Astrologinė prognozė balandžio 12–18 d.

AVINAS

Šios savaitės pradžia žymi jaunaties pradžią. Geras metas naujiems startams. Keiskite gyvenimo būdą, imkitės naujos veiklos. Pravartu skirti laiko nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, deryboms dėl atlygio. Nemažai nuveikti galite ir namų ūkyje, ypač jei pasitelksite į pagalbą šeimos narius. Savaitgalį tramdykite negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte ginčų, barnių.

JAUTIS

Būsite linkę filosofuoti, tyliai stebėti, kas vyksta aplink. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį ar klastą. Į kitų žmonių reiškiamą nepasitenkinimą dėl jų gyvenimo ar darbo sąlygų reaguokite ramiai, bet nelikite abejingi. Jeigu galite, padėkite. Savaitgalį gauti patarimai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Nederėtų pernelyg piršti savo nuomonės.

DVYNIAI

Pradėdami šią savaitę turėtumėte stengtis išsaugoti gerą nuotaiką, optimizmą, nepakliūti į nemalonias situacijas, nes dėl jaunaties tai fiksuosis. Nors kai kurie jūsų planai nebeteks prasmės, veikiausiai juos pakeis nauji. Erzins didelis įvykių, darbų tempas, konfliktinės situacijos, netikėti techniniai gedimai. Savaitgalį užsiimkite tuo, kas jums yra įdomu, naudinga.

VĖŽYS

Mintys suksis apie permainas, reformas. Situacija darbe jums gali patampyti nervus. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški. Tai gali lemti tam tikrą naują pradžią. Be abejonės, nestigs aplinkinių patarėjų, tačiau jie nebūtinai bus teisūs ir nuoširdūs. Galite sužinoti ir tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Savaitgalį prioritetą teikite sveikatai, grožiui.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jums bus aktualu užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas ar tiesiog ieškoti dominančios informacijos. Numatomi rimti pokalbiai su viršininkais, politikais ar pareigūnais. Galbūt jums teks prisiimti lyderio, tarpininko vaidmenį. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį formuojate naujas gaires. Bendri projektai teikia neblogų vilčių.

MERGELĖ

Ypač domins finansiniai jūsų pastangų rezultatai, investicijos. Galite sutvarkyti reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis ar numatoma kelione. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti. Realiai vertinkite savo galimybes ir jėgas. Savaitgalio pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas.

SVARSTYKLĖS

Staiga ūgtelėjęs saviraiškos poreikis skatins jus konkuruoti, oponuoti, imtis naujo iššūkio. Tikėtina, kad mėginsite pagerinti finansinę padėtį, sutvarkyti paskolų, draudimo reikalus. Per daug nerizikuokite. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų. Greitis kelyje turėtų rimtų padarinių. Savaitgalį galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Nesivelkite į konfliktus.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje darbe įmanoma permaina, neplanuotas įvykis. Jums gali tekti atsakyti už dalykus, kurie nuo jūsų tiesiogiai nepriklauso. Pravartu aptarti naujus planus, derinti interesus, gebėti bendradarbiauti. Labiau rūpinkitės sveikata ir įvaizdžiu. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti. Galite kažkuo sublizgėti viešumoje. Tačiau jūsų ironija, kandumas ne visiems patiks.

ŠAULYS

Būsite nusiteikę skirti laiko kūrybai, sportui, vaikų lavinimui. Kils ūpas ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą. Tykos konfliktinės situacijos, rizika kelyje, todėl pasisaugokite. Regis, teks skirti dėmesio partneriui, santykiams. Savaitgalį gali būti naudinga pabendrauti su draugais, kaimynais.

OŽIARAGIS

Teks labiau rūpintis artimais žmonėmis, plėšytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Venkite kelti per didelius reikalavimus sau ir kitiems. Pavojingos būtų netikėtos avantiūros, susijusios su darbu, finansais, vaikais. Artėjant savaitgaliui, vargins prasta savijauta, atsiras ūkinių rūpesčių. Savaitgalį įmanomi teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu asmeniu.

VANDENIS

Savaitę pradėsite gerai nusiteikę, atrodysite originalūs, kūrybingi. Vis dėlto netrukus aptingsite ir tapsite dirglesni. Galbūt išaiškės tai, ką jūs ar šeimos narys stengėtės nuslėpti. Kontroliuokite savo žodžius, kad neįžeistumėte artimo. Sugebėkite nusileisti, atsisakyti ambicijų, tuomet pasieksite kur kas daugiau. Antroje savaitės pusėje kils noras sportuoti.

ŽUVYS

Parūps investicijos į nekilnojamąjį turtą, susitarimai dėl tiekimo, pirkinių, atlygio ar pan. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, pažįstamus asmenis. Deja, galite susipykti su artimu žmogumi, patirti pavydo graužatį, nusivylimą. Savaitgalį kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kurie jus džiugina.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių