Kalėdiniame bėgime sostinėje dalyvavo apie 2000 entuziastų

Sekmadienį sostinėje vykusio "Perskindol" Kalėdinio bėgimo pagrindinę distanciją laimėjo ilgų nuotolių bėgikas Valdas Dopolskas, tačiau šventės dalyvių veidai rodė, jog triumfavo visi.

Spaudžiant 9 laipsnių šaltukui prie trijų distancijų starto išsirikiavo beveik 2000 bėgimo mėgėjų, vilkinčių Kalėdų Senelių, pasakų veikėjų ar super herojų kostiumais.

Ypač publika palaikė du jaunus bėgikus, kurie 12 kilometrų distanciją įveikė nešdami papuoštą kalėdinę eglutę.

39-ąjį kartą vykusiame Kalėdiniame bėgime dalyvavo ir nei vieno bėgimo iki šiol nepraleidęs kūno kultūros mokytojas Vytautas Stanevičius. Vilnietis tradiciškai bėgo ilgiausią - 12 kilometrų distanciją.

Šioje distancijoje triumfavo Romo Sausaičio auklėtinis Valdas Dopolskas. Jis 12 kilometrų įveikė per 36 minutes ir 8 sekundes. Trimis sekundėmis nuo nugalėtojo atsiliko Darius Sadeckas (00:36:11). Trečias atbėgo Jonas Vytautas Gvildys (00:37:20).

"Tai buvo paskutinės mano varžybos šiais metais. Buvo šalta, o pabaigoje ir sunku, nes visus 12 kilometrų man į nugarą kvėpavo D.Sadeckas. Jaučiau, kad prieš finišą jis norėjo mane lenkti, tačiau jam to padaryti neleidau. Apibendrinant visus metus - jie buvo puikūs. Kol kas geriausi mano karjeroje, tačiau tikiuosi, kad 2015 metais dar labiau patobulėsiu,"- sakė V.Dopolskas.

Moterų 12 kilometrų bėgime greičiausia buvo Inga Kazlauskaitė (00:44:31). Antra liko Monika Vilčinskaitė (00:44:36), trečia atbėgo Loreta Bliujienė (00:45:44).

6 kilometrus greičiausiai bėgo svečias iš Baltarusijos Dmitrijus Dzerazenka (00:18:45). Antras finišavo Andrejus Jegorovas (00:18:56), trečias - Paulius Bieliūnas (00:19:05). Tarp moterų greičiausia buvo Lina Batulevičiūtė (00:22:50). Antra atbėgo Vesta Ambrazaitė (00:23:46), trečia - Agnė Šukytė (00:24:07).

Trumpiausioje - 3 kilometrų - distancijoje nugalėjo Modestas Dirsė (00:09:24). Jam ant kulnų lipo Darius Petkevičius (00:09:33) ir Vaidas Ulenskas (00:09:40). Greičiausiai tarp merginų 3 kilometrus įveikė Simona Janavičiūtė (00:11:22), Aina Jonaitė (00:11:58) ir Karolina Savko (00:12:17).