„Barcelona” pažemino Madrido „Real”

„El Clasico” derbyje, vykusiame Barselonoje, vietos „Barcelona” klubas net 5-0 sutriuškino Madrido „Real” klubą ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Aktyviai rungtynes pradėję katalonai pirmąjį įvartį pelnė jau dešimtąją susitikimo minutę, kuomet tiesiai varžovų vartininkui iš panosies kamuolį išmušęs Xavi nukreipė jį į vartų tinklą.

Įmušė įvartį barseloniečiai nesiliovė atakavę ir jau po aštuonių minučių Davidas Villa prasiveržė dešiniuoju kraštu ir tiesiog „ant lėkštutės“ padėjo kamuolį Pedro Rodriguezui, kuriam beliko kyštelėti koją ir padvigubinti rezultatą.

Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir abejų komandų futbolininkai patraukė į rūbines.

Antrąjį kėlinį taip pat sėkmingiau pradėjo katalonai. Jau 55 minutę Villa įsiveržė į priešininkų baudos aikštelę ir stipriu smūgiu į apatinį tolimąjį vartų kampą patrigubino rezultatą.

Po šio incidento nespėjus sužaisti nė trijų minučių Villa išbėgo vienas prieš „Real“ vartininką Ikerą Casillasą ir pasiuntęs kamuolį jam tarp kojų pavertė rezultatą triuškinančiu.

Jau per pridėtinį rungtynių laiką tiką aikštėje pasirodęs Jeffrenas Suarezas gavo puikų perdavimą iš krašto ir tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartų sargą.

Prieš pat galutinį mačo arbitro švilpuką tarp futbolininkų kilo susistumdymas. „Real“ gynėjas Sergio Ramosas nustūmė Carlesą Puyolį ir už tai gavo raudoną kortelę.

Rezultatas:

„Barcelona” 5 - 0 „Real Madrid”

10' [1 - 0] Xavi Hernandez
18' [2 - 0] Pedro Rodriguez
55' [3 - 0] David Villa
58' [4 - 0] David Villa
90' [5 - 0] Jeffren Suarez
90' Sergio Ramos („Real Madrid”)