Dizainerė: COVID-19 leido naujai pažvelgti į kuriamą vestuvinių suknelių kolekciją

 • Teksto dydis:

Nors dėl šalyje siaučiančio COVID-19 viruso planuotų santuokų skaičius ir sumažėjo, nemaža dalis nuotakų rankų nenuleidžia ir savo šventei ruošiasi net ir karantino laikotarpiu – derina ceremonijos detales bei nuotakos įvaizdį.

„Inži“ mados namų dizainerė Ingrida-Agnietė Naujokė kviečia susipažinti su jau penktąja nuotakų suknelių kolekcija, kuriai pasiruošti nesutrukdė net ir šalį sukaustęs karantinas.

Jubiliejinę kolekciją dizainerė pristato itin šiltai ir jausmingai, teigdama, kad ją sukurti įkvėpė gėlės: „Kiek tik save pamenu, mane visą gyvenimą lydėjo gėlės. Jų būdavo visur ir įvairiomis formomis pradedant žiedlapiais suknelių dekore, užbaigiant augalų raštais audiniuose ar mano kurtuose aksesuaruose. Jos atskleidžia mano filosofiją apie vestuvines sukneles ir kaip jose turi atrodyti nuotakos. Kurdama galvojau apie besiskleidžiantį moteriškumą, šilumą, ramybę ir išskirtinį grožį. Dėl šių priežasčių jaunąsias prigretinu gėlių žiedams: jos visos autentiškos bei užburiančiai žavios“.

Ji prasitaria, kad kovo viduryje šalyje paskelbtas karantinas šiek tiek sujaukė naujausios vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymo planus, todėl šiandien ji pristatoma virtualioje erdvėje, nuotraukose. Visgi, susiklosčiusi situacija leido kitaip pažvelgti į baigiamuosius kolekcijos darbus stengiantis išsiversti su turimais resursais. „Dėl COVID-19 paskelbus karantiną nustojo dirbti audinių parduotuvės ir sutriko medžiagų importas, teko suktis su tuo, ką turėjau įsigijusi anksčiau. Tai leido naujai pažvelgti į turimus likučius ir kitokį jų panaudojimą užbaigiant kuriamą kolekciją ir šitaip prisidedant prie tvarios mados puoselėjimo bei gamtos išsaugojimo“, – tęsia dizainerė.

Ingrida-Agnietė Naujokė (kairėje).

Ingrida-Agnietė prisipažįsta, kad kurdama šios kolekcijos sukneles ji įdėjo nesuskaičiuojamai daug darbo valandų ir širdies. Kiekvieną suknelę puošiančios gėlės yra ne tik vienijantis dekoro elementas, tačiau ir simbolis, perteikiantis kolekcijos temą ir dvasią. „Kiekvienas gėlės lapelis, iš kurio yra sukomponuotas žiedas, karpytas mano pačios rankomis. Tai rožių, lotoso, vandens lelijų, sakurų žiedai, simbolizuojantys grožį, švelnumą, tobulumą, skaistumą ir dvasingumą. Tokios yra ir nuotakos, kurioms skirtos šios suknelės – jausmingos, jautrios, romantiškos, moteriškos, stulbinančios. Man jos – tarsi besiskleidžiantys gėlių žiedai, džiuginantys akis ir demonstruojantys visą savo žavesį“, – priduria kūrėja.

Šiųmetė vestuvinių suknelių kolekcija duoklę atiduoda tradicijoms ir rafinuotumui. Dauguma modelių – išskirtinai baltos spalvos, tačiau galima išvysti ir keletą rusvos ar rausvos spalvos suknelių. Tai, anot dizainerės, alegorija į praeitį ir moteriškąjį pradą, simbolizuojantį tyrumą ir nekaltybę. O suknelių stilius pabrėžia nemirštančią klasiką, kuri visais laikais atrodys stilingai ir šiuolaikiškai. „Juk nuotraukos ir atsiminimai išliks amžinai, todėl vieno sezono tendencijos, atvertus albumą po dešimties metų, gali atrodyti šiek tiek keistai“, – sako Ingrida-Agnietė Naujokė.

Naujausioje dizainerės kolekcijoje gausu minimalistinių, architektūrinių siluetų, su sunkiomis klostėmis, suknelių iš atlaso, tiulio ir mikado šilko audinių. Iškilmingoms dvaro, o galbūt ištaigingoms pokylių salės vestuvėms puikiai tiks rafinuota mikado šilko suknelė. Lengvas, vėjyje besiplaikstantis tiulis tiesiog rėkte rėkia apie išlaisvintą moteriškumo poreikį šventėje po atviru dangumi. O vestuvėms prie jūros, ar užsienio kurorte, idealiai tiks elegantiško šilko audinio suknelė. Gėlių žiedus, kurie yra pagrindinis visų suknelių akcentas, papildo ir žaismingos, valiūkiškumo priduodančios plunksnos. „Visi audiniai skirtingi, tačiau kartu harmoningai dera bei papildo vienas kitą sukurdami vientisą pasaką su laiminga pabaiga“, – savo kūrinius mados namų siela.NAUJAUSI KOMENTARAI

Namardnykas

Namardnykas portretas
O vestuvinės kaukės kur?

mkl

mkl portretas
pašliatina kazkokia....

vidmantas

vidmantas portretas
Labai grazi ne suknele o sviesiaplauke.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių