Astrologinė prognozė gegužės 18-24 d.

AVINAS

Nedžiugins, jei bus reikalaujama preciziškai atlikti jums neįdomų darbą arba apriboti savo poreikius. Ištverkite – tai turėtų išeiti į naudą. Jeigu teks spręsti nekilnojamojo turto ar kitus finansinius reikalus, reikėtų būti itin atidiems. Nerekomenduojama skolinti ar skolintis. Penktadienį prasidedant jaunačiai, stenkitės kuo geresnius santykius palaikyti su giminaičiais, kaimynais.

JAUTIS

Savaitės pradžioje dar nelabai norėsis išeiti iš asmeninės erdvės į šurmulingesnę aplinką. Galbūt nekaip jausitės arba tiesiog teks darytis medicininius tyrimus. Noriai gilinsitės į subtilius dalykus, meną, psichologijos paslaptis. Labai svarbu saugoti jums patikėtas paslaptis. Nesivelkite į intrigas. Galite gauti gana avantiūristišką pasiūlymą, kurį rizikinga priimti. Savaitės pabaigoje rūpės žemės ūkio darbai, vilios poilsis gamtoje.

DVYNIAI

Dėl neapgalvotų sprendimų galite prisivirti košės. Būkite labai atsargūs ką nors pasirašydami, įsipareigodami. Raskite laiko sveikatai naudingoms procedūroms. Taktiškiau elkitės su aplinkiniais. Jeigu galite, dažniau pabūkite vieni su savo mintimis, nesiblaškykite, neverskite savęs įtemptai dirbti ar bendrauti. Saugokitės infekcijų. Labai svarbu tinkamai elgtis ir būti gerai nusiteikus penktadienį. Tai užsifiksuos ilgesniam laikui.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti. Subtiliai mėginkite įveikti kolegų, kitų žmonių nepalankumą, nekritikuokite jų pažiūrų. Peržvelkite senus projektus, įvertinkite baigiamus darbus. Tai, ko neįžvelgiate, gali pasirodyti labai svarbu. Jeigu matysite, kad bręsta problema, paprašykite pagalbos. Aplink jus yra draugiškų žmonių. Artėjant savaitgaliui, jau labiau tikėtinas vienišumo pojūtis.

LIŪTAS

Pradės erzinti įprasta kasdienybė, norėsis ištrūkti iš užburto rutinos rato. Nuo nervinės įtampos gelbės užsiėmimas dominančia veikla. Aktualūs bus darbo, mokslo reikalai, politinės ar kitokios ambicijos. Aktyviau kovosite už bendrus kolektyvinius principus, interesus. Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau, nes galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją. Puiku, jei sugebėsite būti pozityvūs, sutarti su aplinkiniais, daryti gerą įspūdį.

MERGELĖ

Būsite labiau linkę rizikuoti. Tačiau tai ne tas metas, kai galima priimti radikalius sprendimus. Nepraraskite savisaugos instinkto. Nepasitenkinimą kels mokesčiai, nekonkrečios uždarbio perspektyvos. Pravartu išsiaiškinti tuos santykius, kurie gali jus vienaip ar kitaip susaistyti. Jeigu ką nors apkalbėjote, teks išsisukinėti stengiantis išsiginti savo ištartų frazių. Atsargiau elkitės su buitine ir kitokia technika, saugokitės vagių, sukčių.

SVARSTYKLĖS

Norėsis ką nors pakeisti – darbą, aplinką, partnerį. Būsite linkę šiek tiek pervertinti savo galimybes. Verčiau pasitenkinkite garderobo arba šukuosenos pakeitimu, ypač jei rimtesniems pakeitimams prieštarauja aplinkiniai. Pasitelkite kantrybę. Apdairiai elkitės su ugnimi, technika ir pinigais. Savaitės pabaigoje nauja informacija jums atneš ir naudos, ir nerimo. Būkite labai taktiški bendraudami su nepažįstamais asmenimis.

SKORPIONAS

Šią savaitę darbų eiga bus gana lėta, su trikdžiais. Gali iškilti sveikatos problema. Nesielkite lengvabūdiškai, jei teks pasirašyti sutartis ar prisiimti naują atsakomybę. Nepervertinkite pirmo įspūdžio ir savo galimybių. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite pralobti kitų sąskaita ir patys neleisite su jumis žaisti avantiūrų mėgėjams. Savaitės pabaigoje jums ypač prireiks artimo žmogaus, partnerio palaikymo.

ŠAULYS

Būsite veiklūs, kūrybingi, nusiteikę sportuoti. Spręsis šeiminės, vaikų ir bendravimo problemos. Reikalingas apdairumas tvarkant buhalterinius, piniginius reikalus. Pasistenkite neįsivelti į nelegalius reikalus, intrigas. Nepameskite galvos ir dėl meilės nuotykio ar kitos pagundos. Artėjant savaitgaliui, iš partnerio nereikalaukite neįmanomų dalykų, stenkitės jį priimti tokį, koks yra. Jausmai gali nukentėti, jei turite per daug iliuzijų arba žaidžiate dvigubą žaidimą.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje rūpesčių gali sukelti artimi žmonės. Pasistenkite nesikrimsti, jeigu nepriklausomai nuo jūsų norų keičiasi kai kurie planai. Regis, šiuo metu savaime vyks tai, kas turi įvykti. Svarbu suteikti palaikymą artimiems žmonėms, vaikams, jeigu jie jaudinasi, nerimauja arba jiems reikia pagalbos. Į kolegų bėdas, prašymus taip pat nenumokite ranka. Savaitės pabaigoje kils ūpas susitvarkyti namus, labiau pasirūpinti augintiniais ir šeima.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jauskite atsakomybę už kiekvieną ištariamą ir parašomą žodį, ypač jei duosite interviu, rašysite straipsnį ar komentarus. Būsite neramūs, emocionalūs ir kelsite įtampą aplinkiniams. Susikaupkite vairuodami, dirbdami su elektros įrankiais, technika. Artėjant savaitgaliui, norėsis daugiau pramogų, spalvingesnio laisvalaikio, tačiau piniginėje netrūks skylių arba artimieji ribos jūsų poreikius.

ŽUVYS

Neskubėkite nieko stambaus pirkti ar parduoti, nes galite apsigauti. Arba susidursite su kitų žmonių aplaidumu, nekompetentingumu. Į paviršių gali iškilti paslaptys, intrigos. Meilė, partnerystė gali pasirodyti ne tokia užtikrinta, kokia atrodė. Pasistenkite nedaryti to, dėl ko galėtumėte susikompromituoti ar susižeisti. Nederėtų griebtis taurelės ir taip bandyti atgauti pusiausvyrą. Verčiau stenkitės įžiūrėti gėrį ir grožį kiekvienoje kasdienybės kertelėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

>Horoskopų aiškintojams

>Horoskopų aiškintojams  portretas
Galvą prasivėdink davatka.

Horoskopų skaitytojui

Horoskopų skaitytojui portretas
Tas virusas toks pats kaip ir tavo horoskopai, jam reikia tik užeit/ išeit iš tavo smegeninės.

Horoskopų aiškintojams

Horoskopų aiškintojams portretas
Pasakykit kada tas virusas iškeliaus ,ką nerodo žvaigždės?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių