį stiprinkite ryšius su partneriu.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje keiskite, gludinkite bendravimo stilių, jeigu jaučiate, kad tai išeis į naudą. Pravartu aktyviai bendrauti su šeima, mylimais žmonėmis, vaikais. Kartu kurdami jaukumą, komfortą pasijusite artimesni, svarbesni vieni kitiems. Kitu atveju galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi artimųjų emocinės, psichologinės problemos. Savaitės antroje pusėje padaugės džiaugsmo ir romantikos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje prieštaringos nuotaikos ir aplinkybės neleis atsipalaiduoti. Galite įsigyti vertingą daiktą arba pakeisti savo planus, susijusius su verslu, gyvenamąja vieta, santaupų panaudojimu, nekilnojamuoju turtu. Žmonės bus linkę pasidalyti jums labai aktualia informacija. Nuo ketvirtadienio derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Savaitgalį galbūt atsiras veiklos, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje įvyksiančio Saulės užtemimo poveikis gali būti juntamas kaip emocinis nestabilumas, spalvų tirštinimas. Vis dėlto išliksite praktiški ir dalykiški, nesunkiai tvarkysite komercinius, ūkinius reikalus. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo. Artėjant savaitgaliui norėsis kuo greičiau mesti visus darbus ir pasinerti į malonumus. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę pradėsite kiek negaluodami ar jausdami energijos stygių. Sutelkite dėmesį į svarbius reikalus, tačiau kol kas nekelkite didelių tikslų. Ir nenorėkite per daug, kad neatsidurtumėte prie suskilusios geldos. Antroje savaitės pusėje galite prisiimti naują įsipareigojimą. Tikėtinos piniginės kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos. Nesigailėsite palepinę save bei artimuosius.

VANDENIS

Šią savaitę darysite nemažą įtaką kitiems, sugebėsite rasti bendraminčių, sudominti savo idėjomis, projektais. Gali tekti priimti greitus sprendimus. Visgi jums labiau seksis abstraktūs ir meniniai dalykai nei konkretūs ir praktiniai. Galite prisiklausyti įvairių gandų, tačiau tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir tikslių prognozių. Svarbu visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką.

ŽUVYS

Šią savaitę visa, kas aplinkui vyks, atrodys gana dėsninga. Duosite valią vaizduotei ir emocijoms. Regis, nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimus, išplėsti naudingų pažinčių ratą. Svarbu nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti. Iš mėgstamos veiklos galimos pajamos. Savaitės antroje pusėje turėsite nedaug energijos ir optimizmo. Norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių