Astrologinė prognozė birželio 24–30 d.

AVINAS

Šiuo metu pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti, palepinti savo kūną, pastiprinti sveikatą, nervus. Venkite intensyvios, daug jėgų reikalaujančios veiklos. Vis dėlto jums neblogai seksis tvarkyti namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, kalbėtis su giminėmis, kapstytis praeityje, archyvuose ir pan. Turėtų pagerėti santykiai šeimoje. Savaitgalis žada įvairių įdomybių. Papildomas darbas, sodininkystė, bitininkystė, meistravimas teiks malonumą, ypač jei dėl to papilnės piniginė.

JAUTIS

Ši savaitė žada dėmesio iš draugų, pažįstamų ir gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar bendraminčių susibūrimą. Atgaivintos pažintys gali sukurti naujas situacijas, kurios bus jums naudingos. Regis, nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Nors seksis neblogai, kurį laiką galite justi nepaaiškinamą energijos trūkumą, silpnumą. Derėtų atsipalaiduoti, pailsėti. Savaitgalį atgausite jėgas.

DVYNIAI

Šią savaitę užmegzta nauja pažintis gali suteikti naują kryptį jūsų sugebėjimams ir tikslams. Antra savaitės pusė jums nėra palanki aktyviai veiklai. Dažniau leiskite sau pailsėti, pasvajoti. Dėl padidėjusio organizmo jautrumo būsite imlesni infekcijoms, alergijoms. Būtinas grynas oras, antraip kentės jūsų kvėpavimo organai. Venkite svaigalų, rūkalų. Savaitgalį noriai puošite save ir savo aplinką.

VĖŽYS

Nesunkiai megsite norimus kontaktus, plėsite akiratį. Galite dalyvauti organizuotame kolektyviniame renginyje ir tikėtis draugiškų susitikimų, pasimatymų. Tikriausiai tapsite dosnesni draugams, vaikams, norėsis linksmintis ir džiuginti kitus. Spontaniškai galite nerti į kažkokią veiklą. Savaitgalį vėl turėsite galimybę pasidžiaugti draugų ir simpatijų dėmesiu. Patartina atsipalaiduoti, ilsėtis, kaupti jėgas darbo savaitei.

LIŪTAS

Šią savaitę palanku užsiimti veikla, susijusia su mokslu, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt iš užsienio ar iš oficialios institucijos gausite žinią, kvietimą susitikti su dominančiu asmeniu. Kantrybė, išradingumas ir darbštumas padės jums siekti tikslo. Savaitgalį stenkitės atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą. Jums patiks masiniai renginiai, šaunios kompanijos. Lengvai megsis naujos pažintys, romantiškos intrigos.

MERGELĖ

Šią savaitę jūsų aplinkoje sklandys permainų dvasia. Galite gauti pasiūlymą, žadantį finansinių perspektyvų, arba išeitį iš kažkokios problemos. Stenkitės numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Palanku planuoti profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, kūrybinius projektus. Savaitgalį nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galbūt turėsite progą pasidairyti toli nuo namų ar pabendrauti su įdomiu asmeniu. Tai jums leis objektyviau pažvelgti į situaciją ir savo norus, planus.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė skatins tvarkyti ūkinius reikalus ir rūpintis įvaizdžiu, sveikata. Vis dėlto jūsų reikalai stipriai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Regis, atsiskleis jūsų santykių, bendravimo spragos. Galbūt teks susitaikyti su kai kuriais pokyčiais. Tarsi akmuo nusiridens nuo pečių, jeigu išsispręs senas skolų, investicijų klausimas. Gali būti, kad sutiksite svarbų asmenį.

SKORPIONAS

Ši savaitė žada fizinį ir emocinį aktyvumą. Turėtų sektis tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, tvarkyti juridinius reikalus. Pats metas labiau pasidomėti savo sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Artėjant savaitgaliui, taps svarbus antrosios pusės, draugų supratimas. Sustiprės seksualinis potraukis, dėmesys okultiniams reikalams. Galbūt atsiras proga slapta pasipelnyti iš ypatingo sugebėjimo.

ŠAULYS

Turbūt pavyks rasti išeitį iš situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu. Gerai pasijusite, jei išsiaiškinsite meilės ar verslo, turtinius reikalus. Šiuo metu didesnį dėmesį derėtų skirti sveikatos ir grožio profilaktikai bei švarai, higienai aplinkoje. Turėtų neblogai sektis, jei ieškote galimybių įsidarbinti ar bendradarbiauti. Artėjant savaitgaliui, vis dar neturėsite atokvėpio nuo darbų. Teks triūsti namuose, sodyboje.

OŽIARAGIS

Šią savaitę ir šeima, ir darbo reikalai, kolegos reikalaus daug dėmesio, bet ir iš jų galite tikėtis didesnio noro prisidėti prie bendros gerovės kūrimo, remonto, įvairių ruošos darbų. Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti. Seksis kūrybinė veikla. Savaitgalį būsite nusiteikę šėliojimams, nuotykiams. Yra vilties, kad bus realizuotas troškimas, susijęs su šou pasirodymais, sportu, turizmu, žaidimais, lošimais ar kt.

VANDENIS

Savaitės pradžia gali būti produktyvi. Neblogų pasiekimų galite tikėtis reikaluose, susijusiuose su mokslu, reklama, žiniasklaida, ryšiais, transportu, komercija. Gali atsiverti naujos dalykinės galimybės. Tik nereikalaukite per daug iš tų, kurie ir taip dėl jūsų stengiasi. Galimas ilgai lauktas skambutis, laiškas. Artėjant savaitgaliui, pagaliau derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, sveikatą ir grožį. Savaitgalį gali nudžiuginti meilės laiškas.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas, netikėtas dėmesys. Vis dėlto pažadai bus netikri. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų. Galite sulaukti naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos sferoje. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote. Regis, gausite mielą laišką arba kažkas kreipsis į jus patarimo, pasikeis įdomia informacija. Savaitgalį būsite nusiteikę daug nuveikti artimų žmonių, draugų labui.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių