Quantcast

Kaip pranešti pacientui, kad jis serga vėžiu?

Grįžti į straipsnį

na ir dar

na ir dar portretas
jokių sunkių nešulių,pradžioj neškit net mažiau nei rekomenduojama. Man pradžioj net rankinė atrodė sverianti toną, ką jau kalbėt apie daugiau. Į parduotuvę eidavau po 3-4 kart kad neapsikraut ( vienu ėjimu pienas ir batonas, kitu kiaušiniai ir dešra, trečiu dar kažkas ko reik tam kartui ir tt) Ir maistas- pagal galimybes pasistenkit isiklausyt į savo organizmą ir duot jam tai ko jis nori. Neignoruokit to poreikio., nes, mano nuomone, tai irgi padeda sveikimui.Tai gali būt net toks maistas kurio anksčiau nemėgot. Matyt organizmui to reik. Man tai buvo zefyrai. Sveikatos jums

na

na portretas
mano atveju medikai apie ligą pasakė paprastai, nevyniodami į vatą ir tai man geriausiai padėjo. Beje tai buvo ne krūties vėžys. Aišku susijaudinau, pergyvenau, bet suėmiau save į rankas ir nepasidaviau panikai. Buvau pasiruošus blogiausiam, nes laukė sudėtinga operacija. Šiuo metu , gydytojo dėka, jaučiuosi gerai. Ką galiu patart? Nepulkit į paniką, suimkit save į rankas ir vykdykit visus gydančio gydytojo ir kito medicinos personalo nurodymus, net jei tai butų valytoja. Pasistenkit nuteikt save pozityviai ir nepervertinkit savo jėgų pooperaciniu periodu ir nepervarkit grižę namo: jokio puodų šveitimo, grindų plovimo ar kitokių darbų, jokių nešulių( jūs ne krovininis automobilis). Ramiai ir rūpindamiesi savimi, savo organizmo net ir keistais poreikiais pasistenkit pragyvent bent pusmetį, tai jums duos dydžiulį šansą iveikt ligą. O kambarių tvarkymas niekur nuo jūsų nepabėgs, lai tuo pasirūpina kiti šeimos nariai.

keep it simple

keep it simple portretas
su sypsena; turiu jums staigmena, jus sergat veziu!

Tikrai

Tikrai  portretas
Gydytojui labai sunku ištarti ligoniui ar giminėms diagnozę, ypač jauniems. Tik ligonis už durų lieka vienas su savo ligą. Ypatingai tuo atvejų, kai gauna konsiliumo sprendimą, gydymas neįmanomas.

Galerijos

Daugiau straipsnių