M. Mizgaičio vardo turnyre sostinėje kovojo jaunieji sunkiasvoriai imtynininkai

Sostinėje vykstančiame Tarptautiniame sporto festivalyje galynėjosi imtynininkai. "Siemens" arenoje jaunieji atletai trijose svorio kategorijose (+60, +70 ir +80 kg) grūmėsi dėl Pekino olimpinių žaidynių prizininko Mindaugo Mizgaičio vardo imtynių turnyro nugalėtojo titulo.

Lengviausioje kategorijoje sėkmė lydėjo atletą iš Daugpilio Artemijų Filimonovą. Latvis finale įveikė vilnietį Petrą Rauką.

Svorio kategorijoje +70 kg aukso medalį iškovojo Karolis Valiūnas iš Panevėžio. Lemiamoje imtyje jis palaužė sostinės atleto Ryčio Bugajeco pasipriešinimą.

Svorio kategorijoje +80 kg visus varžovus įveikė ir pirmą vietą iškovojo Deimantas Burneika. Vilnietį su pergale pasveikino ir įteikė medalį bei nugalėtojo taurę Mindaugas Mizgaitis.

"Mintis rengti tokius turnyrus sunkiasvoriams vaikams kilo prieš pora metų. Mes ne tik ieškome talentingų, atkaklių ir užsispyrusių jaunų atletų, siekiančių aukštų sportinių tikslų, bet ir integruojam vaikus į darnią imtynininkų bendruomenę. Mes taip pat norime išugdyti naujų Mizgaičio pasekėjų, o prie to noriai prisideda ir pats olimpinių žaidynių prizininkas. Juk negali Mindaugas atsisveikinti su imtynėmis ir palikti tuščią vietą", - šypsodamasis pasakojo Lietuvos imtynių federacijos viceprezidentas Vladimiras Mataitis.

Varžybas akylai stebėjo ir jaunuosius sportininkus pasveikino Londono olimpinių žaidynių prizininkas Aleksandras Kazakevičius ir pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis.

Tarptautiniame imtynių turnyre kovojo 19 jaunųjų sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei svečias iš Latvijos.