REKLAMA

Vilnius

20°
2014 m. Balandžio 19 d.


  • TV3
  • 01:25
    Širdgėlos kalba (Language of a Broken Heart, 2011)
  • 03:10
    Baimės gniaužtuose (Absolute Fear, 1997)
  • 06:45
    Teleparduotuvė (Teleparduotuvė)
  • 07:00
    Beibleidai. Metalo meistrai (Beyblade: Metal Masters)
  • 07:30
    Bidamanų turnyras (B-Daman Crossfire)
  • 08:00
    Bailus voveriukas (Scaredy Squirrel, 2010)
  • 08:30
    Ančiukas Donaldas ir draugai (Donald Duck Presents, 1983)
  • 09:00
    Tobula moteris (Tobula moteris)
  • 09:30
    Mamyčių klubas (Mamyčių klubas)
  • 10:00
    Svajonių sodai (Svajonių sodai)
  • 11:00
    Kadetė Kelė (Cadet Kelly, 2002)
  • 13:05
    Itališkas apiplėšimas (The Italian Job, 2003)
  • 15:20
    TV Pagalba (TV Pagalba, 2013)
  • 16:45
    Kvieskite daktarą! (Kvieskite daktarą!, 2013)
  • 17:20
    Ekstrasensai detektyvai (Psychic Detectives)
  • 18:30
    TV3 žinios (TV3 žinios)
  • 18:55
    TV3 sportas (TV3 sportas)
  • 18:58
    TV3 orai (TV3 orai)
  • 19:00
    Pelės medžioklė (Mousehunt, 1997)
  • 19:30
    Filmo pertraukoje - Eurojackpot (Filmo pertraukoje - Eurojackpot)
  • 21:00
    Kodas L.O.B.I.A.I.: Paslapčių knyga (National Treasure: Book of Secrets, 2007)
  • 23:05
    Juokdarių vakarienė (Dinner for Schmucks, 2010)
  • 23:30
    Černobylio dienoraščiai (Chernobyl Diaries, 2012)

  • LNK
  • 00:05
    Lėktuvo užgrobimas (Hijacked, 2012)
  • 01:55
    Atodrėkis (The Thaw, 2009)
  • 03:35
    Programos pabaiga
  • 06:25
    Dienos programa
  • 06:30
    Žaibo smūgis (Static Shock IV, 2004)
  • 06:55
    Beprotiškos linksmybės (The Looney Tunes Show, 2010)
  • 07:20
    Įspūdingasis Žmogus-voras (Spectacular Spider-Man, 2008)
  • 07:45
    Teisingumo lyga (Young Justice, 2010)
  • 08:10
    Benas Tenas. Supervisata (Ben 10 : Omniverse I-II, 2013)
  • 08:35
    Katino Leopoldo kerštas (Mest Kota Leopolda, 1975)
  • 08:50
    Katino Leopoldo pasivaikščiojimas (Progulka Kota Leopolda, 1982)
  • 09:00
    Ponas Bynas (Mr. Bean, 2002)
  • 09:30
    Padėkime augti
  • 10:00
    KINO PUSRYČIAI Šuo vampyras (Vampire Dog, 2012)
  • 11:55
    Šnipas ne savo noru (Accidental Spy, 2001)
  • 13:45
    Mano puikioji auklė (Moya prekrasnaya nyanya I-V, 2004)
  • 14:20
    Didingasis amžius (Magnificent Century III, 2013)
  • 16:25
    Staiga trisdešimties (13 Going on 30, 2004)
  • 18:30
    Žinios
  • 18:55
    Sportas
  • 18:58
    Orai
  • 19:00
    SUPERKINAS Keistas penktadienis (Freaky Friday, 2003)
  • 20:55
    Aš - šnipas (I Spy, 2002)
  • 22:15
    Seni vilkai (Old Dogs, 2009)
  • 22:50
    Neperšaunamas (Bulletproof, 1996)

  • LRT Televizija
  • 00:00
    Narcizas (Narcizas, 2012)
  • 02:05
    Programos pabaiga
  • 05:50
    Programos pradžia
  • 06:00
    Emigrantai
  • 07:00
    Bėdų turgus
  • 07:55
    Pagalbos ranka
  • 08:25
    Gimtoji žemė
  • 09:00
    Džeronimas (Geronimo Stilton 2, 2010)
  • 09:25
    Mažasis princas (The Little Prince, 2010)
  • 09:50
    Aviukas Šonas (Shaun the Sheep 4, 2013)
  • 10:00
    Linksmoji knyga
  • 10:30
    Ryto suktinis su Zita Kelmickaite
  • 11:30
    Durys atsidaro
  • 12:00
    Pasaulio dokumentika. Didžiosios visatos paslaptys su Morganu Frimanu (Through the Wormhole with Morgan Freeman, 2010)
  • 13:00
    Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų TV konkursas Dainų dainelė 2014
  • 15:00
    Popietė su Algimantu Čekuoliu (subtitruota)
  • 15:30
    Pasaulio panorama
  • 16:00
    Žinios (su vertimu į gestų kalbą)
  • 16:05
    Orai
  • 16:10
    Sveikinimų koncertas
  • 18:30
    Bėdų turgus
  • 19:30
    Auksinės rankos
  • 20:25
    Loterija Perlas
  • 20:30
    Panorama
  • 20:50
    Sportas
  • 20:55
    Orai
  • 21:00
    Velyknakčio liturgija
  • 23:30
    Tu pabūk su manim