Astrologinė prognozė birželio 10-16 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Ši savaitė skatins aktyviai veikti ir bendrauti, tarpininkauti. Galite dalyvauti konkursuose, demonstruoti savo žinias, gebėjimus. Kita vertus, tikėtini sunkumai, turint reikalų su oficialiais veikėjais, kreditoriais ar antstoliais. Reikia pasirūpinti, kad nekiltų  problemų dėl netvarkingos technikos, nelegalių statybų, avarijos, dujų nuotėkio ar degių medžiagų nesaugaus laikymo. Savaitgalį galimos išvykos, nekasdieniškos atrakcijos.

JAUTIS

Savaitę pradėsite smagiai nusiteikę. Vis prisiminsite malonias praėjusio savaitgalio akimirkas. Netrukus įsitrauksite į darbus ir gliaudysite problemas lyg voverės riešutus. Rūpesčių, žinoma, bus į valias, o ir konkurentai, oponentai neleis ramiai jaustis. Vis dėlto jums pavyks prisitraukti draugiškų, aktyvių bendraminčių ir kartu su jais daug nuveikti. Savaitgalį neatsispirsite pagundai išlaidauti, lepinti save ir šeimą. Būkite atidūs kelyje.

DVYNIAI

Šią savaitę galite pasireikšti srityse, susijusiose su turizmu, pramogų organizavimu, vaikų lavinimu, tarpininkavimu. Regis, gerokai patuštinsite piniginę, nes vis rasis pagundų, godžiai ryjančių jūsų pinigus. Gali pasiteisinti sumanymas, susijęs su įsidarbinimu, verslo modernizavimu. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai. Savaitgalį galbūt dalyvausite konkurse. Galimas nusivylimas juo.

VĖŽYS

Savaitė gana permaininga. Gali kilti nerimo dėl darbo, sveikatos, artimo žmogaus ar augintinio. Regis, negatyvią jūsų reakciją provokuos nemalonus žmogus, oponentas ar pan. Kita vertus, per šią savaitę gali nutikti įdomių dalykų, ypač jei keliaujate, lankotės užsienyje, dalyvaujate tarptautiniame renginyje, varžybose. Venkite konfliktų, saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį norite ar nenorite, teks atlikti buitines pareigas.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galite pasireikšti kaip tarpininkai, gebantys sutaikyti nesutariančias puses, suderinti interesus. Iš to ir patys turėsite naudos. Tikėtini geri rezultatai, moralinis ar piniginis atlygis už suteiktas paslaugas, atliktą verslo užsakymą, išlaikytą egzaminą, parašytą straipsnį. Gali kilti sveikatos problemų, ypač susijusių su kaulais, dantimis, sąnariais.  Savaitgalį galite nemažai nuveikti namų ūkyje ir sodyboje.

MERGELĖ

Ši savaitė turėtų dažniau džiuginti, nei liūdinti. Gana produktyvi bus veikla, susijusi su turizmu, sportu, vaikų laisvalaikiu ir mokymu. Įtampų pasitaikys net ir sėkmingiausiose veiklose, nes neišvengsite nuolat nepatenkintų asmenų. Jums svarbiausia bus antrosios pusės, gyvenimo draugo palaikymas. Artėjant savaitgaliui, nepavyks atsipalaiduoti, jei stengiatės įgyvendinti per dideles ambicijas arba turite neišspręstų problemų.

SVARSTYKLĖS

Savaitę pradėsite iš lėto, vangiai, tačiau teks greitai įsitraukti į procesus ir gyvenimo verpetą. Bus tiek veiklos, kad tik spėkite suktis. Galbūt pradėsite naują veiklą, verslą ar jį plėsite. Riziką labai gerai pamatuokite tiek dirbdami, tiek sportuodami, kad per neatsargumą nesumenktų jūsų gerovė, neįvyktų avarijos, traumos. Artėjant savaitgaliui, neatsargiu poelgiu galite įžeisti to nenusipelniusį asmenį.

SKORPIONAS

Savaitės pirma pusė bus vangesnė ir turbūt mažiau sėkminga nei antra jos dalis. Dėl vaikų, pinigų, nuosavybės, partnerio ekscesų gali būti galvos skausmo. Gali varginti ir užkulisiniai reikalai, intrigos, klastos. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų. Vis dėlto artėjant savaitgaliui daugės romantiško polėkio, azarto, nusiteikimo kūrybinei ir kitokiai saviraiškai. Regis, džiugins vaikai, aplodismentai ar prizai.

ŠAULYS

Savaitę pradėsite nusiteikę konkuruoti, grumtis net su stipresniais už save. Galbūt varžysitės dėl darbo vietos, projekto, geresnio studijų dalykų įvertinimo, o gal pajudės teisiniai reikalai. Trikdžiai tikėtini finansų srityje. Reikėtų labiau saugotis artimų žmonių neatsakingumo, aplaidumo ir sukčių. Artėjant savaitgaliui, trokšite asmeninės erdvės, nesinorės nė prie ko derintis. Stenkitės išlaikyti vidinę ramybę.

OŽIARAGIS

Prieštaringas periodas. Viena vertus, būsite darbingai nusiteikę, linkę kalnus nuversti. Kita vertus, kažkas vis trukdys įgyvendinti tai vieną, tai kitą planą, klaidins, oponuos, konkuruos ir pan. Išryškės tikrieji draugai ir nuoširdžiai bendradarbiaujantys kolegos, patikimi giminaičiai ir kaimynai. Savaitgalį paisykite antrosios pusės poreikių ir interesų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje turėsite nekasdieniškos veiklos ar užsiėmimų. Galbūt laikysite egzaminą, rengsite pristatymą, leisitės į kelionę, konferenciją ar kt. Dėl dalykinių ir šeiminių rūpesčių laiko pramogoms ir malonumams liks nedaug. Savaitgalį būsite draugiški, komunikabilūs. Viskas klostysis puikiai, jei nesusipyksite su šalia esančiais.

ŽUVYS

Ši savaitė turėtų būti įdomi, tačiau jūs gana dažnai stokosite objektyvumo ir būsite linkę sąmoningai ar nesąmoningai klaidinti kitus. Labai norėsis kur nors išvykti, pakeisti aplinką. Savaitgalį gali megztis aistringas romanas, pikantiška intriga. Jei leidžiatės į kelionę ar vykstate toliau nuo namų savaitgaliui, pasistenkite pasirūpinti, kad saugūs ir tvarkingi pasiliktų jūsų namai. Prižiūrėkite vaikus, ypač prie vandens.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių