Užsienyje dirbantys lietuviai žmonoms siunčia vibratorius


2009-08-05
Diena Media inf.
Užsienyje dirbantys lietuviai žmonoms siunčia vibratorius

Erotinėmis prekėmis internetu prekiaujančio tinklalapio Fantazijos.lt valdytojas Justas pasakojo, kad seniai praėjo laikai, kai lietuvius buvo galima vadinti intymaus gyvenimo drovuoliais. Lietuvaičiai ne tik renkasi vis įmantresnius lovos žaisliukus, su kitais dalinasi įspūdžiais, bet ir dovanoja drąsias prekes savo draugėms, o neretai ir į pasimatymus kviečia tinklalapio darbuotojas.

„Pokštas „perku savo draugui“ pamirštas - 95 proc. internetinės parduotuvės lankytojų, kurie teiraujasi prekių, net neslepia, kad perka jas sau arba savo partneriui. Vyrai dirbantys Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje užsakinėja vibratorius ir pageidauja, kad nusiųstumėm juos Lietuvoje esančioms draugėms ar žmonoms. Viena dažniausių draugėms siunčiamų prekių - vibratorius, kurį galima nusilipdyti kaip tikslią savo penio kopiją“, - pasakojo Justas, vardindamas lietuvaičių internetu labiausiai perkamas intymias prekes.

Moterys Lietuvoje dažniausiai įsigyja realios formos vibratorius, vaginalinius kamuoliukus, tarp vyrų populiariausi vibruojantys žiedai, penio antgaliai, įvairūs afrodiziakiškų savybių turintys kremai ir purškikliai. Dažniau pasirenkamos pigesnės ir paprastesnės prekės (vibratoriai po 30-80 litų, vaginaliniai kamuoliukai po 25-45 litus).

„Nebeįdomios vyrams ir pripučiamos lėlės - tikroviškai atrodančios jos labai brangios, gali kainuoti ir tūkstančius, tad vyrams mielesnis tikras bendravimas. Tai patvirtina ir Fantazijos.lt dirbančios merginos - prekes užsakantys vyrai nuolat prašo jų telefono numerio, būtinai pasiteirauja ar nėra galimybės nusipirkti intymių paslaugų“ - neslėpė Justas. Anot jo, intymių prekių parduotuvės lankymo valandos - naktis. Aktyviausiai perkama nuo 22 val. iki 2 val. nakties, tačiau pasitaiko atvejų, kai vibratorius nuperkamas ir pietų pertraukos metu.

60 proc. pirkėjų yra vyrai. Jeigu drabužių parduotuvės skundžiasi, kad vyrai jose išleidžia vis mažiau, tai sekso prekėms jie negaili pinigų. Pasak Fantazijos.lt valdytojo, vyrai čia išleidžia 30 proc. daugiau nei moterys.

Įdomu ir tai, kad didžiųjų miestų gyventojai (Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos) tesudaro 30 proc. pirkimų. Didžioji dalis - 40 proc. - tenka rajonuose gyvenantiems žmonėms. Nors prekių pristatymas yra visiškai konfidencialus, didesnė perkančiųjų dalis linkusi rinktis pristatymą per paštą, kai pats pirkėjas atsiima prekes.

„Sulaukiam vis daugiau pirkėjų, kurie gavę prekes ir jas panaudoję noriai dalinasi pojūčiais, dėkoja už patirtą džiaugsmą. Žmonės visiškai laisvai klausinėja dominančių dalykų ir be kompleksų reiškia pageidavimus, o sakydami ko jiems reikia, palengvina mūsų darbą“, - atviravo Justas.