Pereiti į pagrindinį turinį

Banginis filmavimo metu "išdūrė" BBC korespondentą

2015-08-19 13:20
Technologijos.lt
Stop kadras
Turinys

Šiame vaizdo siužete su "BBC Earth" filmavimo grupe pokštauja vienas iš dviejų – arba Jo Didenybė Atsitiktinumas, arba šelmiškai nusiteikęs labai gudrus banginis.

"Banginių dairomės visą dieną, nuo pat aušros, tačiau kol kas taip nieko ir nepamatėm, – skundžiasi dokumentinę juostą apie mėlynųjų banginių gyvenimą filmuojančios "BBC Earth" grupės korespondentas, zoologas Markas Carwardine'as. – Viena priežasčių yra ta, jog mėlynieji banginiai didžiąją dalį laiko praleidžia giliai po vandeniu."

"Be to, šiandien jūra gana banguota, joje apstu baltų putų kepurių, tad pamatyti banginį tokioje jūroje dar sudėtingiau, – tęsia korespondentas. – Labiausiai į neviltį varo vienintelis dalykas: tu žinai, kad banginiai yra kažkur čia, bet jie tau nepasirodo."

Sulig tuo beviltiško mosto palydėtu žodžiu korespondentui už nugaros jūroje į dangų šauna banginio iššvirkštas vandens fontanas. Filmavimo grupei prapliupus kvatotis, korespondentui nelieka nieko kito kaip dar kartą beviltiškai skėstelėti rankomis – šįkart irgi kvatojantis su kolegomis.