I. Valinskienė: nebijau pasirodyti negraži

 • Teksto dydis:

Apie Ingą Valinskienę galima pasakoti labai daug ir ilgai. Daugiau nei tris dešimtmečius scenoje žibanti moteris yra ne tik dainininkė, filmų garsintoja, šokių konkurso dalyvė, TV laidų vedėja, buvusi Seimo narė, vaidinusi kino filmuose ir parašiusi knygą.

Pastaruoju metu Ingą galime išvysti BTV rodomoje „Muzikinėje kaukėje“: čia ji nuolatinė komisijos narė. Akyliausi gerbėjai jau ne vieną šeštadienį atkreipia dėmesį į žinomos moters išvaizdos ir stiliaus pokyčius.

„Aš pati nieko neplanuoju, prieš kiekvieną filmavimą dizaineris Ruslanas Rybakovas ateina vis su naujomis idėjomis. Atneša baltų plaukų peruką su beisbolo kepuraite ir siūlo pabandyti užsidėti arba suka ant galvos turbaną. Ieško vis ko nors neįprasto, kad atrodyčiau vis kitaip. Aš atsargiai žiūriu į tokius eksperimentus, paburbu, bet pabandau ir rizikuoju. Nebijau pasirodyti negraži ar dar kažkokia kitokia“, – pasakoja Inga.

I. Valinskienės ir dizainerio R. Rybakovo draugystė tęsiasi jau seniai. Būtent jis rūpinasi dainininkės įvaizdžiu prieš koncertus arenose, siuva jai sukneles, galvoja naujus derinius. „Muzikinės kaukės“ filmavimuose Inga pasirodo ir su subtilia šukuosena ar suknelėmis, ir baltais plaukais, ir su įmantriais galvos apdangalais. Žinomai moteriai užkulisiuose netyla komplimentai, išvaizdos pokyčius pastebi ir laidos žiūrovai bei gerbėjai.

Būna, kad jis pasako man kokią pastabą arba aš sakau, kad taip nesirengsiu, eik švilpt.

„Ruslanas mane puikiai pažįsta, jis žino, kad aš mėgstu žaisti, išbandyti ką nors naujo, nes jei bijosi – geriau nieko nedaryk. Aišku, dirbti su bičiuliu yra ir paprasčiau, ir sudėtingiau vienu metu. Būna, kad jis pasako man kokią pastabą arba aš sakau, kad taip nesirengsiu, eik švilpt. Bet apsisukam, randam sprendimą ir toliau darbuojamės“, – darbo su bičiuliu užkulisius atskleidžia dainininkė.

Žaismingume slypi žinomos dainininkės stiliaus metamorfozės kiekvienoje laidoje.

„Šį sezoną ne tik mano įvaizdžiai labai skirtingi, taip pat ir dalyviai. Susirinko ir scenos grandai, ir jauni, labai talentingi žmonės. Stipri komanda, puikūs vokalai. Manau, kad scenos senbuviams yra sunkiau, kai esi įpratęs prie savęs, savo stilistikos, nelengva įkūnyti kitus. O štai, pavyzdžiui, Justė Žičkutė mane labai stebina ir džiugina savo drąsa, noru eiti ir daryti, tai matosi ir jos pasirodymuose“, – pasakoja Inga.

Šį šeštadienį žiūrovų laukia jau septintoji devintojo „Muzikinės kaukės“ sezono laida. Dešimt naujų pasirodymų, tarp kurių ir nostalgiją kelianti retro muzika, ir populiariausios šių dienų dainos. Kol kas dalyviams balus dalina komisija, tačiau į finalą pateks keturi, o nugalėtoją išrinks žiūrovai. „Muzikinė kaukė“ – kiekvieną šeštadienį, 19.30 val., per BTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Onutė

Onutė portretas
Kiek čia ilgai jinai girsis savo grožiu. Leiskit ir kitom pasigirti. Labai jau ilgai čia jinai rodoma

abu panašūs-Inga ir Arūnas

abu panašūs-Inga ir Arūnas portretas
tik ji su sluosniu dažų ir makiažo .Žavi moteris , bet negraži

Nu kodėl

Nu kodėl portretas
Nu kodėl tos "žvaigždės" leidžia iš savęs daryti kaliauses? Maniau Valinskienė protingesnė. Dabar užmaukšlino jai kažkokią kepurę, kažkokią kasą pripynė. Ar ji mate save veidrodyje?
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių