Populiariausios estetinės dermatologijos procedūros

 • Teksto dydis:

Mūsų oda – tai mūsų gyvenimo veidrodis. Natūralu, kad kartais žiūrėdami į veidrodį, norėtume, kad jis spinduliuotų sveikata ir gera savijauta. Tačiau dažnai oda išduoda, kad esame pavargę, nuolat išgyvename stresą arba turėjome nemalonių patirčių, kurios paliko randelius. Tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia mėgautis skaisčia ir sveika oda, nesijaudinant dėl bėgančių metų ar atsirandančių raukšlelių. Tai įrodo ir Lietuvoje nuolat populiarėjančios estetinės dermatologijos procedūros.

Ilgą laiką estetinė dermatologija buvo painiojama su plastinėmis procedūromis, kurios konservatyviems lietuviams vis dar atrodo svetimas dalykas. Tobulinti savo kūną norint nejausti diskomoforto ilgą laiką buvo nepageidaujama mūsų kultūroje. Tačiau modernėjant visuomenei, liberalėja ir žmonių požiūris. Ilgainiui vis daugiau žmonių ima atskirti, kad plastinės operacijos neprilygsta estetinei dermatologijai. Šios procedūros – tai sprendimai, padedantys pagyvinti jūsų odą, įgauti naujo spindesio ir pasitikėjimo savimi. „Sapiegos klinikos“ specialistai pastebi, kokias estetinės dermatologijos procedūras dažniausiai renkasi lietuvaitės ir lietuviai.

Botulino injekcijos

Viena dažniausiai atliekamų procedūrų grožio klinikoje yra botulino injekcijos. Tai geriausias pasirinkimas, siekiant įveikti atsirandančias vadinamąsias „pykčio“ ir „rūpesčio“ raukšles kaktoje. Taip pat botuliną galima leisti norint pakoreguoti raukšles aplink akis bei aplink lūpas.

Botulinas – tai natūralus baltymas, kuris yra išgrynintas tam, kad būtų jį galima naudoti medicinoje. Botulino injekcijų veikimo principas yra susitraukimo impulsų laikinas užblokavimas. Injekcijos metu paveikti raumenys kuriam laikui nebegeba susitraukti, todėl pašalinus raukymosi priežastį – mimikos raukšlės išsilygina. Šios procedūros rezultatas trunka 4-6 mėnesius. Tik praėjus šiam laikui procedūrą galima kartoti. Svarbu žinoti, kad botulino injekcijos gali pašalinti tik tas raukšles, kurios yra negilios ir susidariusios dėl mimikų. Be to, šios injekcijos ypač efektyvios gydant gausų prakaitavimą pažastų, padų, delnų srityse, kitaip vadinama hiperhidrozę.

Hialurono injekcijos

Nors dažnai hialuronas painiojamas su botulinu, iš tiesų tai yra skirtingos injekcijos ir procedūros. Hialurono rūgštis – tai natūralus odos užpildas. Šios injekcijos dažniausiai naudojamos tuomet, kai reikia koreguoti gilias raukšles. Dažniausiai specialistai pataria rinktis hialurono injekcijas, kai pacientės nori išlyginti nosies-lūpų rukšles, ištiesinti kaklo, rankų odą ir pašalinti senas gilias smakro raukšles. Jau po pirmos procedūros matomas akivaizdus rezultatas. Be to, skirtingai nei botulino injekcijos, hialurono procedūros nėra ribojamos. Todėl su specialisto pritarimu jas galima taikyti pagal paciento išsikeltus lūkesčius.

Mezoterapija

Mūsų oda, kasdien turi įveikti daugybę iššūkių. Ją nuolat kankina įvairūs aplinkos veiksniai, kartais alina netinkama priežiūra. Be to, odos sveikata labai priklauso nuo jūsų mitybos. Natūralu, jog ilgainiui oda ima prarasti ne tik savo išvaizdą, bet ir reikalingas medžiagas. Todėl norint atgaivinti, praturtinti, ir pamaitinti odą, specialistai siūlo rinktis mezoterapijos procedūrą. Tai odą atjauninanti procedūra, po kurios iš karto galite džiaugtis elastinga ir skaisčia oda.

Mezoterapijos metu į reikalingas odos vietas suleidžiamos specialiai jums pritaikytas medžiagų kokteilis, susidedantis iš vitaminų ir kitų odai reikalingų medžiagų. Pagal problemas, su kuriomis susiduriate, atrenkamos medžiagos bei strateginės injekcijų vietos. Nors daugelis moterų mano, jog mezoterapija yra tik veido procedūra, iš tiesų tai klaidingas nusistatymas. Mezoterapija gali padėti atsikratyti įvairių problemų, tokių kaip silpni galvos plaukai, galvos plaukų slinkimas, odos skilinėjimas, pajuodę paakiai, senėjimas, strijos, celiulitas ar net dvigubas pagurklis.

Naudinga žinoti

Nesvarbu, kuri procedūra reikalinga klientei, visais atvejais pirmiausia reikalinga profesionali specialisto konsultacija. Klinikoje pacientė apžiūrima, įvertinama jos odos situacija. Dažniausiai tai išsiaiškinama apklausos metu, kuomet gydytojas užduoda aktualius klausimus apie pacientės odą, naudojamą kosmetiką ar turėtas patirtis. Tuomet pacientei pateikiamas specialisto sprendimas ir rekomendacijos, kokias procedūras reikalinga atlikti. Specialistas visuomet atsako į reikalingus klausimus, supažindina su procedūrose naudojamais preparatais, papasakoja apie tikėtinus rezultatus ir šalutinį poveikį, jei toks yra.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių