A. Tapinas sekmadienį sostinėje rengia masinę protesto akciją

O kada paprašyti

O kada paprašyti portretas
Mokytojų darbo į vertinimo,nes jų darbo vaisiai labai blogi,bet niekas niekada nekelia klausimo. Paruošt egzaminams tėvai turi samdyt tuos pačius mokytojus,kada pradės rašyti sąskaitas,jug turi būti sąžiningi.

Anonimui

Anonimui portretas
šį žodį parašėte su klaida, gerbiamasis.

Anonimas

Anonimas portretas
DU PIDARASAI

...

... portretas
Che: "prisimiršta nuplaukę į privačias rankas 36.000 ha būsimų valstiečių žemės gabalas..." - ta žemė DIRBAMA ir neša Lietuvai naudą; kažkam didžiai apmaudu kad ta žemė ne jų, kurie ją būtų pavertę 'kilnojama' (į šiltuosius kraštus), čia sukuriant Naujosios Palestinos situaciją.

Ko liūdi berželi, ko liūdi...

Ko liūdi berželi, ko liūdi... portretas
Valstietiškų sermėgų atpirkimo ožys kaip visada yra konservatoriai, nors taip jie apgina savo "kompetenciją". Taip jau pas mus dažniausiai būna - analfabetai moko žinančius savo darbą. Ir niekaip su tuo negali susitaikyti. Geriau jau chaosas - pelkėje geriau tvarkyti savo interesus. Tada ir prisimiršta nuplaukę į privačias rankas 36.000 ha būsimų valstiečių žemės gabalas.

:)

:) portretas
O per mitinga griausmingai kalbes konservai (mokytoju gelbetojai), kurie ir sukure esama sistema. Grynai kaip is Orvelo "Gyvuliu ukio"... :)

backa

backa portretas
konservai vel kelia tapineli ant backos, pasirodo, konservai labai jau dabar palaiko prefsajungas. Konservai, liberalai - profsajungos, tikrai juokingai skamba, ar kas gali tuo patiketi? Siandien Skvernelis seime labai protingai, gerai, ryztingai, teisingai dave atkirti konservams tiesiai sviesiai parode ka ""gero"" jie pridare per savo vadovavima. konservai savo intrigom, uzmojais patys save sunaikins iki galo. Sliauziantis perversmas ju paciu galas, o tapinelis kaip buvo tapineliu, taip ir liks tik ne ant backos, o po backa

mimis

mimis portretas
tapinelis prisidejo prie agento bascio gelbejimo, dabar plakasi prie mokytoju kad tik konservatoriam padet griaut valstybe.

Tapino rengiama protesto akcija --tai konservatkgbesniku

Tapino rengiama protesto akcija --tai konservatkgbesniku portretas
ir lyberastu huntos provokacija ---prisiminkit kaip sis provokatorius TAPINAS --kada badautojai badavo prie prezidenturos --atsivedes lyberastu gauja sustate stalus prikrove vaisiu ir sustoje aplink stala EDE kaip kiaules --besityciodami is badaujanciu .......Siandien sis provokatorius surado tinkama terpe ...prisijungt prie protestuojanciu mokytoju , sukelt riausias ,provokacijas ,isdraskyt visa profsajungu judejima ...Tapimas tai tas pat ,kas Palucko inkorpoavimas y socdemu gretas [ socdemai subyrejo] ar Anukelio y konservu gretas su tikslu --trugdyt visais budais vyriausybes darbuj

Kęstas

Kęstas portretas
Geltonųjų liemenių judėjimas Prancūzijoje turi panašumų su situacija Lietuvoje. "Šis sukilimas daugiausia yra organiškas, spontaniškas ir savarankiškas. Tai daugiausia apie ekonominę klasę. Kalbama apie žmonių nesugebėjimą sumokėti už pragyvenimo išlaidas. Praėjusį savaitgalį Paryžiaus turtingų turizmo sričių rajonų nusiaubimas buvo tik fizinė išraiška jausmui, kurį visi šie judėjimai jaučia giliai: neapykanta pasaulinės sistemos "nugalėtojams", kuriuos simbolizuoja miesto elitas.

Kęstas

Kęstas portretas
Prancūzijos prezidentas ponas Makronas, deja, yra kaitos agentas, kuris veikia netinkamu laikotarpiu, nes dėl ilgai užtrukusių Prancūzijos struktūrinių ekonomikos pertvarkymų, jis neatitinka jo Vakarų kolegų kohortos elgesiui. Dabar jis bando sutvarkyti reformas, kad Prancūzija taptų dar verslui draugiškesnė ir konkurencingesnė, kaip tai padarė Didžioji Britanija devintajame dešimtmetyje ir Vokietija 1990-aisiais. Tuo tarpu jau kyla pasaulinė reakcijos banga į nelygybę, prie kurios atvedė šios pernelyg verslui draugiškos reformos. "Dujų mokestis buvo tik pradžia", - sakė Tony Roussel, Marselio Geltonųjų liemenių judėjimo atstovas. "Dabar yra kitų mokesčių klausimas. Yra atlyginimų klausimas. Yra minimalaus darbo užmokesčio klausimas". "

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvoje irgi vis garsiau kyla šie klausimai. Konservatoriai ir socdemai prastūmė daug pernelyg draugiškų verslui reformų. Valstiečiai užbaigė įvesti verslui pernelyg draugišką Darbo kodeksą, nors politikoje vėjas papūtė iš kitos pusės, konservatoriai ir socdemai neteko valdžios būtent dėl pernelyg didelės draugystės su skriaudžiančiu daugumą lietuvių verslu. Dabar reikia pagalvoti, kaip mums visiems išgyventi šioje pernelyg verslui draugiškoje Lietuvoje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Mokytoja kuri nestreikuoja

Mokytoja kuri nestreikuoja portretas
Neikit žmonės jokius mitingus Tapino ir konservatorių provokacija pinigų reikia ir kitoms sritims nedarykim maidano nukentės Lietuva ir prestižas.

...

... portretas
Dar užkardymo įstatymas veikia?..

juogdarys,Tapinas

juogdarys,Tapinas portretas
mokytojai isijaute del pinigu,ar ponai nepamirsot kad kiek dar pinigu reikia varksams zydams atiduoti kiekvienais metais ,kurie ir mus naikino ,kodel delzydu niekas nekelia streiko nedristatakiu draskyti zydams ,atiduokit isdalinkit o patys prie suskilusio geldo sedim ,nera tvarkos ir nebus niekados kai smegenys neveikia,kadel Tapinas pries zydus nekelia macine protesta,a,a,a

Anonimas

Anonimas portretas
visi pidarastai islindo tapkinas,broileris is tvarto dar truksta senio ozio . matosi kiek dar Lietuvoje bukagalviu.

Kęstas

Kęstas portretas
Sukčius tas jūsų Tapinas. Tegu susirūpina, kodėl Landsbergiai mažai moka jų samdomiems mokytojams. Yra dar Lietuvoje gerų mokytojų. Vilniaus licėjus yra daug kam įdomi mokykla Kadangi Vilniaus licėjaus pedagogai geriau išmoko biologijos ir matematikos [1], tai Vilniaus licėjus atrodo labiau tinkamas pasiruošti medicinos, biotechnologijos ir IT studijoms. Geros lietuvių ir anglų kalbų bei istorijos žinios, gautos Vilniaus licėjuje, praverstų visiems sudėtingoje šių dienų socialinėje aplinkoje. Būsimiems inžinieriams, aišku, yra svarbios ir gerai išmokančios fiziką ar chemiją bei matematiką ir IT mokyklos, nurodytos žemiau [1]. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Algirdas

Algirdas portretas
Broilerio klounas draskosi, sprogsta iš pasiutimo , kad toks nereikšmingas, tai nors taip pakenks, bandydamas broilerį į valdžią prastumt. Rinkimais nepavyko, tai gal destrukcija pavyks. Senai reikia paviešinti visus konservų nusikaltimus ir patraukti atsakomybėn.

nulis

nulis portretas
ka tas nusividuriaves tapkinas suorganizuos. Normalus zmones turetu neit i ta spektakli. Tegu vaidina broileris, kubilas, tulpes, simones, jukneviciens, razmos. Jiems labiausiai smirda. Karaliene morda plesike, tapkinas, LRT skalikai, nes jie yra didziausi parazitai, mintantys is Lietuvos biudzeto

Anonimas

Anonimas portretas
visas zziurkinas sujudo gaidys tapkinas, ozys broileris, lrt ziurkinas ir tt....

Barankinas

Barankinas portretas
Liberastinis prostitutas, liberkonservų pastumdėlis ir nieko daugiau....

Anonimas

Anonimas portretas
Mokytojams palaikymo reikėjo ir reikia,nes pasiklausius švietimo ministerijos darbuotojų komentarus apie mokytojus ,tiesiog aš juos palyginu su banditų, mafijos kalboms.Nes šitaip yra atviras tyčiojimasis iš mokytojų,tai turi jie atsakyti pagal įstatymą.Jie labai jaučiasi ereliais ir nepajudinami.Turi nuleisti savo sparnelius. Visiems linkiu pasiekti tykslą nugalėti. Ištvermės.

Idomu

Idomu portretas
Koncervu šuo loja.

Na,pagaliau

Na,pagaliau portretas
Gal Lietuvoje prasidės masiniai protestai,kas jau seniai turėjo įvykti,kaip visoje civilizuotoje Europoje.Kol Lietuvos žmonės nesupras, kad tik susitelkę gali pasiekti tikslo-tol vyks valdžios pasityčiojimas ne tik iš mokytojų, medikų, pardavėjų, pensininkų, bet ir iš visos Lietuvos. Šaunuolis, Andriau!

Ona

Ona portretas
Daugiau tokiųdorų,supratingų žmonių. Šaunuolis Tapinas! Palaikau visa širdimi ir kviečiu nebūti abejigiems mokytojų skausmui. Visi kas gali dalyvaukime mitinge,gal ponia. Staniuvienė nesukurs bjauraus eilėraščio apie mokytojus.

sh

sh portretas
Gavo broilerio zadanija matyt. Niekas nebetiki tuo tavo "Laisves tv", Andriuk. Uzteko pamatyt, kaip is laimes spirgejai kalbindamas" be penkiu minuciu premjera" Gabrieliu po pirmo Seimo rinkimu turo. Pamatem, kas cia seimininkas ir kokia cia "laisve".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių