Tautiniam kostiumui – šiuolaikinės mados pojūtis

Kai gražios

Kai gražios portretas
tai ir bet kas tinka.

Bremas

Bremas portretas
Primena Transilvanija.

.tarp kitiko

.tarp kitiko portretas
jau ta autentika per gerkle lenda. O ir kokios autentikos buvo pvz.žemaičiu rūbai? Ogi anksčiausia autentika - anklodėm apsisuke vietoje sukneliu ir srutina skara užmuturiuota ant galvos. Galit pasižiūrėti senosiose nuotraukose. Tik į turgų užsirišdavo baltą skarelę - pasipuošdavo...Vėliau vokiečiai išmokė gražesnius rūbus siūtis.Seniai laikas užsiimti modernizuoti lietuvių tautinius rūbus. Viena sąlyga - gražiai ir talentingai. Kaip šioje nuotraukoje.Man patiko. Pagrindiniai dalykai turi išlikti o tai kas neverta tai ir neverta.

AK

AK portretas
Atrodo kietai, šaunuolės.

tarp kitko

tarp kitko portretas
Tik nesuprantu - prie ko čia tos vaikų darželio snargles su S dydžio suknutėmis?! Jokios autentikos,ką turi bendro tautiniai rūbai su šitais drabužiais!??

Virginijui

Virginijui portretas
o ka ar negražios yr? Puikios mergičkos. Tos karunos tai nelabai tink. Dar neiprasta. Ir nepraktiška. Mūsu mergos visada vienplaukės lakstė.Nebprigis tokia mada.Nors atrodo normalia

Virginijus

Virginijus portretas
Puikios suknelės. Tik nesuprantu - prie ko čia tos vaikų darželio modistės? Ar jau neįmanoma rast normalių modelių? Juk pilna sveikų moterų ...

>RR

>RR portretas
Jums turbūt labai tinka Jagelavičiutės ar kurios nors kito ,,lietuviškos mados"friko stiliai?:D). Žinoma, šie bandymai nėra stiprūs, bet pagrindinis dalykas - kūrybos tema turinti gana plačią galimybių ateitį, tikrai yra. Tik išdrysti ,,ijungt" fantaziją ir gebėjimus.

Na nee..

Na nee.. portretas
Kažkas šituose apdaruose tikrai yra lietuviško. Šaunuoliai kad pagaliau pradėjote į tautinius rūbus žiūrėti kitaip ir gražiai. Sėkmės.

RR

RR portretas
Ką turi bendro tautiniai rūbai su šitais drabužiais. Nei spalvos panašios į tautinius, nei stilius. Pagirtina tik už bandymą, bet iki normalaus šiuolaikinio/tautinio drabužio dar toli.

Tautis

Tautis portretas
Skudurai, o ne tautiniai drabuziai.... Jokios autentikos, paprasta vakarine suknele graziau atrodo

Adelė

Adelė portretas
Bet koks kūrybinis bandymas yra jau gerai, bet S dydžio trys suknutės iš liaudiškų medžiagų - tiesiog galima panaudoti ir delmonų, juostų, riešinių, siuvinėjimo motyvus, detales - jeigu tai vadinti kolekcija..... Beje, ar tikrai mergaitės vaikščios su tom karūnom?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių