Atstatydintas ilgametis „Linavos“ generalinis sekretorius V.Gilys

Nuo pavasario vežėjų asociacijoje "Linava" užvirusi kova, kurią kursto permainų asociacijoje norintis judėjimas, skaičiuoja pirmąsias aukas - asociacijos prezidiumas atstatydino ilgametį generalinį sekretorių Valdą Gilį, pasitraukė ir du prezidiumo nariai Artūras Grigaliūnas ir Kęstutis Šarkauskas.

Ydų "Linavoje" regintys vežėjai tokius įvykius linkę vadinti tik kosmetiniais pokyčiais, penktadienį informuoja dienraštis "Verslo žinios".

"Linavos" prezidentas Algimantas Kondrusevičius nelinkęs atvirauti apie pokyčius "Linavoje".

"Yra įvairios priežastys, jų klauskite, - kalbėjo A. Kondrusevičius. - Matyt, kai kurie buvo padarę kai kurių klaidų, kiti išėjo iš šio verslo ir dėl to priėmė tokius sprendimus."

"Transekspedicija" generaliniam direktoriui ir judėjimo "Už skaidrumą "Linavoje" atstovui Vidmantui Pelėdai asociacijoje įvykę pokyčiai entuziazmo, kad bus esminių permainų, nesukėlė. "Tai yra grynai kosmetiniai dalykai, bandymas parodyti, kad kai kas daroma. Yra keturi prezidiumo nariai, kurių įmonės yra skolingos keletą milijonų litų, kai kurios tos skolos tapo beviltiškos", - piktinasi V.Pelėda.

Jo vertinimu, pagal "Linavos" įstatus jie visi turėjo būti seniai atstatydinti, o jų buvimas asociacijos valdžioje daro didelę gėdą pačiai "Linavai". "Sėdi prasiskolinę, pražudę pinigų ir mums dar graso, kad už kritiką išvarys iš "Linavos", - rėžė V. Pelėda.


Šiame straipsnyje: LinavaValdas Gilys

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių