Vilniaus jaunieji biatlonininkai – tarp prizininkų ir nugalėtojų

Ignalinoje dvi dienas vyko Lietuvos jaunių ir vaikų vasaros biatlono čempionatas. Vilniaus Sietyno sporto mokyklos trenerių A. Simonenkovo ir D. Čepulio auklėtiniai  pasirodė garbingai ir buvo ne tik tarp prizininkų savo amžiaus grupėse, bet ir tarp nugalėtojų.

Pirmą varžybų dieną sportininkai varžėsi kroso-biatlono sprinto rungtyje.  Vyriausių mergaičių grupėje nepralenkiamos buvo Pjongčango (P. Korėja), 2018 metų olimpinių žaidynių kandidatė, Europos žiemos jaunimo olimpinio festivalio 2013 vicečempionė Gabrielė Leščinskaitė, kurios geras šaudymas nepaliko vilčių konkurentėms.  Tarp tos pačios amžiaus grupės vaikinų trečią vietą užėmė Kipras Daugirdas. Jauniausioje berniukų grupėje 2-ąją vietą iškovojo Nikita Romanov.

Antrą varžybų dieną vyko individuali biatlono rungtis riedslidėmis. Gabrielė Leščinskaitė užėmė 2-ąją vietą, Kipras Daugirdas  – vėl 3-iąją. Ši rungtis ypač sėkminga buvo jauniausios grupės atstovams iš Vilniaus – nugalėtoju tarp berniukų tapo Nikita Romanov. Tarp  mergaičių  net dvi vilnietės kilo ant apdovanojimų pakilos – 1-ąją vietą iškovojo Anastasija Kudriavceva, o 3-iąją – Viktorija Romanova.