Motociklininkai – savižudžiai, chuliganai ar aukos?

r

r portretas
o miskuose su krosiniais be glusintuvu varo kruvos birbalu,triuksmas neispasakytas,ypac uz sostines...

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Kaip aš susiduriu su motociklininkais: Variklio riaumojimas tiek dieną tiek naktį, ženkliai viršyjamas greitis, chuliganiškas vairavimas, nardymas tarp automobilių, pavojingas vairavimas, rizikavimas savo ir kitų žmonių gyvybėmis. Kaip galiu į šiuos eismo dalyvius žvelgti su gailesčiu, atjauta, jei aš labai dažnai matau neigiamus pavyzdžius ir veik niekad teigiamų?

AK

AK portretas
Važinėju viskuo. Matau ir arogantiškų auto vairuotojų, kuriems rodyti posūkį trukdo telefonas rankoje, matau ir pasirodyti trokštančių kvailių ant motociklų, šie visuomet numuša norą pačiam juo važiuoti, būti tokios chebrytės dalimi. Kiek žmonių, tiek nuomonių kaip reikia "gerai" važiuoti. Bendrai paėmus, trūksta galvose košės, kad nebūtų gėda žiūrėti į vairavimo būdą. Tai, kad motociklų gausėja - neblogas ženklas, pamažu galėtų tapti pakankamai įprasta transporto priemone, ir mažiau liktų išsigalvojimų kokia ji ypatingai važiuotina. Panašiai ir visi tie blizgūs automobiliai - niekuo juose sėdintys žmonės ypatingesni netampa. Visas reikalas makaulėse. Šiaip tai motociklas yra rizikingesnis, nes mažiau stabilumo ir važiuojančiojo apsaugos, šis greičiau pažeidžiamas. Tad, meluoti irgi nederėtų. Bet smagus, ir teisingose rankose rizikingas mažiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Per sezona važinėjant ir grižinėjant iš darbo per visa miesta i dieną buvo po dvi avarines situacijas dėl automobilių. Tai iš šalutinio nepraleidžia tai persirikiuodami užkiša. Čia kalbant tik apie standartines, kasdienines situacijas. Buna ir nestandartinių dar.Važinėju ne su britva. Greitis buna toks pat kaip ir viso srauto. Ir kas dėl kriokiančių motociklu tai prie tokiu salygų kaip tik turėtu leisti duslintuvus be apribojimu jei jau nesivargina motociklo su ijungtais šviesos žibintais pastebėti. O taip kriokima kai išgirsta tai bent jau dairytis pradeda kas ir iš kur atvažiuoja. " Loud pipes save lifes"

vot teip

vot teip portretas
turėjau birbalietą su įdėtu ribotuvu,net norėdamas neviršysi 5ūkm/h,pardaviau,nes supratau,kad nesaugu važiuot leistinu greičiu mieste,visi lenkia,vieną kartą taxistas pypino iš galo,kad atseit velkuosi ir jam trugdau aplenkt,kitas net nepatingėjo,kai stovėjau sankryžoj per raudoną,išlipt iš mašinos ir pravest paskaitą,kad tokio birbalieto savininkas net negali važiuot antra juosta mieste,o kartą saulėtą dieną su šimto procentiniu matomumu teko guldyt savo birbalietą ant šono,staigiai stabdant nes lengvojo auto manęs "nepastebėjo"važiuojant pagrindiniu keliu ir tai man teko patirt vos per vieną sezoną,įsivaizduoju,kiek daug panašių istoriju galėtų parašyt turintys didelį vairavimo stažą birbalietų savininkai

adrenalino

adrenalino portretas
fanatikai, greičio kaifo mėgėjai., dosnieji DONORAI. Vienas mocas padovanoja širdį, kepenis, akių ragenos, du inkstus, plaučius, ir dar daug gerų dalykų. VIENAS! Kiek žmonių būna laimingi. ..

baisu

baisu portretas
Man kraupu darosi kai isgirstu artejant kriokenti motocikla ir kai pralekia pro sali tai per kuna PAGAUGAI pereina.Tai slykstus ,ziaurus eismo taisykliu nesilaikymas keliantis siaubinga pavoju kitiems eismo dalyviams nejauciu jokio gailescio pamates kad toks erelis jau guli viduryje gatves tik labai gaila kai del tokio ERELIO nukencia visiskai nekaltas kitas eismo dalyvis.

Q

Q portretas
Skestančiųjų gelbėjimas yra pačių skestančiųjų reikalas - toks šūkis mūsų seime. Automobilistai ir toliau neatsakingai vairuodami traiško visus iš eilės motociklininkus, o vietoj to, kad sugriežtintų bausmes ir atsakomybę už netinkamą automobilio vairavimą, kalbėjimą mobiliuoju telefonu, ir kitus dalykus - griežtinamos taisyklės motociklininkams... :D Graudu, kai tokie neadekvatūs sprendimai, visiškai nesirūpinant saugumu. Dabar dar ir greitis motociklams mažesnis, kad tikrai nėra saugu. Daugelis automobilių viršija 30km/h, nes už tai nieko negresia, tai užmiesty geram kely važiuoja 130km/h ir tai normalu, o motociklai priversti vilktis lėčiau, nes važiuodami su srautu praras teises. Mieste tas pats, daugybė gatvių kur srautas juda >80km/h, o motociklu tenka stabdyti eismą ir taip kelti sau pavojų...

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu. Žurnaliugos tik ir stengiasi kaip tik dar labiau sukiršinti tautą. (Tikslas aiškus kodėl taip daroma. Skaldyk ir valdyk) Paskaičius komentarus po kekvienu straipsniu darosi aišku jog mums jokių rusų nereikia kad sunaikint. Patys vieni kitiems gatavi perkąsti....

Žurnalistai - idiotai, nevykėliai ar neišsilavinę?

Žurnalistai - idiotai, nevykėliai ar neišsilavinę? portretas
Straipsnio autorė Slsavo neišmanymu formuoja klaiding motociklininku įvaizdį ir net trukdo gerinti pačią situaciją. Žemesnio menatliteto, išprusimo skaitytojai greitai issisavina tokia info ir didziaha dalį čia bekomentuoja. Juk pati žinot ką darot. Poto tokie asmenys neturintys nei kritinio mąstymo nei šiaip savo galva nemąsto, keliuose specialiai bando pakenkti motociklininkam ir juos juodina. Reikia įrodymų? Pakalbinkite bet kurį motociklininka.

Auris

Auris portretas
Mano apylinkėje gyvena toks vienas, kuris matyt nežino kur pinigų dėt. Nusipirko motociklą. Vos ne kasdien dūzgina 200km/h greičiu iki miesto ir atgal. Triukšmas nerealus, laksto it išprotėjęs, dažnokai po 2-4 reisus į valandą. Matosi, kad jam ne į miestą nuvažiuot reikia, o baką kuro išdeginti ir adrenalino pasikraut. Ar į tokį reiktų žiūrėt su gailesčiu? Velnias žino. Mane asmeniškai jis tiesiog nervuoja.

>a

>a portretas
Jei nedebilai duos debilams kelią, tai keliais važinės tik debilai, o nedebilams teks važiuoti šaligatviais ir grioviais.

Tiems kurie sako jog su moto lakstoma.

Tiems kurie sako jog su moto lakstoma. portretas
Pas mus ne kalifornija kokia kad važinėti su moto ištisus metus. Taigi tie patys motociklistai kaip taisyklė vairuoja ir auto. Ir jei kai kurie su moto laksto belekaip tai ir su auto laksto taip pat. Moto čia ne prie ko. Kokia tarpinė tarp vairo ir sėdynės taip ir važinėjama nesvarbu su kokia TP.

senis

senis portretas
tai organu donorai

mimis

mimis portretas
o gal motocirkininkai geriau skamba?

Pritariu to Anonimas

Pritariu to Anonimas portretas
Pažiūrėkit kaip auto vairuotojai važinėja yra tragedija... Ne visi yra bukapročiai ,kurie važiuoja su moto. Kiek esu mačiusi kaip specialiai nepraleidžia motociklininko arba bando nustumt, tolerancijos jokios viškai kelyje... Tarpusavio vairuotojai draskosi neduok dieve aplenksi ar greičiau pajudėsi, patys nesilaiko jokiu KET lenkia per ištisines, specialiai užsuke stabdo , posūkių nerodo. Šlykštynės kelyje. Aišku tame tarpe yra ir su moto tokių vairuotojų, bet didesnė dauguma automobilių kelyje, dažniau žiurėkit ir kas aplink vyksta tam skirti veidrodėliai. Pagarbos ir kultūros trūkumas pas žmones juodas.......

vot teip

vot teip portretas
britviniai birbalietai tam ir perkami,kad spausti gazą iki dugno,pasižiūrėkit kokie skaičiai ant jų spidometrų parašyti,kiek parašyta,tiek britva ir turi lėkt,čia ne kokia lengvojo opelio lupena,kur išspausti 200 misija neįmanoma

Motociklininkai

Motociklininkai portretas
Saugokite sveikatą,jūsų organų laukia

a

a portretas
Patys baikeriai su cioperiais zino kad britvininkai idiotai.. Vairuotojams palinkesiu ziureti i veidrodelius ir duoti debilam kelia.

Angele

Angele portretas
Jie lanksto nesilaikydami taisykliu,automabiliu gyvenvietei judam 50 o jie 150. O kai issitasko namiskei iesko kaltu.

prieš

prieš portretas
daug "britvininkų" dar priedo sadistai. Girdime, kaip vos ne vidurnaktį išvažiuoja į gatves ir kankina žmones garsu.

Orka

Orka portretas
Dar baikeriai su čioperiais bando važiuoti solidžiai, neskubėdami. O britvininko nemačiau nė vieno, kuris laikytųsi taisyklių. Nuo sankryžos - dragas, spraudimasis tarp mašinų ir t. t...

nuostabu

nuostabu portretas
Ar gali protingi tėvai vaikui pirkti motociklą? Važinėk tobuliausiai, tačiau visada prasidės sveikatos problemos. Motociklininkai kvėpuoja automobilių išmetamais teršalais, t.y. nuodais. Valgo McDonald greitėdį...Reikia geležinės sveikatos, kad ilgai temptum...Nereikia net avarijų.

Zinantis

Zinantis portretas
Nieko pries motociklininkus neturiu. Bet kulturingu, KET besilaikanciu yra vienetai. Dauguma kaip minimum labai stipriai virsija greiti, daro ivairius rizikingus manevrus. Kai tu mieste vaziuoji 120km/h, kaip vargsui vairuotojui tave pastebeti? Todel kaltinti vairuotojus kad nepraleido, uzkiso, nera visa laika sazininga - dazniausiai motociklininkas stipriai virsija greiti, del ko jo nepastebi vairuotojai. Tarp automobiliu vairuotoju irgi yra chuliganu, bet ju mazuma.

Vairuojanti daug metu .

Vairuojanti daug metu . portretas
Visur truksta kulturos.O motociklininkai vairuoja izuliai.Nardo tarp automobiliu,neziuri eiliu.Sekunde vienoj eismo juostoj kita jau kitoj .O po sekundes jau ilindo i prieki tarp automobiliu.O greiciai dideli.Manau reikia daugiau atsakingumo ,proto.Pagalvoti,kad i zemele suspesi.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Ką čia daugiau bepridėsi - trūksta vairavimo kultūros kaip iš vienų taip ir iš kitų pusės .

Anonimas

Anonimas portretas
Tiems kurie čia spygauja jog visi motociklistai tik laksto nepaisydami KET ir motociklstai tai tik su britvom siūlau pavažinėti gatvėmis bent savaitę ne su britva ir pagal KET patys isitikinsite jog tridaliojate čia tik tam kad patridalioti ir pamatysite ką išdarinėja automobilų kai kurie vairuotojai.

būtent

būtent portretas
Aišku ,kad savižudžiai.Pats vairuotoju, tad ne vieną kartą yra sudarę avarines situacijas.Važiuoja labai netvarkingai, rodos ,kad jiems neprivalu laikytis jokių kelių eismo taisyklių.

Ekspertas

Ekspertas portretas
Motociklininkai, tai neturintys pinigų BMW vairuotojai

Paskirkit

Paskirkit portretas
Kokia bjauria pelke ir tegul daužosi bukagalviai, uždrausti važiuoti keliais ir gatvėm - nekentės vairuotojai ir kt. Dar ir prisiveisė dviratininku trukdančių ir pėstiesiems ir vairuotojams - juos taip PAT į pelke

taip yra

taip yra portretas
Kokia gali buti kalba apie tai kad kazkas specialiai trukdo tvarkingai vazineti motosiklininkam tik TESLAGALVIAI taip gali kalbeti koks tikslas trukdyti motociklininkui trukdyti jai jis tvarkingai vaziuoja pasakykit kas nors ar teko kada nors matyti tvarkingai vazinejancius motociklininkus Vadinamus BRITVOMIS jie nevaziuoja jie skraido jie per menkiausia plyseli stengiasi pralysti ir vel riaumodami soka i prieki Labai gaila kad del tokiu TESLAGALVIU nukencia visiskai nekalti vairuotojai

pas

pas portretas
mus motociklistus vadina donorais

rek

rek portretas
kaip motopirda britva taip ir atsilupes

Tai nx

Tai nx portretas
Kol nevažiuos pagal taisykles su srautu, tol jie lavonai, tik laiko klausimas.

Anonimas

Anonimas portretas
Automobilių vairuotojus dėl kurių kaltės dauguma autoivykių su motociklais ir nutinka rėiktu pradėti bausti ne tik už autovivyki bėt ir už pasikėsinima nužudyti o motociklistui žuvus teisti už tyčine žmogžudystę. Gal tada pradės vertinti motociklą kaip lygiaverti eismo dalyvi o ne kaip dabar yra iš serijos aš didesnis todėl mano pirmumas.

888

888 portretas
Yra nuostabiai vazinejanciu motociklų savininku.... Bet yra ir teslagalviu, "narcizu" , jiems demesio mazai, tai ir prisiskraido, uzsiwozia nx. Mokino vazinet taisiklyngai, bet jei skraido.... Ko tokiu gailet, svaresnes gatves. Nuo tokiu

KAUNAS

KAUNAS portretas
TIK BANANU LIETUVOJE AUTOMOBILIU VAIRUOTOJAI-KIAUSIAGALVIAI ZUDO MOTOCIKLININKUS.DAUGIAU NIEKUR TO PASAULYJE NERA.5-IUS METUS VAZINEJAU PO UK SU MOTOCIKLU,NEI KARTO NIEKAS NEBANDE UZMUSTI AR TARANUOTI.KAUNO GATVESE SLYKSTI LIETUVIU TAUTA TAI DARO KASDIEN.MOTOCIKLININKAI-NAUDOKITE VAIZDO REGISTRATORIUS IR DRAUSKITES GYVYBE.TEGUL BUKIEMS,AGRESYVIEMS,PAVYDIEMS LABUSAMS-VAIRUOTOJAMS ANTSTOLIAI NUMAUNA PASKUTINES KELNES.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių