Dėl mėlyno vandens – pretenzijos ne tuo adresu

Vakarietis

Vakarietis portretas
Arba tu pats durnas ar ieškai durnesnių už save.Kaip ir visa šildymo sistema su skaitliukais yra šilumininkų nuosavybė,o pagal tave skaitliukus nupirkti turi butų savininkai.Ne brolau šilumos ūkį privalo atnaujinti patys šilumininkai ir namo statybos metai čia ne prie ko.Antra dėl šilumos apskaitos prietaisų įrengimo butuose apie 2010 metus jau buvo kreiptasi į Strasbūrą,kuris Lietuvą įgaliojo tai padaryti per 5 metus.Vot tep santechnikos mokslų propiesoriau.

Pagal ES direktyvą, jeigu yra galimybė įrengti

Pagal ES direktyvą, jeigu yra galimybė įrengti portretas
jie turi būti įrengti. T.y. namas turi turėt kolektorinę šildymo sistemą, o ją turi tik namai statyti po 2000 metų ir juose turi būti įrengti šilumos skaitiklai už kurios ir jų priežiūrą mokės buto savininkas. Senesnės statybos namuose norint šilumos skaitiklių tektų ( tenka) keisti visą šildymo sistemą Po šildymo sistemos pakeitimo ( dažniausiai tai renovacijos metu ) šildymo skaičiukai pastatomi, bet nėra prievartos nes kaip minėta už juos ir ganėtiniai brangiai tenka mokėt buto savininkui.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Gana bajerių.Rimtas ir aktualus klausimas tikram santechnikui.Ar daugiabučiam name,pagal ES įstatymus,šilumos skaitikliai privalomi kiekvienam bute?

AK

AK portretas
Vandens sistemoje normaliai yra kelių barų spaudimas - štai kaip vanduo gali užkopti iki jūsų čiaupo ar bakelio papildymo vožtuvo. Jei vandens padavimo siurbliai išjungiami, tikrai vandens stulpas spaudžia priešingon pusėn, ir gali surinkti skysčius iš atvirų vožtuvų/čiaupų. Vanduo su priedais bakelyje bus skaidrus kaip antifrizas, teisingai. Bakelio vožtuvas prasidarys, kai bandysite nuleisti vandenį ir jis tikėsis papildyti iš sistemos, kai joje slėgio nebėra, nors normaliai priklausytų.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Neatspėjai,komentatoriai zelemunčikas ir specialistas yra CRU agentai, atsiūsti pavogti Lietuvos santechnikos mokslininkų išradimų paslaptis.

Komentatoriai zelemunčikas ir specialistas

Komentatoriai zelemunčikas ir specialistas portretas
tai totaliai atbukę arba eiliniai troliai... o gal tai Klaipėdos vandens specialistai pasiusti skelbt melą komentaruose ?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Sunku patikėt,bet garsiausi Lietuvos mokslininkai yra santechnikai.

specialistui

specialistui portretas
Kai yra tokie dirbantys stiryje žmonės tenka gerti tualeto bakelių vandenį. Suprantu, kad gali nežinoti susisiekiančių indų principo, bet kam reikalingas atbulinis vožtuvas privalėjai žinoti. Siaubas kokie "specialistai".

Iš tualeto bakelio išsiurbiamas vanduo ?

Iš tualeto bakelio išsiurbiamas vanduo ? portretas
Dirbu toje srityje gal virš 20 metų ir šiandien sužinau apie technologines naujienas, kurias deklaruoja Klaipėdos vanduo. Gal nereikia ? Gal nereikia žmonių durninti ? Iš tualetinio bakelio nei fiziškai nei teoriškai negali būti ištraukiamas vanduo per vandens padavimo sistema. Jis gali būti tik nuleidžiamas į unitazą. Sėkmės ir toliau savose fantazijose.

Anonimui

Anonimui portretas
O jei vandens dingimo metu tavo bakelis kaip tik pildosi? Aš nesuprantu ko jūs ginčijatės dėl akivaizdaus fakto - išjungus vandenį didžiulė tikimybė, kad kažkas gers vandenį iš savo arba kaimynų tualeto bakelio. Taškas. Skanaus ir sėkmės kaltinant liberalus.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Dieduko patarimas anonimui.Pramušk skylę į apatinio aukšto tualetą,prakišk šlangą,šlango galą įstatyk į unitazą,nulipk žemyn į tualetą,apžiok slangą ir stipria patrauk.Pietūs,už komentarus garantuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
Na kad nereikjia man to eksperimento, kai vanduo išjungiamas mane vanduo bakelyje visad lieka nes jei nori išduosiu paslaptį tai pats bakelis visad yra su tokia pludę ir ten yra vožtulėvis kuris uždaro vandenį, kai priteka norma, nes pagal tave matau tai vanduo turi tekėti visą parą. Gal nueik į kokią santechnikos parduotuvę, kad tave prakonsultuotu truputi., nes maniau kad suprasi ir mano užuominų, kad iš bakelio vanduo išbėgti negali, dėl esamo vožtuvo kuris yra visuose bakeliuose.

diedukui

diedukui portretas
Padaryk eksperimentą pats - įkišk šlangelę į tualeto bakelį (nuleisk iki jo dugno), tada prijunk prie čiaupo ir pripilk pilną bakelį. Staigiai nuimk šlangą nuo čiaupo ir nuleisk ją ant žemės. Stebėk procesą ir lauk kaimynų iš apačios.

dieduks

dieduks portretas
Atsiliepusiems kometarams. Na saliarka kai siurbi bėga iš bako tai taip, bet tam reikia pasiurbti, tiksliau sudaryti jėgos momentą. Dėl vandens 5 aukšte tai irgi reikia, kad siurblių pagalbą vanduo patektu ten, savaime kaip jus norit įteigti jie ten nepatenka, matyt esate tų atbulinių vožtuvų atstovai. Iš bakelio vandenį ištekint tai pamėginkink pagal savo teikiama teoriją: išleisti vandenį. Užsukit kranus, atsukit padavimo į bakelį šlangą ir stebėkit ar išbėgs visas pagal jūsų mastymą vandenėlis. Matysit ar mano amžius negeras ar Jūsu žinios per menkos.

Zelemunčikui

Zelemunčikui portretas
Dabar aišku, tave gimdant santechnikas priiminėjo.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kiekvienas santechnikas gali dirbti ginekoligu,ne visi ginekologai yra santechnikai.

diedukui

diedukui portretas
jei gyveni penktame aukste, tai pagal tamstos logika vanduo pas tave papuola is dangaus :DDD t.y. leidziasi i pakalne :DDDDD

diedukui

diedukui portretas
Dieduk, nejaugi niekada nesi saliarkos iš bako siurbęs? Fizikos dėsniai tada tau nesipriešino? Sako išmintis ateina su amžiumi, bet kartais amžius ateina vienas...

dieduks

dieduks portretas
Na kažkas naujo, Klaipėdos vanduo pradėjo įrodinėti naujus fizikos dėsnius, kad vanduo teka ne į apačią t.y. į pakalne o pasirodo į kalną. Naują biznio planą matyt sugalvojo, atbulinį vožtuvą vandeniui. Na nebėga iš bakelio vanduo į sistemą, pamėginau ir šlangus atjungti kaip stovi bakelyje taip ir stovi.Čia aišku pajuokavau. Nejaugi Klaipėdos vanduo atstovai mano, kad gyventojai visi tokie kvaili. Na gal ir atsiras koks žmogelis išsigandęs Klaipėdos vanduo grasinimų, nes dar apkaltins kad vandens skaičiukus atsukinėja. Oi kaip negerai, negerai, kad taip durninami žmonės.

Zelemunčikams

Zelemunčikams portretas
atsiprašau, kad tu lochas ir nesugebi savo buto įrangos susitvarkyti.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Vietoj atsiprašymo,nachališki kaltinimai pirkėjui-vartotojui.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Ne specialistas.Kaip ten su kitais galingesniais,ne namo,,,atžagariniais'' vožtuvais,jeigu siurblys sustos?Vaiko užpakaliuką į unitazą neįtrauks?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Parteicų lygnens pasiteisinimas,tipo,ką išsirinkote,tą ir turite.

to Janina

to Janina portretas
Tai kokia jūsų versija? Iš kur tas mėlynas vanduo atsirado viename bute iš viso namo?

Janina

Janina portretas
Absoliutus piarinis atsifutbolinimas. Iš bakelio vanduo nebūtų antifrizo skaidrumo. Tekste vartojamas prieveiksmis "jegu", nereiškia fakto. Absurdas, kad tuo pat metu galėjo kažkas pildyti vonią iš dušo žarnos, o kažkieno bakelio vandens papildytojas taip pat buvo nuleistas ant dugno. Per daug sutapimų. Laikraščiui gerai, gavo pinigus iš "Klaipėdos vandens" už tokios nesąmonės publikavimą.

> CHA

> CHA portretas
Kodėl jūs save taip žeminate ? Jums psichologo pagalbos reikia

CHA

CHA portretas
Šiemet sukanka 100 metų, kai Vokietijos Kaizerio įsakymu Lietuvos piliečiai buvo įpareigoti naudotis išvietėmis. Iki tol triedė kur pakliuvo. Kad lietuviai suprastų europietiškame statybos reglamente įteisintus fizikos ir technikos dėsnius reikės dar 100 metų.

Anonimas

Anonimas portretas
Bobutes pasakos

RK.

RK. portretas
Taigi eilinį kartą apsijuokė verksniai - būtent tai aš ir sakiau. O kiek buvo sriūbavimų ir kaltinimų. Ar atsiprašys miesto nekentėjai? Būkite sąžiningi - pripažinkite, kad esate profanai ir rašinėjote kaltinimus visiškai neišmanydami apie ką rašote.

Garas

Garas portretas
Fantastika...

:)

:) portretas
nusikalbeta totaliai...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių