Ministras L. Kukuraitis siūlo nemokėti pensijų visų mirusių pensininkų paveldėtojams

kokia kurva

kokia kurva portretas
ta Kukurpirdy su akiniais ministeriu pastate ????

Anonimas

Anonimas portretas
Gal seimunams IR ministrams nemoketi slgu ,o laukti ,kol numirs?

aist

aist portretas
Na taip, sklos nera is ko grazinti, o Uraina remsime ir pinigais, ir ginklais, ir viskuo, netgi pensinikais. O tai dave Dievas proto, ne savus remti, bet kad tik svetimiems butume geri. Siuskit ukrams parama is savo placiu kiseniu, bet skola zmonems GRAZINKIT!

nu ir kas-

nu ir kas- portretas
prieš kitus rinkimus pažadės vėl visiems grąžinti.... ir vėl išrinks... ir vėl nežadės.... ir vėl... ir vėl...

Anonimas

Anonimas portretas
tokius ministrus,tai reikia ant muijlo,tegu lietuviški pedofilai gyvena su kaimynais,o ne fašistais ir banderomis ir nereiks ginkluotis,tada pinigų užteks visiems

Sviesutis

Sviesutis portretas
Baik p.Kukuraiti issidirbineti,ar nenujauti ka kalbo pencininkai visuse pokalbiuse gali nutikti kai jusu visu gali nelikti ,o mirusiuju paliktas ismokas pasimsime patis,prisiminkite ir paklauskite kaip nutiko 1918metais ir isidemekit,pencininkai ira uzgrudinti ir nepalauziami.

kareivis

kareivis portretas
........................parazitai,tai nors misias užsakykite už visus

Nuo kada

Nuo kada portretas
Sodros pensija yra paveldima? Gal padidinkit našlių pensijas, nes 20 Eur - komiškas dydis.

nasle

nasle portretas
baikit juokus. koks gali but grazinimas. o ka daryt jei visa gyvenima zmogus pragyveno vienas. kur teisybe.

pritariam

pritariam portretas
daugumas seniu serga SENATVINIU MARAZMU::neprisimena kiek turi pasideje nuo senai bankuose ar pakase kur tai...o pagal banku suvestines pensininkai laiko bankuose MILIJARDUS ,IVAIRE VALIUTA!

fakiras

fakiras portretas
tiems kurie pritaria atimti is mirusiu ir kaip pasalpa suteikt gyviems tegu kai zulikas pavogs ju pinigus nesikreikia i policija juk ir zulikas nori valgyt tai jus padedat jam pragyventi nejau jums gaila savu uzdirbtu pinigu

ramybe

ramybe portretas
mes viska perimam is jankiu proto ribu pas juos geras indenas mires indenas pas geras pensininkas mires pensininkas ir nesvarbu kiek metu jis atidave saliai ir kaip salis i ivertino bet ne taikos premija ilsekites ramybeje musu vyriausybe visada su jumis bet arciau kaip apvogti o ne prisiminti

Pritariu Birutei

Pritariu Birutei portretas
Kokios dar pensijos mirusiems. Taip dagyvensim iki absurdo. Tai tokiu mąstymu, turėtų visiems mirusiems mokėti pensijas ir po mirties, o tai visiška nesąmonė. Pensija nėra nuosavybė, o sutartinis senatvės mokestis pagal valstybės galimybes ir mokėtų mokesčių dydį. Ateityje, jei tų galimybių neliks, būsimi pensininkai visai jokios pensijos negaus, nors ir didelius mokesčius moka, ilgai į pensiją neišleidžiami ir tt.

Geda..

Geda.. portretas
Absurdas.. Koks gruzas mrusiuju iki 2014 m gegužės 22 d. artimiesiems, ypac jei zmogus mire viena diena anksciau - jiems jau niekas nepriklauso.. Kaip galima tu zmoniu, kurie nesulauke Konstitucinio teismo sprendimo, nureztas pensijas isdalinti dabartiniamsms pensininkams? Juk tai ne ju uzdirbti pinigai! Tuos pinigus privalo atiduoti tik mirusiu pensininku artimiesiems, o ne kazkokiems kitiems isdalinti - na,tikra bananu respublika.. :/

Dargyvas

Dargyvas portretas
Ministre, LEO LT, atominė elektrinė, Independent, Snoras - štai kur paslėpti pinigai , kurių užteks visas Lietuvos skyles užkamšyt

Kukuraičiui

Kukuraičiui portretas
Gėda ministrui. Nes nesuvokti to, kad galimai negaudamas pinigų žmogus mirė iš bado, negalima. Be to, jei iš pensininko atimta dalis pragyvenimo šaltinių, reiškia jį šelpė artimieji. Tad kodėl jie bent jau po mirties neturėtų atgauti savo išleistus pinigus? Kukuraiti, jūs iki šiol atrodėte sąžiningas žmogus. Nesuklupkite.

Birutė

Birutė portretas
Žmogus dirbo,mokėjo visus mokesčius ir likus iki pensijos mėnesiui pasimirė.Ar jų giminaičiams moka kas mirusiojo pensiją?Juk jis(mirusysis) užsidirbo.Na nemoka,todėl nereikia mokėti ir nurėžtų pensijų.Ministre, jūs visiškai teisus.

aldona

aldona portretas
ministras nezino ar zinoti nenori,kad nuo daugiavaikiu mamu salpos kompensacijos buvo nurezta po 70 litu i menesi ir nuo trecios grupes invalidu taip pat po 70 litu.Kodel niekas net neuzsimena ,kad ir jiems reiketu grazinti atseit pasiskolintus pinigus.

Vladas

Vladas portretas
Ko jus cia plysaujate.Sake ,kad pakels 20euru tai ir pakele .Per visus pakelimus yra tas pat.Kurie daugiau dirbo ir sumokejo mokesciu,tie gavo daugiau,kurie tingejo,ar stovejo turguose,tie maziau.

ministre

ministre portretas
neprisikukuok nesamoniu nes visur skamba chameleoniskos gudrybes jau ir pazadetus 20e ne visi gavom o pasidalino tie kurie ir taip gauna /pakankamai/ melagiu ir pazaduku sutve....geda....

Na

Na portretas
ir vel busite uzlipe ant to paties greblio.Dabar dejuokite ir keikite valdzia,prie ruso buvo geriau niekas pensiju neatimdavo,ir uz grobstyma is valstybes stambiu mastu buvo straipsnis ,kad susaudo ir konfiskuoja turta ,o dabar uz korupcija ,kiek pasodino ,nei vieno ,bojarina patampe siek tiek del formos ,ir viskas ,sumokejo ko nebuvo mokejes kelis eurukus ir viskas ,nusipelneme gyventi geriau,bet ar gyvename ,pakele sake pensijas 20 litu ,bet kam meluoti visi negauna tiek ,o giriasi ant pasaulio kad tokia suma pakele.Kas kiek gavote parasykite.

...

... portretas
Pensija NĖRA nuosavybė, tai TIK valstybės prievolė mokėt tam tikrą pinigų sumą pensininkui kol jis bus gyvas, tad jos ir paveldėti nėra kaip (juk kai pensininkas palenda po automobiliu, tai ji nepaveldima!). Taip kad šiuo klausimu tas KT žiauriai nusikalbėjo.

Našlė

Našlė portretas
Gal ponas ministras mano, kad iš gero gyvenimo pensininkai dirbo. "Pasiskolintos" pensijos buvo šeimų pinigai. Jei miręs žmogus palieka skolas - paveldėtojai jas turi atiduoti, tačiau, jei valstybė pasiskolino - tai kažkodėl nebeskolinga... Panašu, kad ir šis ministras nežino eilinių žmonių gyvenimo kasdienybės.

dar

dar portretas
ir žmogbeždžionėms prašome kompensuot .......... vis tik tikri protėviai , paveldas

Edvardas

Edvardas portretas
Nera didesnes nuodemes , kaip apvogti mirusi!

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tik nesinaudoja labiausiai pažeidžiamais piliečiais. seimo nariai seniai atlyginimus susigrąžino, teisėjams irgi pirmumo teisė. Kažkur skaičiau, kad mirusių teisėjų paveldėtojams nedamokėti atlyginimai irgi buvo grąžinti. Didžioji dalis mirusiųjų yra našlės arba našliai. Likus vienam nėra lengva išgyventi. Mano velionis 44 metus dirbo Lietuvai, mokėjo mokesčius, sirgo, palyginus retai. Tik 6 metus buvo valstybės išlaikomas. Tą patį mėnesį, kai sužinojome, kad jau seniai serga onkologine liga, buvo sumažintos pensijos. Kuo nusikalto mano velionis vyras, kad jo nusavintomis lėšomis buvo įvykdytas teisingumas valstybę valdantiems? Kuo aš kitokia našlė už tas kurios patenka į laimingesnių našlių sąrašus. Juk Konstitucinis teismas išaiškino, kad pensija yra NUOSAVYBĖ, o pagal LR KONSTITUCIJĄ NUOSAVYBĖ YRA NELIEČIAMA!

Pikta

Pikta portretas
Labai teisingai,gyventi reikia gyviems,nuo liepos żadėjo dar pakelti pensininkams o iki velykų grażinti visa nusavinta pensija,lauksim o jauni turi patys użsidirbti o ne laukti tėvų pensijos visai aptingo tik kad veltui gauti viska dirbtinių vaikų gaminimui pinigų neskirti mażiau abortus darykit ir kontraceptikus gerkit o po to verkia kad vaiku negali turėti uź viska reikia mokėti šiame gyvenime

dar ne pensininkas

dar ne pensininkas portretas
Mano nuomone, neteisinga buvo pensijas sumažinti. Daugelis būtų galėję nugyventi oriau savo likusią gyvenimo dalį. Tikrai nemanau, kad artimieji pralobs dėl atgautos pensijos, bet daugelis artimųjų taip pat padėjo senoliams, negalintiems išgyventi tuo sunkiu laikotarpiu. Man politikų darbai labai nepatinka, atimdami pensijas teigė, kad skolinasi laikinai, taip pat teigė, kad PVM tarifą didina taip pat laikinai.Nieko nėra amžinesnio už laikiną. Lengviausia atimti iš silpniausio, tuo tarpu šelėlis kaip klestėjo, taip ir klesti. Kaip parodė vienos partijos byla, vogti milijonus slepiant mokesčius labai labai apsimoka, o mažas pajamas gaunantys bus nuskalpuoti.

Pritariu

Pritariu portretas
todel,kad dar net valstybines pensijos nera grazintos ne cento,o jie juk tokie pat zmones ir tai pat jas uzsitarneve,

pasipiktinusi našlaitė

pasipiktinusi našlaitė portretas
Jeigu žmogaus mirtis leidžia nubraukti ir gyvųjų skolas jam (juk, mažinant pensijas, buvo teigiama, kad valstybė tik laikinai skolinasi iš pensininkų šiuos pinigus), tai gal reikia nutraukti ir visas panašias baudžiamąsias bylas bei teismo procesus? Jeigu valstybei nereikia grąžinti skolų mirusiems, tai, kodėl sukčiai už tai teisiami?

ciniška

ciniška portretas
jokios "senaties" čia negali būti. Ne mirę pensininkai ar jų artimieji kalti, kad "darbais apsikrovę" valdininkai ir teismai vėliau priėmė sprendimą, ATSTATANTĮ TEISYBĘ.

Anonimas

Anonimas portretas
Tikras Kukukaitis......ar nereikejo siu zmoniu slaugyti....laidoti....jokios sazines

Pritariu

Pritariu portretas
Labai teisingas sprendimas

Jone

Jone portretas
Toks pat zulikas kaip ir buve. Manes tai neliecia taciau tie zmones ta pensija buvo uzsidirbe ,artimieji ,galbut,slaugydami naudojo savo lesas .Jie lieka apvogti.Pateko ponulis is karito i valdzia ir pamirso ubagus.

aga

aga portretas
duokit GYVIEMS - kam mirusiam pensija? gyvieji pensininkai lai geriau gyvena O mirusiems A.A.

Anonimas

Anonimas portretas
Atrodo, kad nepatenkinti vaikučiai, gyvenę iš tėvelių pensijų ir norintys, kad ir mirę tėveliai toliau juos išlaikytų. Teisus ministras rūpindamasis dar gyvais pensininkais.

As manau.

As manau. portretas
Ministras mano ,kad jo arba jo seimos neuzklups liga.Kad nereikes seimos nariam gydant ju artima naudoti savo pinigelius.Galimai ministras mano,kad praturtes jis ir jo artimieji bunant jam valdzioje.Mano seimoj niekas nemire ,bet uz tai ,kad gautu vis likusias nesumoketas pensijas.O ministras tegu zino;skola ne rona neuzgys.Nespreskite klausimu ir nezadekite milijonu dirbtiniam apvaisinimui.Vaiku yra tegu augina.

mastytojas

mastytojas portretas
kada ministras prakalbes apie pareigunu pavogtos pensijos grazinimas ar jie jos neuzsitarnavo o gal pasiulys lesu gimdymui namuose ir paaukot dvasininkams

gal

gal portretas
jam paciam pensija visai nereikalinga?

Lyra

Lyra portretas
Kur moralė? Jos nėra. Seimo nariai niekada nesupras mūsų 'eiliniu žmogeliu'. Jie tik sugeba sugalvoti iš kur galima būtų nusukti pinigų. pensininko pencija tai to vargano zmogelio sunkiai uždirbti pinigai, kuriuos ir taip valdžia sočiai nurezdavo. Jie turbūt nesupranta kiek reikia dirbti, kad tai uzsidirbti. Man siūtas ima kai pasako, kad negrąžins. Tai to mirusiojo vaikui grysta! Gal tų pinigų jam labai reikia. O jūs sutrypsit to žmogaus orumą jų taip ir negrazinę.

Safyras

Safyras portretas
Štai ir pasirodė tikras politiko veidas, nes atimti labai jau visi greiti, o atiduoti, tada prasideda šokis su kardais... Kaip gali data lemti, kada pensininkui ar kitam žmogui naudingiau susirgti ar numirti... Gal reikėtų visis politikus pirmiau išegzaminuoti, kiek jie nuraukia įstatymuose, o ne egzaminuoti, kaip jie mekena anglų kalbą. Jei Konstitucinis teismas nedirbtų , tai tada politikams aplamai būtų rojus : darau klaidas kiekvieną dieną, bet barti negaunu, tik gaunu algą, premiją ir dar kokį medalį kokios nors iškilios datos progą su piniginiu paskatinimu... Štai ir laisva rinka, laisvas mąstymas, nieko naujo nesukuriant, bet vis plačiau atveriant vartus emigracijai...

gailestis

gailestis portretas
zmogus pensija uzsidirbo tai jo pinigai o kai vagia jo pinigus tai tie vadinami vagimis nes kubilius pavoge ir dali pareigunu pensiju tai kodel barzdpcius apie jas neuzsimena gal pinigu nera gimdymui namuose o gal parems dvasininkus is kur atejo i vyriausybe

Mykolas

Mykolas portretas
Ir aš pritariu kad tik gyviems pensininkams reikia didint pensijas , kol dar badu nemirė, nes jau pensijos išvis mažos, o pensininkai dar ir ligoti, reikia ir vaistų , o Butkevicius išvis nedidino pensijų, jis tik kas pusmeti didino ir didino minimalią algą, nes jam pijokai labiau rūpėjo, kurie dirbo už minimumą, o ne pensininkai. Ir dabar jokių kompensaciju paveldėtojams kad nebūtu, nes reikia rūpintis gyvaisiais, labai teisingai Kukuraitis pasakė. Pritariu 100%!

Liepa

Liepa portretas
Visiškai pritariu, atiduoti- tik gyviems. Skubiai.

VYTAS

VYTAS portretas
tai ką ir vėl vagis išsirinkom.Pirma nusprendė,kad algos mažokos,nes iš algos vienos tik padėvėtą auto nusipirko,tai mažoka.Dabar nusprendė,kad pavogtų pensijų ir dar nuvertėjusių galima negražinti.Kinos kyla,euras litui prilygo,o mes vėl runkeliais likom.Nebūtu kolchoznikų valdžia.O aš balsavau.

molis

molis portretas
o ka galvojote kad bus kitaip kaip atimti greitai bet atiduoti jie visi aferistai kas priejo prie lovo matotote kas darosi jie ziuri kaip sau pasididinti

Jonas

Jonas portretas
Labai teisingai.

jankis

jankis portretas
na va ir pasipėlė pirmi vagys,o dar kažkas sakė,kad į valdžią atėjo geri žmonės

Sidas

Sidas portretas
Priprates prie labdaros,dabar jau prades vogti... Ar tu uzdirbai tas pensijas,kad gali nusavinti,tiksliau pavogti?

Karabasui apkaltą

Karabasui apkaltą portretas
Pliat, jau prasideda, visokie kolchznykai Kukurūzai siūlyti pradeda.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių