Egzaminų užduočių rengėjų prašyta atsižvelgti į tai, kad mokantis nuotoliniu būdu abiturientams neįmanoma atlikti kai kurių darbų. Tad siūlyta neakcentuoti to, ko mokomasi dvyliktoje klasėje.
Pasaulis Pietų Afrikos Respubliką (PAR) dabar linksniuoja dėl naujos čia aptiktos koronaviruso atmainos. Tačiau šioje šalyje gyvenantys lietuviai pasakoja, kad COVID-19 situacija čia geresnė nei Lietuvoje.
Policininkai, kuriems Velykas, kaip ir Kalėdas, teko praleisti blokuojant kelius ties savivaldybių ribomis, šią savaitę ketina įrengti blokpostus prie Vyriausybės. Kantrybė išseko: kai reikia užtikrinti karantino laikymąsi ir viešąją tvarką, jie – pirmose kovos su COVID-19 pandemija linijose, o prie skiepų – paskutinėje tarp prioritetinių grupių prieš pradedant masinę vakcinaciją.
Leidus pasirinkti, kurio gamintojo vakcina skiepytis, žinoma, norėtųsi saugiausios ir efektyviausios. Tačiau dauguma klaidingai supranta, ką reiškia skelbiami vakcinų efektyvumo skaičiai.
Pirmadienį paaiškėjo, kas varžysis dėl didžiausios Lietuvoje Socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko posto. Kaip skelbia BNS, varžysis keturi kandidatai.
Lietuvoje bet kurio žmogaus gali būti klausomasi ir jis gali būti sekamas net ir be galimai realaus pagrindo. Valstybės paslapties šydu gali būti dangstomi ir žmogaus teisių pažeidimai.
Ministrų kabinetas ar pandemijos valdymo centras? Dabartinė ar ankstesnė valdžia drąsesnė kovodama su COVID-19? Ar visi ministrai supranta, ką jie turi veikti? Vyriausybei jau liejasi kritika.
Kadencijos pusiaukelę peržengusioms savivaldybėms didžiausias iššūkis – organizuoti vakcinaciją. Bet nedingo ir kitos problemos, kurias spręsti trukdo tai, kad nenorima suteikti savarankiškumo.
Per du su puse vakcinacijos mėnesio bent viena doze paskiepyti apie 9 proc. gyventojų. Kaip atrodys procesas, kai bus paskiepytos prioritetinės grupės, ir teisę į vakciną įgis didžioji gyventojų dalis – beveik 1,79 mln. žmonių, jaunesnių nei 65-erių?