Astrologinė prognozė gegužės 3–9 d.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje bus galimybių išplėsti pažinčių ratą. Vis dėlto nelaukite draugiškumo ir supratimo – visi rūpinsis savo reikalais. Gali sustiprėti noras rizikuoti. Jeigu tai vyks finansinėje, verslo srityje, mėginkite apsidrausti. Nuo savaitės vidurio neblogai seksis su labdara, medicina, menu, mistika susiję reikalai. Kitokiai veiklai stigs energijos ir racionalumo. Jeigu įmanoma, leiskite sau atsipalaiduoti, pabūti vienumoje.

JAUTIS

Savaitės pradžioje pagrindinė sėkmės sąlyga – darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Vis dėlto gali būti, kad dėl kažko teks pakovoti – ginantis ar patiems ką nors puolant. Kažkokia permaina gali tiesiogiai ar netiesiogiai jus paliesti, sutrikdyti stabilumo pojūtį. Laimei, savaitės viduryje bendraminčių, gerbėjų toli ieškoti nereikės. Galite atverti širdį patinkančiam žmogui, sulaukti komplimentų, padrąsinimų.

DVYNIAI

Daug bus kalbama apie studijas, egzaminus, užsienio naujienas, keliones, išvykusius pažįstamus. Regis, nustebins informacija internete. Būkite atsargūs su nepažįstamais gerbėjais ir nekentėjais. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę, pradėję vykdyti, stenkitės sėkmingai užbaigti šį procesą ar etapą. Artėjant savaitgaliui, augs noras palaikyti gerus santykius su aplinkiniais, rasti bendraminčių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje neskubėkite griauti to, ką šiuo metu turite, net jei labai norisi daug ką keisti. Būkite atidesni su savomis ir svetimomis vertybėmis, dokumentais, nesugadinkite, nepameskite. Galite šiek tiek nusivilti, jei tikitės paramos iš partnerių, rėmėjų. Savaitės viduryje jau galite sublizgėti ne vienoje srityje. Ramybę gali drumsti meilės abejonės, tačiau jas pavyks išsklaidyti ir net susikurti romantišką atmosferą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galite patirti aršių oponentų išpuolių, santykių aiškinimosi, ginčų. Nevenkite jų, tačiau stenkitės neperžengti etiško bendravimo ribų, nepasiduokite provokacijoms. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir nepaisyti pašaipų ar kažkieno šaltumo. Svarbiausia, kad jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis. Iki savaitgalio pravartu sutvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis.

MERGELĖ

Kai kurių planų įgyvendinimas gali užtrukti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Galbūt gausite žinią, susijusią su finansinėmis aktualijomis, darbo paieškomis. Daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio sritims. Gali tekti pasirūpinti ir savo ar artimo žmogaus sveikata. Jeigu nekaip jaučiatės, nenumokite ranka, o atidėkite darbus ir rimtai gydykitės. Tarpininkavimo, partnerystės, meilės reikalai turėtų suteikti vilčių.

SVARSTYKLĖS

Galimi keblumai, susiję su finansais, draudimu, vaikų aktualijomis. Galbūt teks teisintis dėl neapgalvotai prisiimto ar neįvykdyto įsipareigojimo. Vis dėlto tikėtina, kad išsivaduosite iš sukausčiusių abejonių ir priimsite reikalingus sprendimus. Seksis spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Savaitgalį reikės pasistengti, kad rastumėte raktą į artimų žmonių širdis.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje dėl nervinės įtampos galite nepastebėti esminių dalykų. Verčiau nebegalvokite apie senas moralines ar fizines sąskaitas ir nenusisukite nuo tų, kuriems reikia jūsų dėmesio. Labiau pasitikėkite savo jėgomis ir sėkmės galimybe. Savaitės vidurys palankus meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Suaktyvės jūsų gerbėjai. Savaitgalį kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje teks paskubomis tvarkyti įvairius raštus, informaciją. Galimos sankcijos dėl vėlavimo. Gali paaiškėti, kad savo žinias, kompetenciją vertinate geriau nei aplinkiniai. Toks neatitikimas jus nuliūdins. Antroje savaitės pusėje pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas. Bendravimą šiek tiek ribokite, kad išvengtumėte virusų atakos. Pravartu pasidžiaugti gamta.

OŽIARAGIS

Ypač rūpės turtiniai, piniginiai reikalai, pirkiniai. Galbūt gausite pinigų iš anksčiau atlikto darbo, tačiau jų reikės reikalauti. Neskubėkite pirkti ilgalaikio vartojimo prekių. Gerų emocijų, įspūdžių turbūt sukels dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Nevenkite interviu teikimo, savireklamos – tai duos naudos. Jeigu savaitgalį stengsitės atsiriboti, jūsų nesupras artimieji.

VANDENIS

Teks daugiau dėmesio skirti profesinei veiklai, nelengviems pokalbiams. Regis, sustiprės jūsų nepasitenkinimas viršesniais už jus, nepakęsite nurodymų. Pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą, nepasitikėjimą. Jeigu darote, ką galite ir privalote, jūsų sąžinė turėtų būti rami. Antroje savaitės pusėje galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje stigs noro dirbti, bendrauti. Galite išgirsti įvairių paskalų, atsidurti intrigų taikinyje ar sunegaluoti. Regis, susivoksite, ko jums visiškai nereikia, tačiau yra primetama. Savaitės viduriukas bus palankesnis viskam. Energija, optimizmas, galbūt meilė teiks sparnus, todėl gana lengvai sugebėsite įgyvendinti kai kuriuos svarbius planus. Savaitgalį derėtų mesti iš galvos rūpesčius ir pasidžiaugti gamta.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių