„Mados infekcijoje“ – linkėjimai ir iš užsienio

 • Teksto dydis:

Darbinį komandos šūkį – ne taip, kaip pernai – 2020-aisiais įgyvendinti lengviau nei bet kada anksčiau: force majeure verčia maitinti pilkąsias ląsteles riebiau ir eksperimentuoti drąsiai. 

„Mados infekcija“ planuoja atsakingai, bet su vėjeliu: spalio 16 ir 17 d. ištikimiausius fashionistas kviečia į pirmą ir vienintelį mados reisą – traukinys į „Dūmų fabriką“ vėluojančių nelaukia! Naujoji Vilnia jau dabar ošia – ne veltui  šis spalio savaitgalis bus pakrikštytas ilguoju mados savaitgaliu. Spalio 18 d., sekmadienį, didysis podiumas bus skirtas jaunųjų mados talentų konkurso „Injekcija“ finalininkams.

„Šiandienos aktualijas geriausiai iliustruoja britų dainininko Cliffo Richardo citata: „Niekada negalvok apie rytojų, nes rytojus gali neišaušti.“ Gyvenimas eina ir nesinori šių metų išbraukti iš kalendoriaus. Užsidaryti lengviausia, o kas toliau? Todėl atidžiai ir atsakingai, bet ne mažiau kūrybingai planuojame festivalį, kuris dizaineriams yra paskutinis šansas šiemet pademonstruoti savo kolekcijas gyvai“, – sako festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė.

Į industrinį „Dūmų fabriko“ cechą žiūrovus pirmyn ir atgal du vakarus iš eilės transportuos specialus traukinio reisas. Geras šansas pasinaudoti proga ir nevairuoti. Veiksmas prasidės nuo pirmos minutės: susitikimo vieta – Vilniaus geležinkelio stotis, 15 minučių kelio ir galutinė stotelė – „Dūmų fabrikas“, Naujoji Vilnia.          

Linkėjimai iš užsienio

„Nors daugiausia dėmesio skiriame lietuvių dizaineriams, šiek tiek paradoksalu, kad didžiausio įvertinimo, palaikymo ir entuziazmo sulaukiame iš užsienio svečių. Latvė Laima Jurča buvo pasiryžusi antrąkart dalyvauti „Injekcijos“ konkurse, kad tik galėtų vėl patekti ant „Mados infekcijos“ podiumo. Tai įkvepia pasitikėjimo nenuleisti rankų. O mūsų galvose daug naujų idėjų – visada įjungta aukščiausia pavara“, – pasakoja S.Straukaitė.

Net trys užsienio dizaineriai „Mados infekcijoje“ dalyvaus antrą kartą. Spalvinė bomba pilkų cepelinų šalyje užtaisyta: po ilgos pertraukos sugrįžta estė Kristel Kuslapuu, 2011 m. lietuvių širdis užkariavusi spalvingais ir monumentaliais mezginiais. Ne mažiau įsimintina praėjusių metų jaunoji favoritė – L.Jurča, publiką papirkusi ryškiais printais margintais modeliais.

Pamaloninti bus ir tie, kam aktuali vyriškos mados linija. Antrus metus iš eilės festivalyje dalyvaus šiuolaikinės skandinaviškos mados poetas – danų kūrėjas iš Kopenhagos Tobias Birk Nielsen. Vyriškas kolekcijas taip pat pristatys praėjusių metų vienas iš konkurso „Injekcija“ nugalėtojų Tommazo iš Kipro ir Dastish Fantastish iš Ukrainos.NAUJAUSI KOMENTARAI

BBBBBBBT

BBBBBBBT portretas
Baisiau nebūna. Pasityčiojimas iš skaitytojų, žiūrovų ir pačių modelių.

Ir kas

Ir kas portretas
gali paneigti, kad mados kuriamos ne prostitutėms? O ta išsižergusi trečioji turbūt turi patį didžiausią pasisekimą. Fotkė kalba be žodžių :)))
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių