Quantcast

Sutrikusią organizmo veiklą išduoda net trūkčiojanti kairė akis

Ar žinote, kodėl kartais trūkčioja kairė akis, kodėl kalcis kaupiasi ant kraujagyslių sienelių, kodėl kankina įvairūs skausmai? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ teiraujasi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Jo teigimu, taip yra dėl to, kad organizmas labiau šarminis, tačiau suderinti šarmų ir rūgščių pusiausvyrą nėra sudėtinga.

Truputį rūgštinėn pusėn pakeitus kraujo pH, galima pasijusti daug geriau, pavyzdžiui, pagerės mikroelementų pasisavinimas, fermentų darbas, skydliaukės darbas ir t. t.“, – sako A. Unikauskas.

Jo teigimu, stresas visada reiškia didelį kortizolio kiekį, o kortizolis organizmą šarmina: „Mes prarandame H+ ir kalio jonus. Mes prarandame rūgštį su šlapimu per inkstus ir tampame šarminiai.“

Kuo vyresnis žmogus, aiškina profesorius, tuo daugiau streso jis patyręs, tuo dažniau būna didesnė kortizolio koncentracija kraujyje. Blogiausia, ką galima tokiu atveju padaryti – pradėti gerti šarminantį vandenį.

„Kalbu ne apie natūralų šarminį mineralinį vandenį, o apie dirbtinai pašarmintą vandenį (pH 8-9). Šiuo atveju į pirmąsias pozicijas išlenda kalcis. Šarminiame organizme blokuojamas kalcio pasisavinimas. Neturėdamas kur dingti, jis nusėda minkštuose audiniuose“, – aiškina medikas.

Pasak A. Unikausko, per didelį šarmų kiekį kraujyje išduoda šie simptomai:

kairiosios akies voko trūkčiojimas susinervinus,

blauzdų mėšlungis,

katarakta,

tulžies ir inkstų akmenys,

neuralgija (migrena),

artralgija,

dantų akmenys,

prarandamas kalis (AH, obstipacijos, nuovargis, silpnumas, širdies plakimai).

„Suklusti turi ir tie žmonės, kurie vartoja daug baltymų, tarkim, laikosi Atkinso dietos, valgo daug mėsos, pieno produktų. Galutinis baltymų sintezės produktas yra guanidinas, o jis šarmina“, – pabrėžia A. Unikauskas.

Jo patarimas – vartoti obuolių actą: „Tai padės sureguliuoti organizmo pH, todėl kalcis ir mikroelementai bus pasisavinami tinkamai, nebeprarasite kalio, padėsite savo imuninei sistemai.“

A. Unikausko teigimu, į stiklinę vandens užteks įpilti vieną arba su arbatinius šaukštelius  obuolių acto, įspausti du šaukštelius citrinos sulčių ir pagardinti dviem šaukšteliais natūralių (nesaldintų, neskiestų) spanguolių sulčių. Gerti rekomenduojama pusvalandį prieš valgį. Gėrimą dar galima pagardinti trupučiu imbiero.

„Gerdami šį gėrimą, galėsite net sulieknėti. Vienintelis patarimas – jeigu jūsų medžiagų apykaita lėta, geriau nevartokite spanguolių sulčių“, – priduria profesorius.

Plačiau – laidos „Klauskite daktaro“ įraše.


Šiame straipsnyje: akyssveikataorganizmas

NAUJAUSI KOMENTARAI

a

a portretas
O jeigu man dešinė akis trūkčioja ?

Er

Er portretas
???? Kas čia per nesąmones , visur atvirkščiai rašo.

Zita

Zita portretas
Nesuprantu ir aš. Perskaičiau vokiečių mokslininko nobelio premijos laureato strsipsnį, komentuotą Kauno dienos laikraščio puslapyje ir ten pabrėžiama, kad stresas rūgštis sukelia. Užtat Lietuvoje gudytojai ir vėžio nežino kaip gydyt
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių