Astrologinė prognozė birželio 22–28 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje prioritetą teiksite savų žmonių ratui ir namų erdvei bei komfortui. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems, vaikams, nes visi kartais padaro klaidų. Per Jonines ir po jų labiau saugokitės seksualinės prievartos, traumų, gyvūnų įkandimų. Jūsų emocijas audrins komplimentai, flirtai. Artėjant savaitgaliui, norėsite imtis ūkinių ir kitokių darbų. Galbūt įsigysite augintinį arba daugiau dėmesio teks skirti jau turimam.

JAUTIS

Šią savaitę galite pratęsti esamą veiklos ar komercinę sutartį, imti ar teikti interviu, gauti naudos iš reklamos. Galimas svečias, kelionė arba lauktas susitikimas. Prieš Jonines raskite laiko pasitvarkyti buityje, o jų metu – saugokite save ir artimuosius nuo nevykusių pagundų, traumų, žaibo. Savaitės pabaiga budins romantiškus jausmus, daugės azarto ir užgaidų. Neblogai seksis reklamos reikalai, kūrybinė veikla ir darbas su vaikais.

DVYNIAI

Šią savaitę įmanoma nauda iš anksčiau atliktos veiklos, projekto, reklamos. Vis dėlto būkite ypač racionalūs, apdairūs, jeigu teks tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Per Jonines ar po jų jums gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurių nesitikėjote sutikti arba stengėtės pamiršti. To pakaks, kad apniktų nerimas, prisiminimai. Savaitės pabaigoje jūsų draugijos reikės ir saviems, ir svetimiems. Regis, energiją noriai eikvosite dėl šeimos, namų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje viską darysite su užsidegimu. Jums bus nelengva, jeigu stinga supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti lanksčiau. Nuo to priklauso, kokie santykiai susiklostys Joninių išvakarėse ir kaip jas praleisite. Savaitės dalis po Joninių turėtų būti produktyvi. Lengvai judės įprasti darbai. Regis, sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Galbūt sulauksite pakvietimo pasisvečiuoti.

LIŪTAS

Iki Joninių pravartu tvarkyti su medicina, labdara, socialine rūpyba susijusius reikalus. Apie jūsų arba artimo žmogaus veiklą gali būti parengtas straipsnis, interviu. Kita vertus, nerimą kels užkulisiniai žaidimai, intrigos. Jus gali šokiruoti incidentas bendraujant arba sugadintas daiktas. Jokiu būdu nepiktnaudžiaukite svaigalais. Savaitės pabaigoje turėtų pavykti susitarti dėl reikalingos paslaugos arba atlygio už jūsų suteiktą paslaugą.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje turbūt įsitikinsite, kad turite bičiulių, bendražygių, kuriems ne vis vien, kaip jums sekasi. Galite tikėtis praktiško patarimo, intriguojančio pasiūlymo. Laukia draugystės arba meilės išbandymas, leisiantis geriau pažinti tą, kuriuo domitės. Joninių išvakarėse pajusite, kad jums reikia asmeninės erdvės, ramybės. Stigs energijos numatytiems užsiėmimams. Savaitės pabaigoje kils stimulas kurti verslą, įsirengti namus.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje nekokia bus nuotaika ir savijauta, jei nesiseka suplanuoti darbai arba nepavyksta išsiaiškinti asmeninių santykių. Pokalbiai su pažįstamais žmonėmis, svetimos patirties įvertinimas leis geriau susivokti situacijoje. Regis, suprasite, kad vien seno įdirbio ir ankstesnių ryšių neužteks, norint prasimušti karjeros srityje. Savaitės pabaigoje stenkitės suteikti sau tiek asmeninės erdvės, kiek tik jos reikia, kad atsigautų kūnas ir jausmai.

SKORPIONAS

Ši savaitė turėtų būti gana sėkminga. Daug kam patiks jūsų optimizmas ir filosofinis požiūris į opius dalykus. Galite gauti aktualią žinią iš užsienio arba iš švietimo, socialinės, teisėtvarkos institucijos. Vis dėlto vieša akcija, nuotykis Joninių išvakarėse ar per jas gali baigtis nekaip. Saugokitės traumų, ugnies, žaibo. Savaitės pabaigoje galite atsidurti draugų kompanijoje, susitikti su bendraminčiais.

ŠAULYS

Šią savaitę jums galbūt pavyks atgauti seniai paskolintą daiktą ar pinigų sumą. Arba patys pagaliau atsiskaitysite su kreditoriumi. Kai kuriems iš jūsų teks priimti sprendimus dėl išlaidų, investicijų arba jausmų, santykių. Jeigu šiuo metu esate toli nuo namų arba ketinate realizuoti internetines pažintis, jūsų laukia stiprūs įspūdžiai. Po Joninių aktyviai darbuositės arba sudominsite darbdavį, jeigu ieškote darbo.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje neišvengsite įtampos, jeigu privalote išspręsti užsitęsusią, pasikartojančią problemą. Arba jei norite sugrįžti į buvusias pareigas, atgauti, ką praradote. Bus nelengva ką nors įtikinti pakeisti nuomonę arba priversti elgtis pagal jūsų planą. Niekam nepatiks moralizavimas, kritika. Savaitės antroje pusėje padaugės kontaktų su valdininkais, švietimo srities veikėjais, arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, karjerą.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gali užgriūti neplanuoti darbai arba spręstis įsidarbinimo, gydymosi, reabilitacijos klausimai. Dirbkite taip, kad nereikėtų bijoti patikrinimo ir klientų nepasitenkinimo. Per Jonines būsite įsitempę. Galbūt išgyvensite dėl jums svarbių santykių, partnerio elgesio ar jausmų. Saugokitės ugnies, žaibo. Artėjant savaitgaliui, turbūt sugebėsite operatyviai sutvarkyti aktualų verslo, finansinį, turtinį reikalą.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būsite kūrybingi, žavūs. Galite patirti meilės nuotykį, flirtą arba gauti honorarą, susitarti dėl jo. Vis dėlto viliodami, pramogaudami jauskite saiką. Labiau prižiūrėkite vaikus. Nederėtų eksperimentuoti su savo ir kitų sveikata, grožiu. Neerzinkite ir verčiau net neglostykite svetimo gyvūno. Savaitės pabaigoje su kaupu bus emocijų ir santykių peripetijų. Pasisaugokite seksualinės ir kitokios prievartos.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių